Akrep Burcu ve Özellikleri

AKREP (23 Ekim -21 Kasım)

Yönetici gezegeni: Mars
Onu Anlatan Kelime: İnceliyorum
Rengi: Siyah
Sayısı: 8


Akrep burçları dikkatli, tedbirli, sakin ve gizemlidirler. Akrep burcu için güç sahibi olmak önemlidir. Onlar istediklerini elde etmek için sessiz ve derinden ilerlerler. Bu yolda olağanüstü sezgiselliklerini de kullanırlar. Krizler karşısında olanca sakinliklerini korurlar. Ve içlerinden gelen sese kulak verdiklerinde doğru yolu bulurlar. Sessiz ve sakindir akrep burçları ama içerilerde bir yerlerde fırtınalar esiyor olabilir. Tıpkı kendi gizlerini belli etmediği gibi sizin sırlarınızı da asla kimseyle paylaşmayacaktır. Ona güvenebilirsiniz.

Akrep burçları çok derin araştırmacıdır. Her şeyi didik didik bıkmadan usanmadan araştırır derinine inerler. Sabırlıdırlar. Hedefe ulaşmak için her şeyi denerler. Hatta yollarına çıkan aksilikler onları daha da güçlendirir. Akrep burçları böylece yaşadıklarını hisseder. Çünkü onlar mücadeleyle var olurlar. Belki incinir, gururu kırılır ama belli etmez. Kontrollü davranır. Onun bu mücadeleci ve ısrarcı yapısı belki kendine bile zarar verecektir ama onun bunlarla yüzleşmeye cesareti vardır.

AKREP BURCU KADINI / ERKEĞİ

Akrep burcu karizma sahibidir. Gizemlidir. Sizi etkiler. Önce sizi iyi tanımak isteyecek ve eğer size güvenirse o zaman kendini size sonuna kadar açacaktır. Duygularını çok yoğun yaşarlar. Tutkulu birer aşıktır onlar. Tabi haliyle kıskançtırlar da. Akrep burçları ihtiras sahibi oldukları için öyle çabucak vazgeçmezler. İlişkide sadıktırlar. Duygularını çok yoğun yaşarlar. Ama onlara karşı dikkatli davranmanız gerekir çünkü onlar asla unutmazlar. Eğer bir akrep burcuna hediye alacaksanız gizemli ruhlarına uygun olmalıdır. Siyah ve koyu bordo tonları akreplerin gizemlerine gizem katar. Onlara baharatlı kokular, egzotik hediyeler ve cinsel cazibeleri de olduğu için belki koyu renk iç çamaşırları da alabilirsiniz.

AKREP BURCU ÇOCUĞU

Akrep burçları oldukça derin düşünürler. Her şeyin derinine inen bir yapıları vardır. Bu yüzden araştırma ve üzerinde çok fazla zihinsel uğraş verilmesi gereken işlerde başarılı olurlar. Gizli ve gizlilik gerektiren konular, gizli polislik, dedektiflik ve mali idare gerektiren işlerde başarıyı yakalayabilirler.

Seda Efe ruyalarx.com için yorumladı. 

 

Burçlar ile ilgili detaylı bilgiler