29 Eylül - 5 Ekim Haftalık Burç Yorumu

Koç Burcu ve Yükselen Koç Burcu:

Bu hafta sizin için ödemeler ve ortaklaşa kaynakların ön plana çıkacağı bir hafta olacak. Bu konular üzerinde düşünmeniz, kendi kaynaklarınızı kullanmayı gerektirecek bir dönem olabilir. İkili ilişkilerde kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz.

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa Burcu:

Yürüttüğünüz ortak projelerde zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Gelecek hedeflerinizi gerçekçi bir bakış açısıyla değerlendirmelisiniz. Çocuklar ve onların harcamaları konusunda denge kurmanız gerekebilir.

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler Burcu:

İlişkilerinizdeki olası gerginlikleri çok da büyütmemekte fayda var. İnandığınız konularla ilgili biraz sabırsız bir tutum içinde olabilirsiniz. Kariyer hedefleriniz üzerinde düşünmeniz gerekebilir.

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç Burcu:

Çalışan yengeçler iş yerinde özgürce çalışma imkanı elde edebilirler. Ancak gereksiz tartışmalara dikkat! Ev işleriyle ilgili alışılmadık bir takım değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz.

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan Burcu:

Kardeşleriniz ile iletişiminiz ön planda olacak. Aileyle ilgili konularda düşünmeniz gerekebilir. Bu hafta karşınıza çıkan yurtdışı, eğitim veya yayıncılık ile ilgili fırsatları doğru algılayıp değerlendirebilmek için hızlı davranmanız gerekebilir.

Başak Burcu ve Yükselen Başak Burcu:

Bu hafta kariyeriniz ile ilgili iletişim önem kazanıyor. Maddi bir takım gelişmeler ya da fırsatlar olabilir. Ortak projeler konusunda ele geçen fırsatları iyi değerlendirin.

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi Burcu:

Bu hafta gruplar sizin için önem kazanıyor. İçinize kapanmak yerine kendinizi göstermelisiniz. Ev ve aile hayatınızla ilgili bir takım değişiklikler söz konusu. Bu değişikliklerin gelecek planlarınıza etkileri sizi biraz sıkabilir.

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep Burcu:

Özellikle maddi konular ile ilgili değişen dengenizin üzerinde düşünmeniz gerekebilir. İş yerinde kendinizi net ifade edebilmek için biraz çaba sarf etmeniz gerekebilir. Yaptığınız projeler yerine eğitiminizi ve bilginizi ön plana çıkarmayı deneyebilirsiniz.

Yay Burcu ve Yükselen Yay Burcu:

İdealleriniz ve inandığınız değerler ile ilgili aile hayatınızda fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Gruplar içerisinde kendinizi farklı hissettirmek isteyebilir ancak bazı engellere takılabilirsiniz.

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak Burcu:

Kariyeriniz ve iş yerinizdeki iletişiminizin ön plana çıkacağı bir hafta. Düşüncelerinizde gerçekçi olmakta fayda var. Bir takım değişiklikler yapma mecburiyetinde kalabilirsiniz.

Kova Burcu ve Yükselen Kova Burcu:

Çalışan kovalar maddi konularda biraz hayalci davranıyor olabilir. Geçmiş hatalardan ders çıkarmakta fayda olabilir. Bu hafta ilişkinizi ciddi bir noktaya taşımak isteyebilirsiniz. Ancak üzerinde biraz düşünmeniz gereken bazı noktalar eksik kalmış olabilir.

Balık Burcu ve Yükselen Balık Burcu:

Maddi konularda ani fırsatlar gelişebilir. Ancak bağlı olduğunuz biri var ise bu fırsat fikir ayrılığı yalanmasına neden olabilir. Ona gerçekleri göstermekte fayda var.

Seda Efe ruyalarx.com için yorumladı. 

 

Kelimeler: Haftalık Burç Yorumları, Eylül ayı Burç Yorumları