Rüyada Ceset Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Ceset Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Ceset Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada Ceset görmek

Yakınlarınızdan birinin ölümüne işarettir.

Uzaktan kötü bir haber alacaksınız. Bir tabut içinde ölü gördüyseniz, birtakım sorunlarla karşılaşacağınız manasına gelir.

Rüyada görülen pis, kokmuş ceset büyük sıkıntıdır. Cesedi gömmek belli bir soruna çare bulmaktır. Yolda görülen ceset ise gelecek bir konuk, bir yolcudur.

Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

Rüyada Ceset Gömmek


Fayda manasına gelir. Rüya sahibinin kendisi için hayra vesile olacak şeyler hayatası ya da birinden fayda görmesi şeklinde yorumlanır. Bu rüya bazı zamanlar miras sahibi olmak şeklinde de açıklanır.

Rüyada Ceset Kokusu Duymak

Kötü haberler almak manasına gelir. Rüya sahibinin tüm hayatını alt üste edeceği ve büyük bir hayal kırıklığı hayatasına neden olacağı bir şey öğreneceği ve uzun süre kendini toparlayamayacağı manasına gelir.

Rüyada Ceset Yıkamak


Rüya sahibinin o kişi için bir hayır işlemesine ya da ona en zor anında yardım olmasına rivayet eder. Rüya sahibi, rüyasında kimin cesedini yıkadığını görürse, o kişinin hayır duasını alacak bir şey yapacaktır.Rüyada Ceset Görmek ile alakalı diğer tabirler: Ceset Gömmek, Ceset Görmek, Ceset Kokusu Duymak, Ceset Saklamak, Ceset Taşıdığını Görmek, Ceset Yıkamak,

Kelimeler: Rüyada Ceset Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: