29 Haziran - 5 Temmuz Haftalık Burç Yorumu

(Yorumlarımı yükselen burcunuzu da dikkate alarak okumanızı tavsiye ediyorum.)

Koç Burcu
Aşk, ilişkiler, çocuklar konularında belki de hiç beklemediğiniz güzel gelişme ve fırsatlar elde edebilirsiniz. Bu hafta yüreğinizden geçenleri çok net bir şekilde ifade edebileceksiniz. Harcamalar konusunda dikkatli olup, aşırıya kaçmamaya çalışın. Keyfi harcamalara biraz fazla para harcayabilir, hatta müsrifliğe kaçabilirsiniz. Ev, aile ile ilgili konularda geçmişte yaşanmış konular yeniden gündeme gelebilir. Ailenize karşı fazla fedakarlık edebilirsiniz. Perşembe günü oluşan dolunay iş, evlilik, aile yaşantınız ile ilgili gelişmeleri gündeminize taşıyacak.

Boğa Burcu
Venüs, Jüpiter kavuşumu size ev, aile ile ilgili konularda güzel sürprizler hazırlıyor. Unuttuğunuz veya gerçekte şartların neler olduğunu öğrenemeyeceğiniz güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu bir süre evvel aklınıza gelen ve gönlünüzden geçen bir evi satın almak veya kiralamak da olabilir. Bir süredir yakın çevreniz ve eğitim hayatınız ile ilgili konular değişime uğruyor. Bunlarla ilgili ne yapacağınız nasıl davranacağınız konusunda karar verirken zorlanabilirsiniz. Perşembe sabahı gerçekleşecek dolunaya gelince özellikle eğitim hayatınızla ilgili belirsiz durumları netleştirecek.

İkizler Burcu
Atacağınız adımlarda, vereceğiniz kararlarda yakınlarınız size oldukça fazla destek veriyor. Eğitim ile ilgili konular, seyahatler, varsa cevabını beklediğiniz rapor, yazışma gibi konularda güzel şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Finansal konular bu dönem sizin için oldukça önemli ve sizi oldukça meşgul ediyor. Perşembe günü Oğlak burcunda gerçekleşecek olan dolunay parasal konularda değişen dengelerinizi düzenleme konusunda güzel fırsatlar, yeni olanaklar sunacağa benziyor. İş yaşantınızda çalışma arkadaşlarınız ve üstleriniz tarafından fark edilmek istediğiniz konularla ilgili zorlanma ve hayal kırıklığı hissedebilirsiniz. Yine de gereksiz fedakârlıklar yapmayın.

Yengeç Burcu
Bu aralar enerjiniz yüksek, kendinizi oldukça dinamik hissediyorsunuz. Maddi konularla ilgili şans ve fırsatlara bu hafta her zamankinden daha yakın görünüyorsunuz. Aklınıza yatan fırsatları yakalayıp hayata geçirme konusunda cesur olun. Ev, aile, gayrimenkul uzak yerler, ithalat, ihracat işlerinden yana güzel gelişmeler yakalayabilirsiniz. Bir süredir değişen evlilik, ilişkiler, ortak projelerinizle ilgili hedef ve kararlarınızda netleştirmeniz açısından Perşembe günü oluşacak dolunay yardımcı olabilir. Yurtdışı ile ilgili işler, eğitim, internet ve resmi makamlarla olan işlerinizde pes etmeden hedefinize odaklanırsanız başarıyı yakalayabilirsiniz.

Aslan Burcu
Bu hafta kişisel anlamda şans ve fırsatlara oldukça açıksınız. Yakın çevrenizden, eş ya da ortağınızın çevresinden destek görebilirsiniz. Çeşitli iş teklifleri alabilirsiniz. Varsa çocuklarınızı ilgilendiren konularda güzel fırsatlar oluşabilir. Değerlendirmeye çalışın. Perşembe günü oğlak burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Bu dolunayda iş yaşantınız ve varsa üzerinde yoğun olarak çalıştığınız konularda daha evvel başlattığınız girişimlerle ilgili gelişmeler elde edebilirsiniz. Ancak parasal konular beklentilerinizi karşılamayabilir, pes etmeyin.

Başak Burcu
Bu haftanın güzel enerjisini biraz içe kapalı karşılıyorsunuz. Rüyalarınız ise bu aralar oldukça zengin ve renkli. Size vermek istediği mesajları anlamaya çalışın. Bu hafta ev alım satımı gibi konularda ya da çevrenizden birileriyle iş yapma konusunda fırsatlar olup olmadığına dikkat edin. Beklenmedik ya da unuttuğunuz kredi, borç gibi bir ödeme yapmanız gerekebilir. Cezalı duruma düşmemek için dikkat edin. Perşembe günü oğlak burcunda oluşacak dolunay aşk hayatınızla ilgili oluşabilecek güzel gelişmelere işaret ediyor. Varsa çocuklarla ilgili belirsiz durumlar da netlik kazanabilir.

Terazi burcu
Bu hafta arkadaş çevrenizden yana oldukça şanslısınız. Bol bol sosyal ortamlara girmeye çalışın. Ortak yönetebileceğiniz proje teklifleri alabilirsiniz. Maaşınızla ilgili beklemediğiniz olumlu durumlar, zam ve terfi gibi gelişmeler söz konusu olabilir. Yalnız çok da fazla idealist davranmayıp içinde bulunduğunuz koşulları iyi değerlendirmezseniz hayal kırıklığına uğramış hissedebilirsiniz. Perşembe günü oğlak burcunda oluşacak dolunay ev, aile ile ilgili kararsız kaldığınız konuları netleştirmeniz konusunda size yardımcı olabilir.

Akrep burcu
Bu hafta evlilik ve aşk hayatı, meslek yaşantınız ile ilgili güzel şans ve fırsatlar söz konusu olabilir. Belki de iş yerinden biri ile sürpriz bir şeyler yaşayabilirsiniz. Değişen çevreniz bu durum için size engel teşkil etse de yine de kendi şartlarınızı ölçüp tartmanızda fayda var. Perşembe günü oğlak burcunda oluşacak dolunay, çevrenizdeki kafa karıştırıcı durumları ortaya çıkarma konusunda zayıf kalsa da bir nebze de olsa size yardımcı olacaktır. İş birliğine ihtiyacınız olabilir.

Yay burcu
Bu hafta yurtdışı ile olan ilişkiler, eğitim, medya, internet gibi konularda güzel şans ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işleriniz veya fikirleriniz varsa geleceğe yönelik yeni adımlar atma imkânı veya fırsatlar söz konusu olabilir. Finansal konularda bir süredir yaşadığınız değişim bu aralar yeniden kendini tekrarlıyor olabilir. Ev ve aile ile ilgili konularda aşırı fedakâr davranıyor olabilirsiniz. Perşembe günü oluşacak dolunay maddi imkânları bir dengeye oturtmanız konusunda size yardımcı olabilir. Kendinize koyduğunuz hedeflerden fazla uzaklaşmayın.

Oğlak burcu
Bu hafta kredi, borç, alacak ve tahsilatlarınızla ilgili güzel şans ve fırsatlar söz konusu olabilir. Bir süredir uğraştığınız bir mülkü satabilir ya da beklediğiniz bir krediyi alabilirsiniz. Evlilik, ilişkiler ve ortaklıklar bu ayın en önemli gündem maddesi. Gereğinden fazla fedakârlık yaptığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Sonunda verdiğinizi düşündüğünüz kadar değer görmeyişiniz size hayal kırıklığı yaratabilir. Ama unutmayın şartlar her zaman istediğimiz gibi gitmez. Perşembe günü burcunuzda oluşacak dolunay hayatınızda, özellikle ilişkilerle ilgili belirsiz durumları bir nebze de olsa netleştirebilir.

Kova burcu
Sizin için ilişkiler, evlilik, ortak projelerle ilgili şanslı bir hafta olacağa benziyor. Hesapta olmayan oldukça güzel fırsatlar hayatınıza bir an da düşebilir. Mesela sürpriz bir evlenme teklifi alabilir ya da çok güzel bir iş ortaklığı yapabilirsiniz. İş yaşantınızda değişen şartlarınız ve tekrarlayan problemler olabilir. Perşembe günü oğlak burcunda oluşacak dolunay etkisiyle bir nebze de olsa rahatlayacak ve kararlarınızı daha rahat verebileceksiniz. Maddi olarak hayal kırıklıkları yaşamaya müsait bir hafta olabilir. Karşılaştığınız durumlarda çabuk pes etmek bir şey kazandırmayabilir.

Balık burcu
Bu hafta iş yaşantınızla ilgili güzel şans ve fırsatlar sizi bekliyor. Üzerinde uzun zamandır uğraş verdiğiniz işler varsa bunlarla ilgili gelişmeler olacaktır. Belki de uzun zamandır uğraştığınız bu işlerden gelir elde etme zamanı artık gelmiştir. Gözünüzü dört açın. Fırsatların farkına varın ve uyanık davranmaya gayret edin. Şayet evcil bir hayvan sahiplenmeyi düşünüyorsanız istediğiniz gibi bir yavru bulabilirsiniz. Perşembe günü oluşacak dolunay, sosyal çevreniz ve geleceğe yönelik planlarınızla ilgili alanları aktif edecek. Kafa karışıklığı yaşadığınız ve netleştiremediğiniz konularda biraz da olsa rahatlama sağlayacaksınız.

İyi Haftalar

Astrolog Seda Efe

Kelimeler: Haftalık Burç Yorumları, Haziran ayı Burç Yorumları