2-8 Şubat Haftalık Burç Yorumu

(Yorumlarımı yükselen burcunuzu da dikkate alarak okumanızı tavsiye ediyorum.)

Koç ve Yükselen Koç

Salı gecesi Aslan burcunda bir dolunay meydana gelecek. Bu dolunay size gerek kendinizi ifade etmekten hoşlandığınız konular, gerekse çocuklar, aşk hayatınız ile ilgili konularda bazı gelişmeler yaşatabilir. Dolunay zamanları başlattığımız girişimlerin sonuçlarını gördüğümüz zamanlardır. Bu sebepten geçtiğimiz 2 haftalık zaman zarfında başlattığınız işler varsa artık sonuçlarını görebilirsiniz. Yine bu hafta yeni ve orijinal fikirler üretebilirsiniz. Özellikle kendinizle ve gelecek planlarınızla ilgili olabilir. Eğitim ,hukuk, yayıncılık ve dünya görüşünüzle ilgili olarak son derece gerçekçi ve mantıklı adımlar atmak için gereken destek gökyüzü tarafından sağlanıyor. Biraz gayret göstermeniz yeterli olacaktır.

Boğa ve Yükselen Boğa

Salı gecesi Aslan burcunda bir dolunay meydana gelecek. Dolunay zamanları başlattığımız girişimlerin sonuçlarını gördüğümüz zamanlardır. Bu sebepten geçtiğimiz 2 haftalık zaman zarfında başlattığınız işler varsa artık sonuçlarını görebilirsiniz. Özellikle eviniz ile ilgili konular varsa mesela tamir, tadilat ev değişikliği ya da aile büyüklerinizle ilgili konularda gelişmeler elde edebilirsiniz. Yine bu hafta Kariyer hayatınız ya da evliliğiniz ile ilgili konularda orejinal, yaratıcı fikirler üretebilirsiniz. Eğer bir süredir nasıl yapacağınızı bilemediğiniz konular varsa üzerinde biraz gayret sarf ederek özgün fikirler üretebilirsiniz. Ödeme dengenizle ilgili olarak bu hafta gerçekçi bir şekilde olayları saptayarak bir düzene oturtma konusunda başarılı olabilirsiniz.

İkizler ve yükselen İkizler

Eğer bir süredir sağlam bir temele oturtamadığınız bir ilişkiniz (bu iş ilişkisi de olabilir) varsa bu hafta biraz çabayla sağlam bir zemine oturtma imkanı bulabilirsiniz. Salı gecesi Aslan burcunda bir dolunay meydana gelecek. Dolunay zamanları başlattığımız girişimlerin sonuçlarını gördüğümüz zamanlardır. Bu sebepten geçtiğimiz 2 haftalık zaman zarfında başlattığınız işler varsa artık sonuçlarını görebilirsiniz. Özellikle kardeşler, kuzenler, yakın akrabalar, eğitim, yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde bu sonuçları görmeniz mümkün. Ancak deneğe konusunu ayarlayıp aşırılıklara kaçmamakta yarar var. Şayet ortak yürüttüğünüz bazı projeler ve başlarına bağlı olduğunuz konularla ilgili olarak biraz gayret gösterirseniz başlattığınız girişimlerde olumlu sonuçlar alacaksınız.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Maddi konularla ilgili olarak özellikle geçtiğimiz iki haftalık zaman zarfında başlattığınız işler varsa artık sonuçlarını görebilirsiniz. Ödeme dengenizle ilgili benim senin çekişmesi yaşamaktansa dengeyi kurmaya çalışmanız daha faydalı olacaktır. İlişkileriniz ve evliliğinizle ile ilgili olarak bu hafta desteklendiğiniz için bunu yapmanız oldukça kolay olacaktır. Biraz gayret göstererek dengeyi sağlayabilirsiniz. Ayrıca ortak yürüttüğünüz bazı projeler varsa bunları özellikle kariyer alanınızda kendi lehinize çevirme imkanı bulabilirsiniz. Biraz gözünüzü açarsanız etrafta oluşan fırsatları da kolaylıkla görebilirsiniz. Şayet eğitim, yurtdışı, yabancı ülke ve kültürler ya da hukuksal konularla ilgili beklediğiniz bazı şeyler varsa bu hafta bunlarla ilgili olarak gelişmeler gündeme gelebilir. Gerilim yaşamak yerine neyin eksik ya da yanlış olduğuna dikkat ederseniz olayların akış yönünü kendi tarafınıza çevirebilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan

Salı gecesi Aslan burcunda bir dolunay meydana gelecek. Bu dolunay burcunuzda gerçekleşeceği için sizin için oldukça önemli. Sizinle ilgili bir türlü netleşemeyen konular varsa bunları ortaya çıkartabilir. İkili ilişkileriniz ve evliliğinizle ilgili olarak bazı konular netlik kazanabilir. Yine geçtiğimiz iki haftalık zaman zarfında başlatmış olduğunuz girişimleriniz varsa bunlarla ilgili sonuçlar elde etmeye başlayabilirsiniz. Yine üzerinde çok çalıştığınız, uğraş verdiğiniz konular, işiniz ve günlük hayatınızla ilgili olarak bu hafta kendi içinizde daha dengeli ve uyumlu hissedebilirsiniz. Ortak projeleriniz varsa bunlarla ilgili özgün fikirler oluşturarak fark yaratmayı deneyebilirsiniz.

Başak ve Yükselen Başak

Salı gecesi Aslan burcunda bir dolunay meydana gelecek. Dolunay zamanları başlattığımız girişimlerin sonuçlarını gördüğümüz zamanlardır. Bu sebepten geçtiğimiz 2 haftalık zaman zarfında başlattığınız işler varsa artık sonuçlarını görebilirsiniz. Özellikle eviniz ile ilgili konular varsa mesela tamir, tadilat ev değişikliği ya da aile büyüklerinizle ilgili konularda bazı fikirleriniz varsa bunlarla ilgili karar verme aşamasına gelebilirsiniz. Ya da en azından bazı şeyleri daha somut bir zemine taşıma imkanı bulabilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi

Salı gecesi Aslan burcunda meydana gelecek olan dolunayın etkisiyle birlikte geçtiğimiz iki hafta içerisinde başlattığınız girişimleriniz varsa bunlarla ilgili sonuçlar görmeye başlayabilirsiniz. Özellikle gelecek planlarınız ile ilgili ya da arkadaş grupları, üyesi bulunduğunuz dernekler vs gibi konularda hareketlilik yaşayabilirsiniz. Anca bu konularla ilgili olarak dengeyi kurma konusunda zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Yine bu konularla ilgili bazı konularda eksikleriniz olabilir. Bunları tayin etmekte zorlanabilir ancak biraz gayretle üzerinden rahatlıkla gelebilirsiniz. Aşk ilişkileriniz veya varsa çocuklarınızla ilgili olarak bazı fikirlerinizi sağlam bir zemine oturtmak konusunda gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep

Özellikle eviniz ile ilgili konular varsa mesela tamir, tadilat ev değişikliği ya da aile büyüklerinizle ilgili konularda bazı fikirleriniz varsa bunlarla ilgili olarak özellikle maddi konularda bir takım gelişmeler elde edebilirsiniz. Salı gecesi Aslan burcunda meydana gelecek olan dolunayın etkisiyle birlikte geçtiğimiz iki hafta içerisinde başlattığınız girişimleriniz varsa bunlarla ilgili sonuçlar görmeye başlayabilirsiniz. Siz akrep burçları için bu dolunay kariyer alanında, evliliğiniz ve sosyal statünüz ile ilgili konulara dikkat çekiyor. Bu konularda bir takım gelişmeler elde etme fırsatı yakalayabileceksiniz. Varsa çocuklarınız veya aşk hayatınız ile ilgili konularda biraz gayret göstererek fazla tutkulu veya ihtiraslı davranan yönünüzü bir dengeye oturtabilirsiniz.

Yay ve Yükselen Yay

Salı gecesi Aslan burcunda meydana gelecek olan dolunay sizi en çok eğitim, yurtdışı ya da hukuksal konularla ilgili olarak etkileyecek. Bu alanlarda özellikle geçtiğimiz iki haftalık zaman zarfı içerisinde başlatmış olduğunuz durumlar varsa gelişmeler elde edebilir veya sonuçları görmeye başlayabilirsiniz. Ev, aile hayatınız ve aile büyüklerinizle ilgili olarak anlaşmazlık yaşıyorsanız bu hafta biraz daha uyumlu ve ılımlı bir enerji yakalama şansı bulabilirsiniz. Kendinizi fikirlerinizi, yakın çevre iletişiminizde de mantıklı ve gerçekçi bir şekilde ortaya koyabilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bu hafta özellikle gelir gider dengenizle ilgili olarak bir takım konuları dengeye oturtmak için çalışabilirsiniz. Salı gecesi Aslan burcunda meydana gelecek olan dolunayın etkisiyle birlikte geçtiğimiz iki hafta içerisinde başlattığınız girişimleriniz varsa bunlarla ilgili sonuçlar görmeye başlayabilirsiniz. Bu dolunay sizi en çok ortak yönettiğiniz projeleriniz, başkalarına bağlı olduğunuz imkanlarınız ve ödemeleriniz konusunda gelişmeler getirebilir. Özellikle eviniz ile ilgili konular varsa mesela tamir, tadilat ev değişikliği ya da aile büyüklerinizle ilgili konularda yeni ve yaratıcı fikirler üretebilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kova

Salı gecesi Aslan burcunda meydana gelecek olan dolunayın etkisiyle birlikte geçtiğimiz iki hafta içerisinde başlattığınız girişimleriniz varsa bunlarla ilgili sonuçlar görmeye başlayabilirsiniz. Özellikle Evlilik ve ilişkilerle ilgili konularda gelişmeler olabilir. Ancak bu konularda dengeyi bulma konusunda zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Ancak biraz gayret gösterdiğiniz takdirde gelişmeler istediğiniz yönde ilerleyecektir. Yine bu hafta yakın çevre iletişiminiz ile ilgili fikirlerinizde oldukça yaratıcı ve rahat davranacaksınız. Kendinize, dış görünüşünüze farklı bir hava vermek isteyebilirsiniz.

Balık ve Yükselen Balık

Bu hafta özellikle çocuklar ve aşk hayatınızla ilgili olarak tam olarak fark edemediğiniz durumlarla ilgili içsel gerilim yaşayabilirsiniz. Salı gecesi Aslan burcunda meydana gelecek olan dolunayın etkisiyle birlikte geçtiğimiz iki hafta içerisinde başlattığınız girişimleriniz varsa bunlarla ilgili sonuçlar görmeye başlayabilirsiniz. Özellikle günlük rutin aktiviteleriniz, iş hayatınız, ufak tefek rahatsızlıklarınız ve sizi yorduğunu düşündüğünüz konularla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Maddi konularla ilgili olarak farklı fikirleriniz sayesinde üzerinizdeki baskı biraz hafifleyecektir. Biraz gayret gösterip üzerinde düşünerek kendinizi daha rahatlamış hissedebilirsiniz.

İyi Haftalar

Astrolog Seda Efe

Kelimeler: Haftalık Burç Yorumları, Aralık ayı Burç Yorumları