Rüyada Çeyiz Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Çeyiz " gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Çeyiz anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada Çeyiz görmek

Genç kız ve bekar erkek için evlenmeye, Çeyizleri bir yere sermek yeni eve, Evli birinin çeyizlerini eskimiş görmesi uyun hayataya işaret eder.

Sağlığa ve yeni eşyalara yorulur. Düğün çeyizi iyi niyetliliğiniz sonucunda zarara uğrayacağınıza işarettir. Çeyiz bulundurmak sonu olmayacak yasak ilişkilere girmek manasına gelir. Çeyiz dikmek hiç beklemediğiniz bir şekilde aldatılacağınıza işarettir.

Rüyada Çeyiz Hazırlamak


Rüyada çeyiz hazırladığı görmek iyi değildir. Hayallerin suya düşmesi nedeni ile yaşanacak olan gönül kırıklığına ve hüsrana rivayet eder.

Rüyada Çeyiz Serildiğini Görmek


Güzel ve neşe verici haberler almaya yorulurken, rüya sahibinin istediği şeylere kavuşmasına yorumlanır.

Rüyada Çeyiz Sandığı Görmek


Rüya sahibinin kendi iradesi dışında yani mecburiyetten gideceği bir yola ve yine zorunlu olarak yapacağı mekân değişikliğine rivayet eder. Bu yol ferah ve aydınlık bir yoldur.Rüyada Çeyiz ile alakalı diğer tabirler: Çeyiz , Çeyiz Almak, Çeyiz Bohçası Görmek, Çeyiz Eşyası Almak, Çeyiz Hazırlamak, Çeyiz Sandığı Görmek, Çeyiz Serildiğini Görmek,

Kelimeler: Rüyada Çeyiz yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: