3-9 Ağustos Haftalık Burç Yorumu

(Yorumlarımı yükselen burcunuzu da dikkate alarak okumanızı tavsiye ediyorum.)

Koç Burcu
Satürn’ ün normal hareketine başlamasıyla beraber ödeme, kredi-borç gibi konularda yaşadığınız problemler normale dönüyor. Nafaka, miras beklentileriniz varsa önünüzdeki engeller kalkmaya başlayacaktır.
Çocuklarla ilgili konular gündeminizi meşgul etmeye devam ediyor. Bu hafta çocuklarla ilgili meseleler ve ilişkinizle ilgili endişeli ve karamsar bir ruh halinde olabilirsiniz. Çevrenize kendinizi anlatmak güç olabilir. Sizi sıkıntıya sokacak aşırı harcamalara yönelmeyin. Ev değişikliği, tamir, taşınma ile ilgili planlarınızı gerçeğe dönüştürmek için güzel bir hafta. Müsriflik yapmayın.

Boğa Burcu
Satürn’ ün normal hareketine başlamasıyla beraber evlilik, ilişkiler alanında işler sizin açınızdan normale dönmeye başlıyor. Şu sıralar yoğunlaştığınız ev, aile ile ilgili meselelerde ise bu hafta işler biraz karışık görünüyor. Eşiniz veya ortak karar verdiğiniz kişilerle anlaşma konusunda zorlanabilirsiniz. Sizden yaşça büyük erkekler veya babanızla anlaşmazlık söz konusu olabilir. Endişeli ve karamsar bir ruh haline bürünebilirsiniz. Harcamaları ve fikirlerinizi abartmayın.
Evlilik ya da kardeşlerinizle ilgili konularda planlarınız varsa bu hafta hayata geçirebilirsiniz. Ortak projeler için uygun bir dönem, fakat Venüs’ ün retro olduğunu unutmayın.

İkizler Burcu
Satürn’ ün normal hareketine başlamasıyla iş yerinizde ve günlük yaşantınızda ödemelerle ilgili yaşadığınız zorluklar yavaş yavaş normal seyrine dönmeye başlayacak. Gerekli düzenlemeleri yaptıysanız Satürn bu konuları bir daha karşınıza çıkarmayacaktır. Maddi anlamda hayalini kurduğunuz konuları somutlaştırmak için uygun bir zaman. Ufak tefek de olsa riskler alarak bu konuların cesaretle üstesinden gelebilirsiniz. Yakın çevrenize karşı endişeli, karamsar konuşmalar yapmamaya dikkat edin.

Yengeç Burcu
Satürn’ ün normal hareketine başlamasıyla birlikte çocuklar, aşk/ilişkiler ve finansla ilgili konularda yaşadığınız problemler yavaş yavaş normale dönmeye başlayacaktır. Gerekli düzenlemeleri yaptıysanız Satürn bu konuları bir daha karşınıza çıkarmayacaktır. Bu hafta, geçtiğimiz ay kaçırdığınız ya da olumsuzluklardan dolayı gerçekleştiremediğiniz işler varsa tekrar gündeme gelebilir. Para kazanmak, gelirinizi yükseltmek için yeni fikirler üretebilirsiniz bu hafta aşırı harcamalara karşı da dikkatli olmalısınız. Aşk hayatınız para yüzünden sekteye uğrayabilir, çocukların giderleri sizi yorabilir.

Aslan Burcu
Satürn’ ün geri hareketini tamamlamasıyla beraber ev, aile, taşınma tadilat gibi konularda tekrarlayan, sürekli önünüze gelen problemler yavaş yavaş çözümlenmeye başlayacak. Gerekli düzenlemeleri yaptıysanız Satürn bu konuları bir daha karşınıza çıkarmayacaktır. Bu hafta bu konularla ilgili belki de sürekli ötelediğiniz ya da görmezden geldiğiniz şeyler varsa hayata geçirmek için oldukça uygun. Bu hafta hem kadınlar hem de maddi konularla ilgili anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Harcamalarınızda aşırıya kaçmamaya dikkat edin.
Geçtiğimiz ay kaçırdığınız ya da tamamlayamadığınız fırsatlar varsa yeniden gündeme gelebilir. Bu konu üzerinde oldukça düşüneceksiniz.
Kendine güven konusunda denge kurmalısınız. Ne fazla abartılı, ne de endişeli ve pasif olmalısınız. Mantığınızı dinlemek isteyebilirsiniz.

Başak Burcu
Satürn’ ün geri hareketini tamamlamasıyla birlikte yakın çevre, kardeşler, iletişim, eğitim, yazışma ve anlaşmalar gibi konularda problemler varsa bunlar yavaş yavaş normal seyrine dönmeye başlayacak.
Gerekli düzenlemeleri yaptıysanız Satürn bu konuları bir daha karşınıza çıkarmayacaktır. Bu hafta bu konularla alakalı ertelediğiniz işleri artık hayata geçirebilirsiniz. Bu hafta bir eğitim almak, kardeş ya da yakınlarla yapılacak bir görüşme, seyahat, anlaşma ve yazışmalar için çok uygun. Ancak yine de direnç görebilir ya da bu direnci kendiniz yaratabilirsiniz. Endişeli, karamsar, kibirli olmak bu haftanın istenmeyen duygusu. Geçmişte kaçırdığınız fırsatlar tekrar gündeme gelebilir. Farkına varamayabilirsiniz, uyanık olun, değerlendirmenizi yapın.

Terazi burcu
Satürn’ ün geri hareketini tamamlamasıyla birlikte maddi anlamda yaşadığınız gecikme, zorluk ve engellemeler yavaş yavaş normal seyrine dönmeye başlıyor. Gerekli düzenlemeleri yaptıysanız Satürn bu konuları bir daha karşınıza çıkarmayacaktır. Bu hafta maddi kazanç elde etmek için girişimde bulunmak isteyebilirsiniz. Planlarınızı, hazırlığını yaptığınız işleri artık etrafa duyurarak kendinize gelir sağlama yoluna gidebilirsiniz. Size gereken biraz risk almak biraz da cesaret, hepsi bu. Arkadaş çevreniz vasıtasıyla size gelen ve kaçırdığınız fırsatlar varsa bu hafta tekrar karşınıza çıkabilir. Üzerinde düşünmek isteyeceksiniz.

Akrep burcu
Satürn’ ün geri hareketini tamamlamasıyla birlikte hayatınızda aksayan, geciken, sizi daraltan konular yavaş yavaş normal seyrine dönmeye başlayacaktır. Bu birkaç yıl içerisinde Satürn sizi oldukça değiştirdi. Şayet gerekli düzenlemeleri yapabildiyseniz Satürn bu konuları bir daha karşınıza çıkarmayacaktır. Bu hafta hayatınızla ilgili özellikle eğitim, yurt dışı, seyahat, medya, yayıncılık ve hukuki olarak ertelediğiniz meseleleri somutlaştırmak, hayata geçirmek için çok uygun. Kadınlardan, eşinizden ya da işiniz kaynaklı engeller yaşayabilirsiniz. Ama orta yolu bulmaya çalışın. Biraz risk, biraz cesaret size yardımcı olacaktır. Aile hayatınızla ilgili kaçırdığınız şans ve fırsatlar tekrar gündeme gelebilir. Endişe ve kibir haftanın olumsuz duyguları, dengenizi kurun.

Yay burcu
Satürn’ ün geri hareketini tamamlamasıyla birlikte sizi zorlayan ve hırpalayan konular yavaş yavaş normale dönmeye başlayacaktır. Şayet gerekli düzenlemeleri yapabildiyseniz Satürn bu konuları bir daha karşınıza çıkarmayacaktır. Satürn sizi maddi anlamda da oldukça zorladı. Bu hafta hem maddi anlamda hem de manevi anlamda gerçekten ihtiyacını hissettiğiniz şeyleri hayata geçirmek için oldukça uygun.
Cesaretle üzerine giderek bunları halledebilirsiniz. Yurt dışı, eğitim, hukuk, medya ve internetle ilgili konularda hem zorlanabilir hem de fırsatlar yakalayabilirsiniz. Her ne kadar zorlu da olsa fırsatlar bu zorlukları aşmak için motive edici olacaktır.

Oğlak burcu
Satürn’ ün geri hareketini tamamlamasıyla birlikte geleceğe yönelik planlarınız ve sosyal çevrenizle ilgili zorlandığınız ve problem yaşadığınız durumlar yavaş yavaş normal seyrine dönmeye başlayacaktır.
Bu hafta geleceğe yönelik planlarınızı somutlaştırmak için oldukça uygun. Aynı zamanda bir grup ya da derneğe üye olmak istiyorsanız bu hafta çok uygun olabilir. Evlilik veya ortak iş yapmayla ilgili fikirleriniz varsa bu hafta başlatmak için uygun görünüyor. Giderler sizi biraz zorlayabilir. Cuma gününden itibaren eğitim, yurtdışı ve hukuki meseleler önem kazanıyor.

Kova burcu
Satürn’ ün geri hareketini tamamlamasıyla birlikte aile, meslek, öğrencilik hayatınızda yaşadığınız zorluk ve engellemeler yavaş yavaş normale dönüyor. Bu hafta bu konularla ilgili uğraşmak istemediğiniz için ötelediğiniz işleri tamamlamak, artık hayata geçirmek için uygun bir zaman. Bu aralar evlilik hayatınız veya ortak projeler sizin için hem çok önemli hem de kafa karıştırıcı. Ortak projeleriniz veya evlilikle ilgili daha evvel kaçırdığınız şans ve fırsatlar bu hafta tekrar gündeme gelebilir. Ne fazla abartılı ne de endişeli davranın.
Şartları iyice değerlendirip hayata geçirmeye çalışın.

Balık burcu
Satürn’ ün geri hareketini tamamlamasıyla birlikte eğitim, yurtdışı, hukuk, medya ve internet gibi konularda aksayan, geciken işleriniz varsa yavaş yavaş normal seyrine dönmeye başlayacaktır. Bu hafta bu konularla ilgilenmek, bu alanlardaki işlerinizi halletmek için oldukça uygun. Fazlaca uğraşmanız gerektiğini düşünerek işleri abartmadan halletme yoluna gidin. Ayrıca kaçırdığınızı düşündüğünüz şans ve fırsatlar tekrar gündeme gelebilir. Üzerinde düşünün. Hafta sonundan itibaren ortak projeler ve evlilik sizin için daha fazla önem kazanabilir.

İyi Haftalar

Astrolog Seda Efe

Kelimeler: Haftalık Burç Yorumları, Mart ayı Burç Yorumları