Rüyada Bağ Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Bağ Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Bağ Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada Bağ görmek

Urgan, halat, ip vs üzerinde görülen düğüm kopukluk ya da meydana gelecek ufak bir engeldir.

neşe ve başarıya işarettir.

Yemyeşil bir bağ, insanın muradına ereceğine, istediği her şeye kavuşacağına işarettir.

Urgan, halat, ip vs üzerinde görülen düğüm kopukluk ya da meydana gelecek ufak bir engeldir.

Ebu Saidü'l-Vaaz demiştir ki:
"- Rüyada bağve Asma görmek, zevce ile; üzüm mal ile, kütüklerin kalınlığı sıhhat ile tabir olunur."

rüyada Bağ ve asma görmek

Ebu Said Elvaiz e göre: bag ve Asma görmek, zevce ile; üzüm mal ile; kütüklerin kalinligi sihhat ile; bagin sulanmasi cinsi temasla tabiri olunur. Rüyasinda bir üzüm bagi aldigini gören evlenir. Asmanin dallarindan Su aldigini gören, bir kadindan mal alir. Rüyada bag dikmek hayirli ise işaret eder. Bag bozumunu görmek sikinti ve derde işaret eder.

Asmanin dallarindan Su aldigini gören bir kadindan mal alir. Kis mevsiminde meyveli bag görmek, parasal zayi olmus ve zengin sanilmis olan bir kadinla yorumlanir. Kirmani ye göre; Bir üzüm bagi satin aldigini gören, evlenir. Bag kütüklerinin altini kazdigini gören sevince erisir. Bir asmanin altinda oturdugunu gören, dinin kuvvetine ve uzun bir ömre nail olur. Bag bozumu görmek, yokluga ve sikintiya isarettir.

Rüyada yemyeşil bir bağ görmek, insanın muradına ereceğine, istediği her şeye kavuşacağına işaret eder.

Başka bir yoruma görede rüyada bağ görmek, neşe ve başarıya rivayet eder.Rüyada Bağ Görmek ile alakalı diğer tabirler: Bağ Bahçe Görmek, Bağ Dikmek, Bağ Evi Görmek, Bağ Görmek,

Kelimeler: Rüyada Bağ Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: