6 Ekim - 12 Ekim Haftalık Burç Yorumu

Koç ve Yükselen Koç:

Önümüzdeki dönem ikili ilişkiler sizin için oldukça ön plana çıkıyor. Özgürleşme ihtiyacınız yüksek ve şartları değiştirebilmek için zorlayabilirsiniz. Ani çıkışlar yapmamaya dikkat. Hafta sonuna doğru maddi konularda bir takım düzenlemeler yapmanız gerekebilir.

Boğa ve Yükselen Boğa:

İş yerinde veya aileniz ile ilgili bir takım beklenmedik değişiklikler gündeme gelebilir. Yurt dışı veya eğitim ile bağlantılı konular öne çıkabilir. Hafta sonuna doğru güven ihtiyacınız artmış hissettiğinizden ani çıkışlar yapabilirsiniz. Dikkat!

İkizler ve Yükselen İkizler:

Kendinizi beklenmedik bir sürprizle topluluk içerisinde bulabilirsiniz. İş yerinde farkına varmadığınız bazı aksilikler olabilir. Gelecek planlarınız ile ilgili bir takım yeni düzenlemeler yapmanız gerekebilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç:

Aile içerisinde dengeli ve adaletli bir tavır sergilemeniz gerekiyor. Çocuklar ile ilgili aşırı idealist bir duruş sergilemek hayal kırıklığına sebebiyet verebilir. Gelecek planlarınızı gözden geçirebilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan:

Yakın çevre ve kardeşlerinizle iletişiminiz ön planda. Ani çıkışlar yapmamak ve kontrollü tepkiler vermekte fayda var. Eğer yurtdışı bağlantınız veya eğitim hayatınız varsa beklenmedik gelişmeler olabilir. Hafta sonuna doğru kariyerinizde yaşanabilecek değişiklikler aklınıza yatmayabilir.

Başak ve Yükselen Başak:

Maddi konular ön planda. Ortaklıklarla ilgili sürpriz gelişmeler olabilir. İlişkilerde biraz daha gerçekçi davranmakta fayda var. Daha önceden bitirdiğinizi düşündüğünüz bir ödeme yeniden gündeme gelebilir.

Terazi ve Yükselen Terazi:

İkili ilişkilerde özgür davranma ihtiyacınız artabilir. Bu da sizi sözlü çıkışlar yapmaya itebilir. Sakin kalmakta fayda var. Bekar teraziler baba engeline takılabilirler.

Akrep ve Yükselen Akrep:

Çalışma hayatı ve başkalarına yardım etme konuları öne çıkıyor. Ayrıca farkında olmadığınız gizli bazı şeyler gün ışığına çıkabilir. Keskin sirke küpüne zarar diye düşünmeli ve sakinliğinizi bozmadan düşünerek karar vermelisiniz.

Yay Burcu ve Yükselen Yay Burcu:

Topluluk içinde ani çıkışlar yapmamaya dikkat etmekte fayda var. Çocukları olan yaylar için çocukların ihtiyaçları ödeme dengenizde zorlanma yaratabilir. İlişkilerde ılımlı olmak ve fazla alıngan davranmamakta fayda var.

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak Burcu:

Bu hafta kariyer ve aile hayatı oldukça önemli olacak. Kadın figürleri ile uyuşmazlık veya görüş ayrılıkları olabilir. Hayata karşı kendinizi ve bakış açınızı tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir. Yanlış giden bir şeyler var.

Kova Burcu ve Yükselen Kova Burcu:

Bu hafta yakın çevre, kardeşler, eğitim ve yurt dışı konuları ön planda olacak. Maddi güvenlik ihtiyacınız artabilir. İş, aile, evlilik arasında zorlanmalar olabilir. Özellikle hafta sonu ani çıkışlar yapmamaya dikkat…

Balık Burcu ve Yükselen Balık Burcu:

Ortak çalışmalarınızla ilgili sonuçlar almaya başlıyorsunuz, ancak bazı zorlanmalar mümkün. Yurt dışı veya eğitim konularında bazı aksaklıklar oluşabilir. Hafta sonuna doğru kadın figürleri ile iletişim ön planda olacak.

Seda Efe ruyalarx.com için yorumladı. 

 

Kelimeler: Haftalık Burç Yorumları, Eylül ayı Burç Yorumları