Rüyada Bez Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Bez Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Bez Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada Bez görmek ne anlama gelir?

Yeni ve kullanılmamış olan bez yolculuğa, bunu sarılmış halde yahut top olarak görmek yolculuktan vazgeçmeye, el bezi temizlik ve misafire, maldaki berekete, Çocuk bezi kız için evlenmeye, evli kadın için çocuğa, diğeryleri için önce üzen, sonra mahiyetii anlaşılınca sevince vesile olan habere, Paspas bezi, toz bezi ve diğer kullanım amaçlı bezler zorlukla beraber gelecek olan refaha ve mUtluluğa işaret eder.

Rüyada Kirli Bez Görmek


Rüyada kirli bez görmek, rüyayı gören birinin, toplumda küçük düşeceği, yüzünün kızarmasına, başının da yere eğilmesine neden olacağı bir işe adının bulaşacağına bu nedenle de çok kötü ve zor günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada Bebek Bezi Görmek


Rüyada bebek bezi görmek, rüyanın ve rüya sahiplerinin durumuna göre tabir edilir. Bazıları için muradına erip sevdiğine kavuşacağına, bazıları için bir bebek sahibi olacağı müjdesini alacağına rivayet ederken bazıları için de yanlış anlaşılmalar nedeni ile kalbinin kırılacağına yorulur.Rüyada Bez Görmek ile alakalı diğer tabirler: Bebek Bezi Görmek, Bez Görmek, Bez Parçası Görmek, Kirli Bez Görmek, Sofra Bezi Görmek,

Kelimeler: Rüyada Bez Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: