6-12 Nisan Haftalık Burç Yorumu

(Yorumlarımı yükselen burcunuzu da dikkate alarak okumanızı tavsiye ediyorum.)

Koç

Haftaya finansal konularda biraz sert bir enerjiyle başlıyorsunuz. Bir tarafta maddi güvence arayışınız diğer tarafta ödemeler. Neyse ki etkisi çabuk geçeceğe benziyor. Bu hafta şans ve fırsatlar gezegeni Jüpiter düz hareketine başlıyor. Varsa çocuklarınız ve onlarla alakalı konularda da aksayan, ters giden bir türlü halledemediğiniz konuların üstesinden gelmeye başlayacaksınız. Oluşacak fırsatları hemen yakalamaya bakın. Yine hafta boyunca orijinal ve yaratıcı fikirlerinizle kendinizi fark ettireceksiniz. Ancak kariyer hayatınızda ,evliliğinizde aşırı özgürlükçü tutumunuz ve yıkıcı konuşmalarınıza dikkat etmenizde yarar var.

Boğa

Ay tutulması sizi en çok günlük rutininiz ve iş yaşamınızla ilgili konularda etkileyecek. Ay tutulmasının etkilerini bir süre daha taşıyacağız. Sağlık probleminiz varsa kontrollerinizi ihmal etmeyin. Pazartesi günü özellikle sabah saatleri ilişkileriniz açısından gerilimli. Tartışmalara dikkat. Bu hafta şans ve fırsatlar gezegeniJüpiter’in düz harekete başlamasıyla beraber ev, aile hayatınız ile ilgili konularda aksayan, ters giden işleriniz yavaş yavaş rayına oturacak. Ertelediğiniz taşınma, tadilat, dekorasyon gibi işleri bu dönemde yapabilirsiniz. Mülk edinme ya da yasal aksaklıkları olan bir mülkünüz varsa bunları halledebilirsiniz. Bu hafta zihinsel olarak oldukça aktif olacaksınız. Ancak özgürlük arayışı biraz fazla. Yaratıcılık gerektiren işlerle meşgul oluyorsanız bu hafta rüzgâr sizden yana.

İkizler

Pazartesi sabahı kendinizi duygusal anlamda gergin hissetseniz de çabucak toparlayacaksınız. Ay tutulması sizi en çok aşk hayatınız, varsa çocuklarınız, hobiler ve göz önünde olduğunuz konularla ilgili etkileyecek. Aksayan, terslik yaşadığınız konular belirginlik kazanacak. Şans ve fırsatlar gezegeni Jüpiter’in düz hareketine başlamasıyla varsa yaptığınız araştırmalar, yazışmalar ile ilgili olarak bir süredir toparlayamadığınız, bitiremediğiniz işleri yavaş yavaş toparlayacaksınız. Yakın çevre ve kardeşlerinizle ilgili anlaşmazlık uyumsuzluk yaşıyorsanız bu sorunlarınızın da üstesinden geleceksiniz. Gelecek planlarınız ve arkadaş çevrenizle ilgili farklı düşüncelere kapılabilirsiniz. Fikirler ilk bakışta güzel görünse bile yapıcı davranmanızda yarar var.

Yengeç

Ay tutulması eviniz ve aileniz ile ilgili kararsız kaldığınız konularda size netlik kazandıracak. Ev değişikliği, taşınma, tadilat mülk satın alma gibi konulara düşünüyorsanız bu dönemi değerlendirebilirsiniz. 12 Mayıs tarihine kadar geleceğinizi güvence altına almak ile ilgili çaba harcayabilirsiniz. Pazartesi günü özellikle sabahın erken saatlerinde duygusal gerilimlere dikkat. Varsa çocuklarınızla anlaşmazlık oluşabilir. Şans ve fırsatlar gezegeni Jüpiter’in düz hareketine başlamasıyla. beraber maddi konularla alakalı toparlayamadığınız, aksayan konuların üstesinden gelmeye başlayacaksınız. Özellikle bu hafta iş yerinizde farklı ve sıra dışı fikirlerle kendinize hayran bırakabilirsiniz. Ancak kendiniz ifade ederken sert olmamak ve gerilimli ortamlarda öfke kontrolüne dikkat etmenizde yarar var.

Aslan

Ay tutulması sizin yakın çevrenizle olan iletişiminiz ve düşüncelerinizle ilgili alanınızı aydınlatıyor. Bu konularda ne istediğinizi bilen bir tutum sergileyecek ve netleşmemiş konuları netleştirmenize imkân sağlayacak. Şans ve fırsatlar gezegeni Jüpiter'in Retro’sundan en çok etkilenen burçlardansınız. Düz hareketine başlamasıyla beraber hayatınızda aksayan, geciken konuları yavaş yavaş toparlamaya başlayacaksınız. Hafta başında ev, iş ve aile büyüklerinizle ilgili duygusal gerilimler oluşabilir. Ancak etkisi çabuk geçecek. Eğitim hayatınız, yurt dışı ve bağlantılı işler, anlaşmalar, sözleşmeler gibi konularda orijinal fikirleriniz var. Ancak bazı engellerle karşılaşmanız biraz stres yaratabilir.

Başak

Geçtiğimiz cumartesi günü oluşan ay tutulmasından sonra zihniniz netlik kazanmaya başlıyor. Ay tutulmasının etkilerini bir süre daha hissedeceğiz. Gelir gider dengenizi daha rahat oturabileceksiniz. Bu ve takip eden dönemde aldığınız bir eğitimi kazanca çevirme imkânı oluşabilir. Şans ve fırsatlar gezegeni Jüpiter’in düz hareketine geçmesiyle beraber hayatınızda aksayan, geciken konuları yavaş yavaş toparlamaya başlayacaksınız. İç dünyanıza eğilebilir, manevi konularla daha fazla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Bir süredir belirsiz olan arkanızdan iş çevirdiğini düşündüğünüz birileri varsa ortaya çıkabilir.

Terazi

Haftaya finansal olarak biraz gerilimli başlıyorsunuz. Neyse ki çabucak etkisinden kurtulacaksınız. Geçtiğimiz cumartesi günü oluşan ay tutulmasından oldukça etkilenen burçlardansınız. Kendinizle ilgili bazı konuları artık netliğe kavuşturabilecek, yolunda gitmeyen konuları bir düzene koyabileceksiniz. Kendiniz daha rahat ortaya koyacaksınız. Şans ve fırsatlar gezegeni Jüpiter’in düz hareketine geçmesiyle beraber hayatınızda aksayan, geciken konuları yavaş yavaş toparlamaya başlayacaksınız. Özellikle geleceğinizle ilgili yaptığınız planlamalar ve sosyal ortamınızla ilgili konular artık yavaş yavaş rayına oturmaya başlıyor. Eviniz ve aileniz ile ilgili konularda biraz isyankar davranabilirsiniz. Öfke patlamalarına dikkat.

Akrep

Haftaya oldukça duygusal başlıyorsunuz. Özellikle pazartesi sabahı ilişkilerde duygusal kaynaklı gerilim yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü oluşan ay tutulmasıyla beraber önümüzdeki sürecin sizin için hassas olacağından bahsetmiştim. Bu durum devam edecek. Kendi özel yaşamınızı, hislerinizi dış dünyaya göstermekten kaçmak isteyebilirsiniz. Gizli kalmış, kimseye söylemediğiniz aşk ilişkileri ya da konular gündeme gelebilir. Şans ve fırsatlar gezegeni Jüpiter’in düz hareketine geçmesiyle beraber hayatınızda aksayan, geciken konuları yavaş yavaş toparlamaya başlayacaksınız. Özellikle kariyer hayatınız, gelecekle ilgili planlarınız, evliliğiniz ile ilgili konular toparlanma sürecine girecek. Kendiniz bu konularda daha rahat gösterebileceksiniz. Günlük hayatınızda özgürlük ihtiyacınız artmış, çok bunalmış hissedebilirsiniz Çok fazla şikâyetçi davranıp çevrenizdekileri kırmamaya dikkat.

Yay

Cumartesi günü oluşan ay tutulması sizi gelecekle ilgili netleşmemiş konularda aydınlığa çıkartacak. Bulunduğunuz çevreyle ilgili oluşan konular bazı soruların cevaplarını daha net görmenizi sağlayacak. Pazartesi özellikle sabahın erken saatlerinde duygusal gerilimlere açıksınız. Dikkatli davranmak sonradan pişman olacağınız sözler sarf etmemek fayda sağlayacaktır Şans ve fırsatlar gezegeni Jüpiter’in düz hareketine geçmesiyle beraber hayatınızda özellikle eğitim, yurt dışı bağlantılı konular, yazışmalar, sözleşmeler ile ilgili konularda aksayan, geciken konuları yavaş yavaş toparlamaya başlayacaksınız. Ancak zaman zaman gerilimler engellenmeler oluşabilir. Özgürlükçü yönünüz bu hafta biraz ağır basacağa benziyor. Ekstra harcamalara dikkat.

Oğlak

Pazartesi günü özellikle sabah saatlerinde duygusal gerilimlere dikkat. Geçtiğimiz cumartesi günü Terazi burcunda oluşan ay tutulması en çok kariyer hayatınız, evliliğiniz ve gelecek hedefleriniz ile ilgili konularda etkileyecek. Artık bazı konular sizin için daha net görünür hale gelecek. 8 Nisan’da Jüpiter’in düz hareketine geçmesiyle beraber hayatınızda özellikle ödeme dengenizle ilgili aksayan, geciken beklediğiniz paralar ile ilgili gelişmeler gündeme gelecek. Ortak girişimlerden yana şanslı olacağa benziyorsunuz. Eviniz, aile büyüklerinizle olan konuşmalara dikkat. Bu hafta biraz baskı altında hissedebilirsiniz. Sonradan pişman olacağınız sözler sarf etmek direk kendinize zarar verebilir.

Kova

Cumartesi günü oluşan ay tutulması en çok eğitim aldığınız konular, anlaşmalar, sözleşmeler, medya, internet, yayıncılık ile ilgili gelişme beklediğiniz konularda netlik kazandırıyor. Şans ve fırsatlar gezegeni olarak bilinen Jüpiter’in düz hareketine geçmesiyle beraber evlilik, ilişkiler, ortak projelerinizle alakalı aksayan, geciken konular artık yavaş yavaş normal seyrine dönmeye başlayacak. İş yerinizde ve evliliğinizde özellikle pazartesi sabahın erken saatlerinde duygusal gerilimlere karşı uyanık davranmanız gerekiyor. Etkiler geçici. Yakın çevre ve kardeşlerinizle alakalı sert konuşmalar gerilim yaratabilir.

Balık

Haftaya ikili ilişkilerde ve evlilik hayatınızda gerilimli bir enerjiyle giriş yapsanız da çabucak toparlıyorsunuz. Geçtiğimiz cumartesi günü oluşan ay tutulması sonrasında ödeme dengeniz ile ilgili daha net bir görüş sağlayabileceksiniz. Şans ve fırsatlar gezegeni Jüpiter’in düz hareketine geçmesiyle beraber üzerinde çalıştığınız projeleriniz, günlük hayatınız ve iş yaşamınız ile ilgili aksayan, geciken konular netlik kazanacak. Gelişmeleri istediğiniz yöne taşıyabileceksiniz. Özellikle hafta sonuna doğru herşey daha da net olacak. Özgürlük arayışında olabilirsiniz. Ancak sizi eğitim, yayıncılık ve hukuksal alanda gerilim oluşturabilir. Bu geçici bir etki. Biraz daha sabır ederseniz uzun vadede kazanan siz olacaksınız.

İyi Haftalar

Astrolog Seda Efe

Kelimeler: Haftalık Burç Yorumları, Mart ayı Burç Yorumları