Rüyada Cep Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Cep Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Cep Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada Cep görmek

Yakınlarda bir hırsızlık olayı olacağına işarettir.

Bazı insanların size kötülük düzenlediği manasına gelir.

Tekliftir. Cebine birşeyler koyan kişi de ummadığı yerlerden armağan veya teklif alır.

Rüyada cep görmek, yakınlarda bir hırsızlık olayı yaşayacağınıza açıklanır. bazı zamanlarde cep görmek, bazı insanların size kötülük düzenlediğini rivayet eder.

Rüyada cebine bir şeyler koymak, ummadığı yerlerden armağan veya teklif alacağına rivayet eder.

Rüyada cebinizin karıştırıldığını görmek, bugünlerde paranızın çalınması ihtimaline karşı cüzdanınızı dikkatlice korumanız gerektiğine açıklanır.

Yakınlarda bir hırsızlık olayı olacağına işarettir. Bazı insanların size kötülük düzenlediği manasına gelir. Cebine bir şeyler koyan kişi de ummadığı yerlerden armağan veya teklif alır.

Rüyada cep görmek karıştırmak külfetsiz kazanılan kazanca, verdiği sözü tutmaya, temiz ganimete, bonkör bir kimseye, yetenek sahibi bir kişiye, sevineceğine, kazançlı atılım yapacağına, bonkör bir tanıdığa, temiz nimete, gönül ilişkilerinde başarıya yorulmaktadır. Kimi zaman da maddi zarara, iş nedeniyle huzursuzluğa, maddi probleme, korkuya işarettir.Rüyada Cep Görmek ile alakalı diğer tabirler: Cebe Para Koymak, Cebinin Delik Olduğunu Görmek , Cep Görmek, Cep Telefonu Bulmak, Cep Telefonu Görmek,

Kelimeler: Rüyada Cep Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: