2 - 8 Mart Haftalık Burç Yorumu

(Yorumlarımı yükselen burcunuzu da dikkate alarak okumanızı tavsiye ediyorum.)

 

Koç Burcu

Bu hafta özellikle risk içeren konularda, varsa çocuklarınızla ilgili olarak şanslı olabilirsiniz. Ancak zaman zaman aşırıya kaçma eğiliminde de olabilirisiniz. Bu yüzden bu beklenmedik fırsatlar konusunda makul ölçüde girişimde bulunmakta yarar var. Perşembe günü oluşacak dolunay ile birlikte üzerinde yoğun uğraş verdiğiniz işler, işyeriniz, astlarınız ve varsa ufak tefek rahatsızlıklarınız ile ilgili olarak başlattığınız girişimlerinizin sonuçlarını görmeye başlayabilirsiniz.

Boğa Burcu

Eviniz ve ailenizle ilgili konularda bir türlü düzen sağlayamadığınız, bir dengeye oturtamadığınız konular varsa bunlarla ilgili olarak bu hafta biraz daha şanslı olabilirsiniz. Özellikle Salı gününü hareketli geçirebilirsiniz. Perşembe günü oluşacak dolunayın etkisiyle beraber varsa çocuklarınız, hobileriniz, aşk hayatınız ve risk içeren yatırım vs. konularında başlatmış olduğunuz girişimlerinizle ilgili gelişmeler elde edebilirisiniz.

İkizler Burcu

Haftaya yakın çevreniz ve partneriniz, evliliğiniz ile ilgili hareketli ve şanslı başlıyorsunuz. Perşembe günü oluşacak dolunayın etkisiyle eviniz ile ilgili konularda, tamirat, tadilat, taşınma, alım, satım gibi konularda başlatmış olduğunuz girişimleriniz sonuç vermeye başlayabilir. Yine hafta boyunca gelecek planlarınız ve arkadaş gruplarınız içerisinde hem şanslısınız hem de beklenmedik gelişme ve fırsatlar elde edebilirsiniz.

Yengeç Burcu

Bu hafta özellikle kariyer geliriniz ile ilgili olarak şanslı görünüyor. Beklenmedik gelişmeler, fırsatlar gündeminize bomba gibi düşebilir. Perşembe günü başak burcunda oluşacak dolunayın etkisiyle beraber yurtdışı ile bağlantılı işleriniz, eğitim hayatınız, hukuksal konular, sözleşmeler, anlaşmalar vs.. ile ilgili başlatmış olduğunuz girişimlerinizle ilgili gelişmeler elde edebilirsiniz.

Aslan Burcu

Haftanın en şanslı burcu sizin burcunuz gibi görünüyor. Beklenmedik, hiç hesapta olmayan şahane fırsatlar yakalamanız mümkün. Fırsatları yakalamak için uyanık olmakta fayda var. Özellikle ortak yürüttüğünüz projeleriniz, evliliğiniz, ilişkiniz ile ilgili şans sizden yana olabilir. Perşembe günü oluşacak olan dolunayında etkisiyle beraber maddi konular ile ilgili başlatmış olduğunuz girişimlerinizde sonuçlar elde etmeye başlayabilirsiniz.

Başak Burcu

Başak burçları bu hafta ödemelerinizle ilgili beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ortak projelerinizden elde ettiğiniz geliriniz varsa beklemediğiniz fırsatlar, gelişmeler olabilir. Perşembe günü burcunuzda bir dolunay oluşacak. Bu dolunay sizin için ekstra önemli görünüyor. Özellikle evlilik, ilişkiler ve ortak işlerinizle ilgili başlamış bulunduğunuz konularda güzel gelişmeler elde edebilirisiniz.

Terazi Burcu

Haftaya arkadaş gruplarınız içerisinde aktif rol alarak başlayabilirsiniz. Gelecek planlamalarınız üzerinde değişiklikler yapmanız gerekebilir. Ortaklıklarınız, evliliğiniz ile ilgili hesapta olmayan sürpriz gelişmelere açık görünüyorsunuz. Bunlar olumlu yönde gelişmeler ve fırsatlar. Ancak fırsat olarak gördüğünüz konularda şansımızı o kadar zorlamak ters tepebilir. Temkinli davranmakta yarar var yine de.

Akrep Burcu

Bu hafta çalışma hayatınızla ilgili yeniliklere açık olacaksınız. Aniden karşınıza çıkan fırsatlar karşısında şaşırabilirsiniz. Bunları paraya çevirme ihtimaliniz var. Günlük hayatınızda da sürprizlere açıksınız. Çevrenize karşı iyimser bir tutum içerisinde olacaksınız. Hafta sonuna doğru kendinizi, hayatınızı değerlendirip gözlem yaparak geçirmek isteyebilirsiniz.

Yay Burcu

Bu hafta özellikle aşk hayatınız, ilişkileriniz ilgili sürpriz hatta deyim yerindeyse çarpıcı gelişmelere açıksınız. Çocuklarınızın veya kendinizin eğitim hayatıyla ilgili olarak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hafta ortasından itibaren sosyal statünüz ve kariyerinizle ilgili olarak hareketlenmeler olabilir. Hafta sonunu arkadaş gruplarınız içerisinde keyifli bir şekilde değerlendirmek isteyebilirsiniz.

Oğlak Burcu

Bu hafta zihinsel anlamda biraz dağınık ama rahatlamış hissedebilirsiniz. Özellikle yakın çevrenizdekilerle olan iletişiminiz ön planda olacak. Ev, aile hayatınız ve aile büyüklerinizle ilgili olarak iyimser, uyumlu, mutlu, neşeli bir tutum içerisinde olacaksınız. Hafta ortasında hukuksal konular, yurtdışı ve bağlantılı işlerle ilgili hareketlenmeler olabilir.

Kova Burcu

Bu hafta özellikle evliliğiniz, ikili ilişkileriniz ve başkalarıyla birlikte ortak yürüttüğünüz projelerle ilgili olarak oluşan bazı değişiklikler gündeme gelebilir. Bu durum karşısında biraz gerginlik yaşayabilirsiniz. Perşembe günü oluşacak olan dolunayın etkisiyle özellikle ödemeleriniz, ortak gelirlerinizle ilgili olarak özellikle iki hafta evvel başlatmış olduğunuz girişimlerinizin sonuçlarınız görmeye başlayabilirsiniz.

Balık Burcu

Bu hafta çalışma hayatınız, günlük işlerinizle ilgili olarak biraz yoğun bir tempo içerisinde olabilirsiniz. Bu yoğunluğun sebebi beklenmedik güzel gelişmeler olabilir. Perşembe ünü oluşacak dolunayın etkisiyle evliliğiniz, ikili ilişkileriniz varsa beraber yürüttüğünüz projelerinizle ilgili olarak başlatmış olduğunuz girişimleriniz varsa sonuçlarını elde etmeye başlayabilirsiniz.

İyi Haftalar

Astrolog Seda Efe

Kelimeler: Haftalık Burç Yorumları, Mart ayı Burç Yorumları