Rüyada Balina Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Balina Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Balina Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.


Rüyada Balina görmek


Balina büyük ama beraberinde sorumluluklar da getiren kısmet olarak açıklanır. Balinanın yanında durmak veya beraber yüzmek, önemli bir işin başına geçileceğini rivayet eder. Balinanın üstünde olduğunu gören biri de tanınmış ve başarılı bir yönetici olur.

Rüyada balina görmek, o yil içinde çok büyük güçlüklerle karsilasacaginiza, islerinizin ters gidecegine, rakiplerinizin sizin hakkinizda düsündükleri kötülükler yüzünden zarara ugrayacaginiza, gurbette bir kimseniz varsa uzun zaman onun yaniniza dönemeyecegine işaret eder.

Balina; utanma duygusu olmayan ve daima fırsat kollayan acımasız ve güçlü düşmana…

Bir balinanın sizi yuttuğunu görmek; ecelinizin yaklaştığına…

Balina eti yemek; mal elde edeceğinize işarettir.

Müellif: Balina; hırsız anlamındadır.

Bir balinanın sizi suya çekip boğduğunu görmek; suda boğularak öleceğinize…

Bir balinanın sizi ısırdığını görmek; düşmandan zarar göreceğinize işarettir.

Kirmanî: Bir balinayla mücadele ettiğinizi ve onu alt ettiğinizi görmek; düşmanı mağlup edeceğinize, aynı rüyada balinanın size galip geldiğini görmek, bunun aksine işarettir.

Rüyada Balina Yakalamak


Rüyasına balina gören birinin büyük bir iş hedefi vardır ve rüyasında balinayı yakaladığı için bu işi alacak anlamındadır.

Rüyada Balina Sürüsü Görmek


Rüyada balina sürüsü gören birinin üst üste pek çok iş teklifi alacağı ve bunların hepsinin de çok tanınmış ve ünlü firmalar olacağı manasına gelir.

Rüyada Balina Kuyruğu Görmek


Rüyada balina kuyruğu gören birinin işleri sonunda yoluna ve düzene girecek, morali ve kazancı da yerine gelecek anlamındadır. Bazı rüya tabirlerine göre balina kuyruğu görmek sorunlara çözüm bulmak şeklinde açıklanır.

Rüyada Balina Öldürmek


Rüyada balina öldürmek kişinin önüne çıkan her sorun ve engelle savaşmak için sahip olduğu kudrete ve hayatındaki üstün başarılara rivayet eder.

Rüyada Balina Saldırısı


Rüyada balina saldırısına uğramak kişinin içinden çıkamayacağı problemlerle karşılaşacağına ve içinin sıkılacağına işaret eder.

Rüyada Yunus Görmek


Rüyada yunus görmek sakin ve dingin bir hayat ile tabir edilir. Rüya sahibi güzel karakteri nedeni ile herkesin sevgisini toplayacaktır.Rüyada Balina Görmek ile alakalı diğer tabirler: Balina Görmek, Balina Kuyruğu Görmek, Balina Öldürmek, Balina Saldırısı, Balina Sürüsü Görmek, Balina Yakalamak,

Kelimeler: Rüyada Balina Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: