27 Temmuz - 2 Ağustos Haftalık Burç Yorumu

(Yorumlarımı yükselen burcunuzu da dikkate alarak okumanızı tavsiye ediyorum.)

Koç Burcu

Eviniz ile ilgili konulardaki mücadeleci tutumunuz devam ediyor. Ancak yeri ve zamanı geldiğinde bazı şeylerden vazgeçebilmek te bir erdemdir. Özellikle haftanın ilk günlerinde zihninizi biraz dağınık hissedebilirsiniz. Ortaya çıkmalı mı yoksa geride mi durmak gerektiğine karar vermekte biraz zorlanabilirsiniz. Cuma günü oluşacak dolunay geleceğe yönelik planlar, arkadaş grupları ve gelirinizle alakalı bazı şeylere netlik kazandırabilir.

Boğa Burcu

Bu aralar sizin için ev, aile, tamirat ve taşınma gibi konular oldukça önemli. Sürekli bunların üzerine düşünüyor gibisiniz. Biraz da kendi kabuğunuza çekilip dış dünyadan izole olma fikri size iyi geliyor olabilir. Bu hafta yaşadığınız belirsizlikler sizi biraz endişelendirebilir. Bu hafta çocuklar, aşk hayatınız ile ilgili bazı zorluklar ve engellemeler olabilir. Cuma günü oluşacak dolunay ile birlikte iş, evlilik, aile ile ilgili konularda bir denge kurmanız gerekecek. Bu konularda başlattığınız girişimlerin sonuçlarını alabilirsiniz.

İkizler Burcu

Bu aralar bir yandan finansal anlamda çaba sarf ediyor, kendinize artı değer katabilmek için uğraşıyorsunuz. Diğer taraftan da kardeşler, yakınlarınız, anlaşmalar ve seyahatler de aklınızı kurcalıyor.
Kendinizi göstermek, göz önünde olmak bu hafta sizin için önemli. Ama bir yandan da hem kafa karışıklığı, dalgınlık, hem de yaşadığınız konsantrasyon sorunları iş hayatınıza yansıyabilir. Farkına varmaya çalışın, Cuma günü oluşacak dolunay yakınlarınızla olan iletişiminizi bir dengeye koymak için uğraşmanız gerektiğine işaret ediyor.

Yengeç Burcu
Şu sıralar hayata karşı oldukça yoğun bir mücadele içerisindesiniz.
Motivasyonunuz da yüksek görünüyor. Maddi güvenlik ihtiyacınız biraz daha fazla olduğu için parasal konulara eğilmek isteyebilirsiniz. Yurt dışı, eğitim, resmi konularınız ile ilgili netlik kazanamayan konularınız bu hafta içsel anlamda sizde biraz gerginlik oluşturabilir. Evlilik, ilişki ve ortak projelerle ilgili değişen şartlara ise adapte olma konusu sizi zorluyor gibi. Cuma günü gerçekleşecek olan dolunay ödemeler ve başkalarıyla ortak paylaşımda olduğunuz konuları bir dengeye koymanız gerektiğine işaret ediyor.

Aslan Burcu
Güneş ve Merkür’ün burcunuza geçmesiyle birlikte bu ay sizin için oldukça önemli. Kendinizi göstermenin zamanı geldiğini düşünerek sabırsızlanıyor ancak diğer taraftan da hayatınızda eksik olan parçaları bir araya getirebilmek için mücadele ediyorsunuz. Bu yüzden bu hafta başkalarından beklentisi olan Aslan’lar biraz içsel gerilim yaşayabilir. Yine gündelik hayatınız ve iş yerinizde değişmekte olan koşullar sizi strese sokabilir. Cuma günü oluşan yeni ay evlilik, ilişkiler, ortak projelerinizle ilgili ilan edeceğiniz durumlar için uygun zamanı işaret ediyor. Ancak dolunayın bir yönü gerilim de içerdiği için kopuş yaşayabilirsiniz. Olumsuz sonuç istemiyorsanız şartları pek zorlamanızı önermem.

Başak Burcu
Bir süredir sosyal ortamlar ve arkadaş çevrenizle fazlaca ilgiliydiniz. Şimdi biraz daha sakinleşme, belki de kendinizi dinleme, vakit ayırma zamanı. Arkadaş çevreniz, ilişkiniz ile ilgili belirsiz durumlar canınızı sıkıyor olabilir. Bu hafta kendinizi strese sokmak yerine çözümlere odaklanmalısınız. Venüs’ ün de burcunuzda geri harekette olması nedeniyle hem ilişkiler hem de maddi, seyahat ve eğitimle ilgili işlerde ilerleme kaydetmeniz zorlaşabilir. Cuma günü oluşacak olan dolunay iş yerinizde gelişmeleri işaret ediyor.

Terazi burcu
Bir süredir hayatınıza yeni bir yön vermeye çalışıyorsunuz. Bu hafta Venüs ün de Retro olmasıyla biraz iç gözlem yapma fırsatı yakalayabilirsiniz. Arkadaş çevreniz geleceğe yönelik planlar sizi oldukça meşgul ediyor. Bu hafta yaşantınızdaki belirsiz konularınızla ilgili olarak fazladan stres hissedebilirsiniz. Sizi yoran, sıkan şeylerden vazgeçmek isteyebilirsiniz. Ama nasıl yapacağınıza henüz karar verememiş olmak ta size stres yaratabilir. Ev ve aile ile ilgili konular da cabası. Cuma günü oluşan dolunay hem aşk, çocuklar, hem de geleceğe yönelik yaptıklarınızın sonucunu görmenize bir nebze yardımcı olabilir.

Akrep burcu
Şimdilerde kariyer, öğrencilik, evlilik, aile gibi sizin için önemli olan konulara odaklanmak durumundasınız. Bu hafta bunlarla ilgili sizi strese sokan bazı durumlar söz konusu olabilir. Özellikle Cuma günü oluşan dolunay, bu konularla ilgili sonuçların üzerini biraz aydınlatabilir. Ama dolunayın bir taraftan da gerilimli bir enerjiye sahip olduğunu unutmayın. Aile hayatınız veya ev ile ilgili konular şansınızı çok fazla zorlayıp durumu kopma noktasına zorlamayın.
Gündelik hayatınızda ve iş yerinizde özgürlük ihtiyacını biraz fazla hissetmeniz mümkün. Evcil hayvanınız varsa veya edinmeyi düşünüyorsanız bu hafta sürpriz fırsatlar olabilir.

Yay burcu
Eğitim hayatınız, yurtdışı, seyahatler ile ilgili bu dönem oldukça aktifsiniz. Resmi konularla ilgili beklentileriniz varsa istediğiniz yönde ilerlemiyor olması sizde gerilim yaratıyor olabilir. Yine maddi konularla ilgili bu hafta biraz stresli olabilirsiniz. Aşk hayatınız, çocuklar, sanatsal konularla ilgili farklı düşünceler içine girebilirsiniz. Fikirlerinizi başkalarına dayatmamaya çalışın. Cuma günü oluşan dolunay beklenti içerisinde olduğunuz konularla ilgili hazırlıklarınızı ne kadar doğru yaptığınızın cevabını size verecektir.

Oğlak burcu
Ödeme dengeniz bu aralar daha da önem kazanıyor. Özellikle ev hayatınız, gayrimenkul, tamir gibi konularda bu hafta normalde olduğundan farklı düşünerek etrafı şaşırtabilirsiniz. Cuma günkü dolunay, finansal anlamda dengeyi işaret ediyor. Ani bir ev değişikliği yapabilir, evlilik kararı verebilirsiniz. Yalnız sözlerinizde aşırıya kaçmayın. Venüs ün geri hareketine başlaması eğitim, seyahat, medya, internet ve hukuki konularda bazı engeller yaratabilir.

Kova burcu
İlişkiler, evlilik, ortak işler bu dönem sizin için oldukça önemli.
Enerjinizi genellikle bu yöne harcıyorsunuz. İş yerinizdeki yoğunluğunuz da cabası. Cuma günü oluşacak dolunay bu konularda bazı cevapları daha rahat görmenizi sağlayacak. Ancak elbette bunlar sizin başlattığınız girişimlerin sonuçları olacak. Bu dolunay sizi evlilik, ilişkiler alanında etkileyeceği için bu konularda kopmasını, bitmesini istemediğiniz şeyleri çok da zorlamayın derim. Bir yandan bu hafta maddi anlamdaki bazı belirsiz durumlar sizde ekstra gerginliğe sebep olabilir. Ödemelerde gecikmeler olabilir.

Balık burcu
Bir süredir iş yaşantınızla ilgili belirsizlikler yaşıyor olabilirsiniz. Bu hafta bu durum sizi biraz fazla strese sokabilir.
Ancak Cuma günkü dolunay özellikle iş hayatınızla ilgili yaptığınız girişimlerin sonuçlarını görmeniz açısından size ışık tutabilir. Bu hafta kopma, vazgeçme, bırakma enerjisi hakim olabilir. Geleceğe yönelik sürekli değişen planların sizi çok da bunaltmasına müsaade etmeyin. Finansal anlamda farklı fikirleriniz söz konusu olabilir. İş yerinizde ani çıkışlar yapmayın derim.

İyi Haftalar

Astrolog Seda Efe

Kelimeler: Haftalık Burç Yorumları, Mart ayı Burç Yorumları