5-11 Ocak Haftalık Burç Yorumu

(Yorumlarımı yükselen burcunuzu da dikkate alarak okumanızı tavsiye ediyorum.)

Koç

Bu sıralar oldukça yoğun bir gündem yaşıyor olabilirsiniz. Bu yoğunluk içerisinde eviniz ve işiniz arasındaki dengeyi tam olarak oturtma konusunda zorlanabilirsiniz. Bu yüzden kendiniz biraz yorulmuş ve baskı altında hissedebilirsiniz. Merkür'ün Kova burcundaki seyrine başlamasıyla birlikte gelecek planlarınız üzerine eğileceksiniz. Yapılandırma yapmak için de gökyüzünden destek alacağınızı hatırlatmak isterim. Var olan bir ilişkiniz var ise belki de ciddi boyuta taşımanın artı ve eksileri üzerine düşünmek için güzel bir zaman aralığı.

Boğa

Pazartesi sabah erken saatlerde oluşan dolunayında etkisiyle birlikte yakın çevreniz, kardeşleriniz ile ilgili olarak bir takım gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu gelişmelerle ilgili olarak kendinizi baskı altında hissedebilir ya da kabuğunuza çekilme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Merkür'ün Kova burcundaki hareketine başlamasıyla birlikte Mart ayına kadar ki süreç işiniz ve sosyal statünüz ve sorumluluklarınız ön plana çıkacak. Ortak kazanımlarınız ile ilgili yardım alacaksınız. Bu desteği eşiniz ya da ortağınızdan görebilirsiniz.

İkizler

Ödeme dengenizle ilgili bir takım belirsizlikler oluşmuş olabilir. Bu da sizin gelecek planlarınızla ilgili sizi sıkıntıya düşürebilir. Bu konularda belki de mümkünse karşı tarafın ya da diğer kişilerin haklarını gözettiğinizden, hakkaniyetli davrandığınız konusundan emin olmanız gerektiği konusunda işaretler veriyor gökyüzü. Merkür'ün Kova burcundaki hareketine başlamasıyla birlikte yurtdışı bağlantılı konular, eğitim, anlam arayışı, hukuksal konularınız gibi başlıklar gündeminiz meşgul edecek gibi görünüyor. Bu konularda eşiniz, partneriniz ya da ortağınız tarafından destek görebilirsiniz.

Yengeç

İlişkileriniz, evliliğiniz ve varsa ortak yürüttüğünüz projeleriniz ile ilgili olarak bir takım gelişmeler gündeminizde. İş hayatınız ve sosyal statünüzle ilgili olarak kendinizi gerilmiş ve beklenmedik bir takım süprizlerle karşı karşıya kaldığınız için gerilmiş hissedebilirsiniz. Merkür'ün Kova burcundaki hareketine başlamasıyla birlikte ortaklıktan, evlilikten elde edilen gelirleriniz, başkalarına bağlı olduğunuz imkanlarınızla ilgili konular gündeminize geliyor. Varsa astlarınız, size bağlı çalışanlardan destek alacaksınız. Günlük rutininiz ve iş yaşamınız, ufak tefek rahatsızlıklarınız ile ilgili gerekli düzenlemeleri yapabilmek için yeni ve orjinal fikirler oluşturabilirsiniz.

Aslan

Bu aralar işlerinizdeki yoğunluk biraz artmış olabilir. Günlük hayatınızla ilgili konularda biraz fazla çaba harcıyor olabilirsiniz. Üzerinizde baskı yaptığını hissettiğiniz bazı konularda rahata çıkmak için uğraşmanız gerekiyor. Eğer yurtdışı, eğitim ve hukuksal bir takım konularınız varsa ani beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Merkür'ün Kova burcundaki hareketine başlamasıyla birlikte önümüzdeki bir kaç ay boyunca evliliğiniz, ikili ilişkileriniz ve ortaklıklarınız ile ilgili gelişmeler yaşanabilir.

Başak

İçinde bulunduğunuz çevre, gelecek planlarınız ile ilgili konuları dengeye oturtma konusunda zorlanma yaşanabilir. Maddi konularla ilgili olarak özellikle ortak kazanımlarınız ya da eşinizin geliri ile ilgili zorlanmalar hissedebilirsiniz. Bekarsanız aşk ilişkileriniz ve arkadaş gruplarınız arasında denge problemi olabilir. Merkür'ün Kova burcundaki hareketine başlamasıyla birlikte iş hayatınız, ufak tefek rahatsızlıklarınız, varsa evcil hayvanlarınız ve üzerinde yoğun mesai harcamanız gereken işlere yoğunlaşacaksınız.

Terazi

İş hayatınıza ilgili başlatmış olduğunuz girişimlerin sonuçlarını görmeye başlıyorsunuz. Eviniz ile ilgili bir takım hareketlenmelerle birlikte gerek iş hayatınız gerekse evliliğiniz, ortaklıklarınız ve ikili ilişkilerde bazı beklenmedik gerilimler yaşayabilirsiniz. Merkür'ün Kova burcundaki hareketine başlamasıyla birlikte varsa çocuklarınız, hobileriniz, kendinizi ifade ettiğiniz konular, aşk hayatınız, riskli olabilecek konular ön plana çıkıyor. Risk alırken dikkatli davranmanız yararınıza olacaktır. Kendinizi ifade ettiğiniz konularla ilgili olarak yakın çevreniz tarafından destek görebilirsiniz. Yardım almaktan çekinmeyin.

Akrep

Bu hafta yakın çevre iletişiminiz, arkadaşlar, kardeşlerle ilişkileriniz önemli olacak. Varsa eğitim hayatınız, yabancı ülkelerle olan özel ve iş ilişkileriniz, hukuksal konular ve hayat görüşünüzle ilgili gelişmeler olabilir. Günlük hayatınızda belirgin bir yoğunluk artışı oluşabilir. Merkür'ün Kova burcundaki hareketine başlamasıyla birlikte eviniz ile ilgili konular, ebeveynleriniz ve kendi iç dünyanıza ilgi vermeniz gerekecek. Endişe etmeyin. Bu konularda maddi olarak destek alacaksınız.

Yay

Yay burçları bu hafta gelir gider dengeniz ile ilgili bazı konuları oturtmanız gerekiyor. Özellikle ödemelerinizle ilgili olarak düzenlemeler yapmalısınız. Eğer varsa eş ya da ortağınızdan elde ettiğiniz maddi kaynaklar konusunda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çocuklarınız, aşk hayatınız ve size keyif veren konularla ilgili olarak baskı hissedebilir, ani beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Merkür'ün kova burcunda harekete başlamasıyla birlikte yakın çevre iletişiminiz ve kendi görüş ve fikirlerinize derinlemesine bir bakış yapabilirsiniz.

Oğlak

Bu hafta evliliğiniz ve ilişkilerle ilgili olarak bazı durumları dengelemeye çalışıyorsunuz .Bu dengeleme çalışmaları sırasında kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Ya da ev, aile hayatınızla ilgili beklenmedik gerginlikler yaşayabilirsiniz. Merkür'ün Kova burcundaki hareketine başlamasıyla birlikte maddi konuları bir düzene oturtma konusuna yoğunlaşacaksınız. Bu düzenlemeleri yapma konusunda gökyüzü tarafından da gereken desteği alacaksınız.

Kova

Bu hafta özellikle sağlığınızla ,ilgili ufak tefek bir takım aksaklıklara eğilmeniz gerekebilir. Günlük rutiniz yoğunlaşmış olabilir. Tüm bunlarla ilgilenmek sizi biraz psikolojik olarak gerebilir. Dengeyi bulmanız gerekiyor. İç dünyanızda sizi rahatsız eden fazla olduğunu düşündüğünüz konuları gözden geçirin. Arının. Atın fazlalıkları. Arkadaş çevrenizden destek göreceksiniz. Merkür'ün burcunuzda hareketine başlamasıyla beraber kendiniz, fikir ve görüşleriniz daha rahat ifade edeceksiniz. Daha net ve farklı fikirler ortaya koyabilirsiniz.

Balık

Bu hafta Aşk ilişkileri, varsa çocuklarınız, hobileriniz ve kendinizi ifade ettiğiniz konularla ilgili bir takım gelişmeler var. Aşk hayatınıza hareket gelebilir. Kendinizi göstermek istediğiniz konular, yerler varsa daha rahat gösterebilirsiniz. Risk almaya açık olabilirsiniz. Yine de dengeyi kurmak, riskli olduğunu düşündüğünüz noktaları daha iyi tahlil ederek hareket etmekte yarar var. Kendinizi maddi olarak baskı altında hissedebilirsiniz. Ani beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kariyer geliriniz ve evliliğinizden destek görmeniz olası. Merkür'ün Kova burcundaki hareketine başlamasıyla birlikte kendi iç aleminize yöneleceksiniz. Derinleşmek isteyeceksiniz. Rüyalarınıza ve iç sesinizin mesajlarına kulak vermeye çalışın. Belki de bilinçaltınız çözemediğiniz, anlamaya çalıştığınız bazı soruların cevabını size vermeye çalışıyor olabilir.

İyi Haftalar

Astrolog Seda Efe

Kelimeler: Haftalık Burç Yorumları, Aralık ayı Burç Yorumları