8-14 Aralık Haftalık Burç Yorumu

(Yükselen Burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.)

Koç Burcu ve Yükselen Koç Burcu:

Hafta ortasına kadar ev, evinizin tadilatı, eksikleri, aile hayatınız ve ebeveynlerinizle ilgili konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Bunlarla ilgili gerilim ve zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Hafta ortasından itibaren bir ay süreyle sosyal statünüz ve kariyerinizle ilgili olarak düzenlemeler yapabilirsiniz. Hafta sonu günlük işlerinizle ilgili olarak kendinizi zorlanmış ve aşırı baskı altında hissedebilirsiniz.

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa Burcu:

Yakın çevreniz sorunları ile ilgilenmek isteyebilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular, seyahat planlarınız, hukuksal konularınız veya eğitiminiz ile ilgilenmeniz gerekebilir. Bu konuları derleyip toparlayabilirsiniz. Yürüttüğünüz ortak projeler veya ortak gelirleriniz ile ilgili güzel gelişmeler olabilir. Varsa eğer hafta sonu çocuklarınıza fazlaca vakit harcayabilirsiniz.

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler Burcu:

Maddi olanaklarınızla ilgili bir takım gelişmeler söz konusu. Evliliğiniz ve ikili ilişkilerinize eğilmeniz gerekebilir. Hafta ortasından sonra özellikle bu konularda fırsatlar, olumlu gelişmeler görünüyor. Üzerinde düşündüğünüz bir konu varsa bu fırsatı kaçırmayın.

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç Burcu:

İkili ilişkiler, evlilik ile ilgili şanslı bir döneme giriyorsunuz. Arkadaş grupları içerisinden birisiyle aşkı uyuyakalabilirsiniz. Günlük işlerinizin üzerine fazlaca eğilmeniz gerekebilir. Biraz yorulabilirsiniz.

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan Burcu:

İkili ilişkiler ve evliliğinizde gerginlikler yaşanabilir. Hafta ortasından itibaren daha fazla çalışmanız gerekebilir. Varsa çocuklarınız, hobileriniz, sanatsal aktivitelere vakit ayırmanız gerekebilir.

Başak Burcu ve Yükselen Başak Burcu:

Ev aile hayatınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Günlük hayatınız ise bir süre daha yoğun ve yorucu olabilir. Hafta sonuna doğru daha içe kapalı bir ruh hali içerisinde olabilirsiniz. Kendinizi ve hayatınızın gidişini değerlendirmek isteyebilirsiniz.

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi Burcu:

Kendinizi ifade etme ve farkettirme konusunda emek harcıyorsunuz.bu hafta yeni yeni fikirler geliştirebilirsiniz. Eviniz ve ailenizle ilgili konulardan ve evde vakit geçirmekten keyif alacaksınız.

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep Burcu:

Yakın çevre ve iletişiminiz öne çıkıyor. Parasal konularda yeni fikirler ve gelişmelere açıksınız. Kaçırdığınız kariyer fırsatlarınız ile ilgili gelişmeler olabilir.

Yay Burcu ve Yükselen Yay Burcu:

İletişiminiz kaynaklı zorlanmalar yaşayabilirisiniz. İşiniz ile ilgili maddi gelişim fırsatları zam, terfi vs... alabilirsiniz. Hafta sonuna doğru daha fazla çalışmanız gerekebilir.

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak Burcu:

Kendinizi ve hata yaptığınızı düşündüğünüz konuları gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Sizin için kişisel fırsatlara açık bir hafta. Gelen fırsatları değerlendirmeye çalışın. Farkına varamadığınız gizli bir takım durumları ortaya çıkarabilirsiniz ya da farkına varabilirsiniz.

Kova Burcu ve Yükselen Kova Burcu:

Gelecek hedef ve planlarınız ile ilgili yeni yeni fikirler gündeme gelebilir. Şanslı bir dönemdesiniz. Arkadaş gruplarınızda, üyesi olduğunuz dernek, cemiyet vs... içerisinden yardım alabilirsiniz. İkili ilişkiler, evlilik ve ortaklıklarla ilgili kaçırdığınız fırsatlar varsa yeniden gündeminize gelebilir.

Balık Burcu ve Yükselen Balık Burcu:

Kariyer odaklı bir hafta daha. Yeni fikirler yaratabilirsiniz. Kendi iç dünyanız biraz karışık gibi. Özellikle maddi olarak. Önümüzdeki süreçte arkadaş grupları içerisinde bulunacak ve keyifli vakit geçireceksiniz.

Seda Efe ruyalarx.com için yorumladı.

Kelimeler: Haftalık Burç Yorumları, Aralık ayı Burç Yorumları