8-15 Eylül Haftalık Burç Yorumu

Koç Burcu ve Yükselen Koç Burcu:

İş ve aile hayatınızla ilgili üzerinde çok çaba sarf edip karşılığını alamadığınızı düşündüğünüz bir konu sizi çok yormuş olabilir. Kendinizi dinleme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Hafta ortasında işinizle ilgili beklenmedik olaylar gündeme gelebilir. Eğitiminizle ve doğru iletişim kurarak kendinizi ön plana çıkarmayı deneyebilirsiniz.

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa Burcu:

Bu hafta içerisinde bulunduğunuz gruplardaki insanların size karşı daha düşünceli veya empati kurarak davranmasını isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde karşı tarafa çok tolerans tanıyor olabilirsiniz. Kendinizi ve olmasını istediğiniz şeyleri daha net ifade ederseniz kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler Burcu:

Kariyeriniz açısından oldukça hareketli bir hafta sizi bekliyor. Özellikle Çarşamba gününden itibaren bulunduğunuz gruplarda ön plana çıkmak isteyeceksiniz. Ancak kimseyi kırmamak adına daha dikkatli davranmanızda fayda var.

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç Burcu:

Sizin için eğitim ve yurtdışı konularının ön plana çıkacağı bir sürece giriyorsunuz. Bu konularla ilgili girişim ve seçimlerinizde hayal kırıklıkları yaşıyor olabilirsiniz. Özellikle maddi kazanımlarla ilgili kendinizi karşı tarafa doğru ifade etmenizde fayda var.

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan Burcu:

Bu hafta aslan burçları için gelir – gider dengeleri ön planda. Ortak kazanımlardan istediğinizi elde edememiş olabilirsiniz. Kariyer ile ilgili maddi beklenti içerisinde olabilirsiniz ancak yöneticiniz ya da patronunuzla olan iletişiminizde zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

Başak Burcu ve Yükselen Başak Burcu:

Bu hafta yalnız başaklar için yeni ilişki fırsatları olabilir. Mantığınız ve duygularınız arasında kalabilirsiniz. Yurtdışı ve eğitim konularıyla ilgili önümüzdeki dönem sizin için fırsatlar barındırıyor olabilir.

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi Burcu:

Günlük hayatınız ve işinizle ilgili üzerinde çalıştığınız bazı projeler sonuç verebilir. Ancak siz bunlarla uğraşmak yerine kendi içinize kapanmayı tercih edebilirsiniz. İlişkinizde özellikle maddi konularla ilgili beklenmedik fikir çatışmaları yaşamanız olası. Yalnız teraziler gruplar içerisinde sürpriz bir tanışma yaşayabilir.

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep Burcu:

Bu hafta toplulukları ilgilendiren konularda göz önünde olmak ve biraz daha anlaşılmak isteyebilirsiniz. Gelecek planınızla ilgili yanılgıya düşmemek için daha dikkatli davranmanızda fayda var. Kardeşler, yakın çevre ve yöneticilerinizle olan iletişiminizde terslikler yaşayabilirsiniz.

Yay Burcu ve Yükselen Yay Burcu:

Bu hafta ailenizle ilgili düşünceler içerisinde olabilirsiniz. Eğitim konularında özellikle maddi konularda size bahsetmedikleri şeyler olabilir. Çalışan yaylar iş yerinde olmaktan keyif alacağa benziyor. İnsanlar sizden yardım talep etmekten kaçınmayacaklar. Fazla mesai olabilir.

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak Burcu:

Bu hafta yakın çevre ve kardeşlerle ilgili iletişiminiz ön plana çıkıyor. Size daha hassas ve empatiyle yaklaşılmasını bekleyebilirsiniz. Çalışan oğlaklar işyerlerindeki mevcut hiyerarşik düzeni kafalarına takabilirler.

Kova Burcu ve Yükselen Kova Burcu:

Kova burçları için gelir – gider dengelerinin ön plana çıkacağı bir hafta. Ortaklıktan veya aileden bir gelir elde edebilirsiniz. Çalışan kovalar için özellikle işyerinde maddi konularda arkadan dönebilecek dolaplar ve dedikodularla ilgili uyanık olmakta fayda var.

Balık Burcu ve Yükselen Balık Burcu:

Balık burçları için duygu yoğunluğunun fazla olacağı bir hafta. Özellikle ikili ilişkilerde ve çalışan balıklar için işyerinde empatiye ihtiyaç duyabilirsiniz. Hafta sonuna doğru yurtdışı ile ilgili ani gelişmeler olabilir. Beklenmedik bir maddi kazanç elde edebilirsiniz.

Seda Efe ruyalarx.com için yorumladı. 

 

Kelimeler: Haftalık Burç Yorumları, Eylül ayı Burç Yorumları