Rüyada Çakal Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Çakal Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Çakal Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada çakal görmek

Bir şahsın rüyasında çakal görmesi; rüya tabircilerine göre değişik şekillerde yorumlanmaktadır. İbn-i Sîrin in yorumuna göre: Bir kimsenin rüyasında çakal ile dövüştüğünü görmesi; o kimsenin bir akrabası ile mahkemelik olacağına, kişinin rüyasında bir çakalı kovaladığını ve onu tutmak istediğini, fakat tutamadığını görmesi; o kimsenin romatizma hastalığına yakalanacağına işaret eder.

Rüyada çakal görmek, yakınlarınızdan iki kişinin kıskanç bir hareketine maruz kalarak çok üzüleceğinize rivayet eder. Rüyada çakal öldürdüğünü görmek, evlatlarınızla uzun bir ömre ulaşacağınıza rivayet eder. Rüyada görülen çakal, katı ve acıması olmayan bir kimseyide iaşret eder.

İbn-i Sîrîn demiştir ki: Rüyada çakal görmek vücuttur.

Rüyada bir çakal ile boğuştuğunu görmek, hısım ve akraba ile davaya ve kavgaya delâlet eder.

Rüyada bir çakalın arkasından koştuğunu, fakat onu yakalayamadığını görmek, romatizma hastalığı ile tâbir olunur.

Rüyada bir çakalın kendisi ile oynadığını görmek, kendi zevcesinin çok itaatkâr ve muhib olduğuna işarettir.

Ebu Said’ül-Vaâz demiştir ki: -Rüyada çakal görmek, halkın hakkını yiyen ve men’eden, merhameti az, sefil ve zalim bir adama delâlet eder.Rüyada Çakal Görmek ile alakalı diğer tabirler: Çakal Görmek, Çakal Görmek, Çakal Isırması, Çakal saldırması, Çakal Sesi Duymak, Çakal Sürüsü Görmek, Çakal Yavrusu Görmek,

Kelimeler: Rüyada Çakal Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: