9-15 Mart Haftalık Burç Yorumu

(Yorumlarımı yükselen burcunuzu da dikkate alarak okumanızı tavsiye ediyorum.)

 

Koç Burcu

Koç burçları bu hafta oldukça atak, atik ve cesur girişimlerde bulunabilirsiniz. Finansal riskler alma konusunda oldukça cesaretli davranma ihtimaliniz var. Aslına bakarsanız şanslı bir hafta olduğu için bir miktar risk alarak kazanç elde etme ihtimaliniz var. Ancak Mars’ın burcunuzdaki seyrinin size verdiği cesur tutumla aşırı risk almakta isteyebilirsiniz. Makul davranmakta etraftakilerinde fikirlerine biraz kulak vermek daha iyi olabilir.

Boğa Burcu

Yakın zamanda taşınma, tadilat, dekorasyon ya da gayrimenkul yatırımı gibi konularda düşünceleriniz varsa beklemediğiniz, sürpriz bir şekilde fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca yine bu hafta evlilik, ikili ilişkileriniz ve ortak gelirlerinizle ilgili olarak hafta içi günlerde daha fazla hareketlilik yaşama ihtimaliniz var. Hafta sonunda seyahat, eğitim gibi konularda planlama ve düzenlemeler yapmak isteyebilirsiniz.

İkizler Burcu

Bu hafta yakın çevrenizle olan konulardan yana şanslı bir haftada görünüyorsunuz. Yakın arkadaşlarınız, kardeşlerinizden gelecek planlarınızla ilgili konularda beklenmedik fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yine arkadaş çevreniz, gruplar, dernekler içerisinde beklenmedik çarpıcı gelişmeler gündeme gelebilir. Zaten bu dönem oldukça aktifsiniz. Daha da hareketlenebilirsiniz.

Yengeç Burcu

Bu hafta kariyer hayatınız, evliliğiniz ile ilgili olarak fırsatlara açık görünüyorsunuz. Marsın Koç burcunda hareketine başlamasıyla birlikte bir süre varsa iş hayatınızda oldukça aktif bir şekilde göz önünde olabilirsiniz. Yine bu hafta maddi konularla ilgili olarak yeni fırsatlara açık görünüyorsunuz. Küçük riskler almak isteyebilir ve sonucunda güzel gelişmeler elde edebilirsiniz. Ancak bunların yeni girişimler olmasından ziyade daha evvelde hayatınızda gündem oluşturmuş konular olmasına özen göstermenizi tavsiye ederim.

Aslan Burcu

Aslan burçları bu hafta eğitim hayatınız, seyahatleriniz, hukuksal konularınız ile ilgili olarak hareketli ve hararetli bir döneme girdiniz. Genellikle enerjinizi bu konulara yöneltmiş gibi görünüyorsunuz. Özellikle bu hafta bu konularda beklemediğiniz fırsatlar oluşabilir. Ya da geçmişte kaçırmış olduğunuz fırsatlar tekrar gündeminize gelebilir.

Başak Burcu

Başak burçları bu hafta vergi, ödeme, varsa ortak gelirlerinizle alakalı olarak beklenmedik sürprizlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bunlar daha evvel belki de halledemediğiniz konular olabilir. Bu hafta özellikle yakın çevre, kardeşlerinizle olan ilişkileriniz, ev, aile hayatınızla ilgili konularda hareketlilik yaşayabilirsiniz.

Terazi Burcu

Hafta başında özellikle maddi konularınızla ilgili hareketlilik yaşayabilirsiniz. Özellikle hafta sonunda ise evinizle ilgilenmeniz gerekebilir ya da evde vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Bir süredir enerjinizi evlilik, ilişkiler ve ortak projeleriniz için harcıyorsunuz. Bu hafta bu konularda sürpriz gelişmeler olabilir. Etkisi gelecek planlarınıza yansıyabilir. Arkadaş grupları içerisinde ani konular oluşabilir. Güzel fırsat ve gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Akrep Burcu

Haftaya oldukça hareketli ve enerji dolu başlıyorsunuz. Günlük hayatınızda ve varsa çalışma hayatınızda oldukça yoğunsunuz. Özellikle bu hafta hesapta olmayan sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Varsa kariyeriniz veya evliliğinizle ilgili olarak güzel fırsat ve gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bunlar genellikle geçmişte kaçırdığınız fırsatların tekrar gündeme gelişiyle olabilir.

Yay Burcu

Eğitim hayatınız, hukuksal konularınız, sözleşmeler anlaşmalar, seyahatleriniz varsa çocuklarınızla ilgili sürpriz gelişmeler geçmişten kaçırdığınız düşündüğünüz fırsatlarla tekrar karşılaşabilirsiniz. Risk alma konusunda bu dönemde oldukça cesur davranıyorsunuz. Özellikle bu hafta aşırı risk alma konusunda çok cesur davranabilirsiniz. Yine de dikkatli davranmakta fayda var.

Oğlak Burcu

Haftaya arkadaş grupları içerisinde aktif bir şekilde yer alarak başlıyorsunuz. Yine bu hafta ev, evinizle ilgili konularda, tamirat, tadilat taşınma gibi beklenmedik gelişmeler oluşabilir Yine bu konularla ilgili fırsatlarda gündeme gelebilir. Bu fırsatlar geçmişte kaçırmış olduğunuz fırsatlarda olabilir. Yeniden gündeme gelebilir.

Kova Burcu

Yakın çevreniz ve kardeşlerinizle olan ilişkileriniz ve iletişiminiz on planda olacağı bir hafta. Evliliğiniz ve ilişkilerinizle ilgili güzel fırsatlar, sürprizler gündeme gelebilir. Daha önceden kaçırmış olduğunuz fırsatlarla yeniden karşılaşma ihtimaliniz var.

Balık Burcu

Sevgili balıklar bu hafta özellikle maddi konularla ilgili olarak hesapta olmayan güzel gelişme fırsatlar yaşayabilirsiniz. Belki de küçük riskler alarak büyük fırsatlara çevirebilirsiniz Ancak aşırı riskçi yönünüz ağır basabilir. Alacağınız risklerde dozu kaçırmamaya gayret etmekte yarar var.

İyi Haftalar

Astrolog Seda Efe

Kelimeler: Haftalık Burç Yorumları, Mart ayı Burç Yorumları