3 - 9 Kasım Haftalık Burç Yorumu

(Yükselen Burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.)

Koç Burcu ve Yükselen Koç Burcu:

Beklenmedik bir takım giderler oluşabilir. Ödeme dengenizi oturtmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Salı gününden itibaren kendinizi oldukça enerjik hissediyorsunuz. Ancak bu enerjiniz zaman zaman gerilime dönüşebilir. Özellikle Çarşamba günü ve sonrasında kendi içinizde denge ve uyumu sağlayıp adaleti gözetirseniz son dönemde yaşamış olduğunuz zorlu dönemeçte de olumlu gelişmeler kaydetmiş olursunuz. Cuma günü saat 00:22 de oluşacak olan dolunayın etkisiyle maddi konular ve gelir gider dengenizde değişiklikler olabilir.

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa Burcu:

Haftaya sakin başlıyorsunuz. Ancak salı günü ve sonrasında kendinizi oldukça cesur ve enerjik hissedeceksiniz. Ancak fazla cesur davranışlarınız size yurtdışı ve eğitim ile bağlantılı işlerde zorluk çıkartabilir. Cuma günü saat 00:22 de burcunuzda meydana gelen dolunay ile kendinizi biraz gergin hissedebilirsiniz. Özellikle ilişkiler ve maddi konular sizin için önemli olacak. Ev ve aile hayatı vurgu kazanacak.

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler Burcu:

Zaten oldukça sosyal olan siz ikizler bu hafta içerisinde daha da sosyal bir tavır sergiliyorsunuz. Arkadaşlarla olmak, gruplar içerisinde yer almaktan oldukça keyif alacaksınız. Ancak günlük hayatınızı ihmal etmemekte fayda var. Cuma günü saat 00:22 de oluşacak dolunayında etkisiyle maddi konulardaki gelişmeler yakın çevrenizle iletişimizi etkileyebilir. İpleri kopartacak şekilde davranmaktansa akıllıca davranarak, bir hamle sonrasını görerek hareket etmek sizin için daha olumlu sonuçlar doğuracaktır.

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç Burcu:

Çalışan Yengeçler işyerinde oldukça girgin davranacak. Salı günü Maddi konularda özellikle çocukların harcamalarıyla ilgili zorlanmalar olabilir. Cuma günü saat 00:22 de oluşacak olan dolunayın etkisiyle birlikte ihtiyaçlarınız , sizin ve çocuklarınızın gelecek planları arasında zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan Burcu:

Varsa eğitim hayatınızla ilgili problemler yaşayabilirsiniz. Aileniz nedenini size yansıtmıyor olabilir bu sebeple de aksiliğin farkında olamıyor olabilirsiniz. Çarşamba günü iletişim ve eğitim konularında gergin hissedebilirsiniz. Mantıklı ve düşünerek davranmak fevri karar vermemekte fayda var. Cuma günü saat 00:22 de oluşacak olan dolunay etkisiyle ev ve aile konuları sizin için önemli olacak.

Başak Burcu ve Yükselen Başak Burcu:

Haftaya son derece anlayışlı ve uyumlu başlıyorsunuz. Salı gününden itibaren Ödeme dengenizde değişiklikler söz konusu olacak. Çocuklar için ya da kişisel olarak harcama yapabilirsiniz. Cuma günü saat 00:22 de oluşacak olan dolunayın etkisiyle iletişiminiz ön plana çıkıyor. İletişimdeki zorlanmalar şartları değiştirmeye zorlayabilir ve siz kendi iç dünyanızda aşırı baskı altında hissedebilirsiniz. Kendi içinizde bu ruh halini büyütmektense kendinizi günlük aktiviteler ve işinizle oyalayabilirsiniz.

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi Burcu:

Haftaya iş yerinde oldukça verici bir şekilde başlıyoruz. Salı gününden itibaren ilişkiler oldukça önemli olacak. Yalnız ilişki ya da evliliğinizde maddi olarak atladığınız ani bir konu gündeme gelebilir. Çarşamba günü gruplar içerisinde olmak isteyeceksiniz ancak kendinizi kısıtlanmış hissederek sıkıntı duyabilirsiniz. Cuma günü saat 00:22 de oluşacak dolunay sizin için maddi konuları gündeme getirecek. Gelecek planlarınız gözden geçirmeniz gerekebilir.

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep Burcu:

Haftaya kariyer hayatınız ile ilgili zorlanmalarla başlıyorsunuz. Özellikle yöneticiniz pozisyonundaki kişiler ile iletişim konularında dikkatli ve temkinli davranmakta fayda var. Çarşamba ve sonrasında ilişkiniz ve evliliğinizde güvenlik ihtiyacınız artmış hissedebilirsiniz. Cuma günü saat 00:22 de karşıt burcunuzda gerçekleşecek olan dolunayın etkisiyle ikili ilişkilerde fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Bu da sizin iş veya diğer sorumluluklar gibi toplum önündeki duruşunuzda zorlanma ve baskı altında hissetmenize neden olabilir.

Yay Burcu ve Yükselen Yay Burcu:

Pazartesi gününe ailevi konularda fedakar ve anlayışlı bir tutum sergileyerek başlıyorsunuz. Eğitim, yurtdışı bağlantılı işler, seyahatler ile ilgili beklediğiniz gelişmeler olabilir ancak bunlar yine de kendi zorluklarını beraberinde getirebilir. Cuma günü saat 00:22 de oluşacak dolunay enerjisiyle bu konular yeniden gündeme geleceğe benziyor.

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak Burcu:

Bu hafta sizin için ev ve aile ile ilgili konular ön planda olacak. Genel olarak hayatınız ile ilgili ters giden şeyleri sıraya koyma ve toparlama zamanı çoktan gelmiş gibi. Gökyüzünün enerjisi sizinle. Yeter ki yardım almayı kabul edin. Cuma günü saat 00:22 de gerçekleşecek olan dolunayın etkisiyle ödeme dengeniz ve ortaklıklarınız ile ilgili bir takım zorlanmalar yeniden gündeme gelebilir. Fevri davranmak yerine sakin ve mantıklı düşünmek her zaman fayda sağlayacaktır.

Kova Burcu ve Yükselen Kova Burcu:

İş, eğitim ve yurtdışı bağlantılı işler konuları sizin oldukça önemli olacak. Salı günü ve sonrasında bu konular ile ilgili beklenmedik gelişmeler gündeme gelebilir. Arkadaş gruplarınız içerisinde oldukça göz önünde olacaksınız. Cuma günü saat 00:22 de gerçekleşecek olan dolunayın etkisiyle iş, yurtdışı bağlantılı işler ve eğitim konuları gündeme geliyor.

Balık Burcu ve Yükselen Balık Burcu:

Haftaya burcunuzda ilerleyen ayın hassas ve anlayışlı enerjisiyle başlıyorsunuz. Suistimal edilmemek için dikkatli davranmakta fayda var. Salı günü ve sonrasında maddi gelişmeler söz konusu. Eğitim, yurtdışı bağlantılı işler ve iş hayatınızda taşları tam olarak yerine oturtmakta zorlanabilirsiniz. Cuma günü saat 00:22 de oluşacak dolunayın etkisiyle iş yerinizde ve günlük hayatınızda iletişim kaynaklı olarak zorlanabilir ve baskı altında hissedebilirsiniz.

Seda Efe ruyalarx.com için yorumladı.

Kelimeler: Haftalık Burç Yorumları, Kasım ayı Burç Yorumları