Rüyada Bahçe Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Bahçe Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Bahçe Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada Bahçe görmek

Bakımlı ve yeşil bahçe dünya ve ahiret mutluluğudur. Etrafı güzel bir duvarla çevrili bahçe, dindar ve mutlu bir kişi ve onun ailesidir. Bahçe, dünya nimetlerinden fazlasiyle istifadeye, Gönül zenginliğine, Niyet ve Amel güzelliğine işaret eder. Bahçe iiçindeki duvarın yerinde yaban Bitkisi ya da meyvesiz bir Ağaç olduğunu görmek, düşük karakterli insanların başa geçmesine, din ve dünya fesadına, sözün ayağa düşmesine, Bahçede görülen sur ya da duvar kişinin din ve dünyaca güçlü olmasına, Bahçe duvarıdevlete, ağaçlar ve diğer Bitkiler bu devletin ileri gelen memurlarına ; Bahçe içindeki ağaçlar kişiye nisbetle akrabalarına işaret eder.

Rüyada bahçe görmek, çok güzel, mutlu, sağlıklı, başarılı bir döneme girildiğini, isteklerin yerine geleceğine rivayet eder. Rüyada bahçede çalışdığını görmek, rüya sahibinin olumlu ve sağlam sıhhatli bir ömür sürmesine rivayet eder.

Rüyada bakımlı ve yeşil bahçe görmek, dünya ve ahret mutluluğudur. Etrafı güzel bir duvarla çevrili bahçe görmek, dindar ve mutlu bir kişiye rivayet eder.

Rüyanızda kendinizi bir bahçede çalışır halde görmeniz; yaşlandığınız zaman kendinizi ferah ve bolluk içinde ve sizi seven ahbaplarınız ile birlikte bir hayat geçireceğinize, rüyanızda boya ile yapılmış tablolarda bahçe resimleri görmeniz; güzelce döşenmiş bir eve sahip olacağınıza işaretle yorumlanır.Rüyada Bahçe Görmek ile alakalı diğer tabirler: Bahçe , Bahçe Görmek, Bahçe Kazmak, Bahçe Sulamak Görmek, Bahçeye Ağaç Dikmek, Yeşil Bahçe Görmek,

Kelimeler: Rüyada Bahçe Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: