27 Nisan 3 Mayıs Haftalık Burç Yorumu

(Yorumlarımı yükselen burcunuzu da dikkate alarak okumanızı tavsiye ediyorum.)

Koç

Haftaya yakın çevrenizde, özellikle kadınlarla olan iletişiminizde beklenmedik gelişmelerle başlıyorsunuz. Harcamalara dikkat etmekte fayda var. Ödeme dengeniz bozulabilir. Merkür’ün İkizler burcuna geçişiyle beraber yakın çevrenizle olan iletişiminiz daha da önem kazanıyor. Aynı zamanda yazışmalar, sözleşmelerle ilgili konularınız varsa trağiniz hızlanabilir. Günlük hayatınızda bu konulara daha fazla eğilmeniz gerekebilir. Zihniniz oldukça aktif ancak siz karar verme hususunda biraz zorlanabilirsiniz.

Boğa

Haftaya ev ve aile ilgili konularda biraz gerilimli başlayabilirsiniz. Varsa çocukların giderleri sizi yormuş olabilir. Ancak sevindirici haber etkiler hafifliyor. Daha rahatlayacaksınız. Kendinizi bunalmış hissediyor olabilirsiniz. Biraz özgürleşmeye ihtiyacınız var gibi. Merkür İkizler burcu geçişi maddi konularda daha şanslı bir döneme yaklaştığınızı müjdeliyor. Küçük riskler alarak kazanç elde etme yoluna gidebilirsiniz. Çünkü bir yandan da ödemeler, vergiler vs sizi engelliyor olabilir. Bu yüzden de net bir karar verme hususunda zorlanabilirsiniz.

İkizler

Pazartesi günü sabah erken saatlere dikkat. Günlük işlerin yoğunluğu, arkadaşlar derken biraz tükenmiş hissedebilirsiniz. Ortak yürüttüğünüz projelerinizle ilgili olarak kendinizi kısıtlanmış, sınırlar konulmuş hissedebilirsiniz. Ev, aile konularında daha evvelden yaşamış olabileceğiniz problemler gündeme gelebilir. Fikirlerinizi daha esnek bir şekilde dile getirmeniz sizin lehinize olacaktır. Merkür’ün burcunuza geçmesiyle beraber daha atak, aktif, canlı ve meraklı davranabilirsiniz. Yeni fikirler geliştirme konusunda çok daha yaratıcı olacaksınız.

Yengeç

Varsa eğitim hayatınız ile ilgili fazla sıkılmış olabilirsiniz. Bu hafta her zamankinden daha fazla sizi yoran, sıkan şeylerden vazgeçme eğiliminiz olabilir. Duygusal davranarak ani çıkışlar yapmayın. Aman ne olacak boş ver demeyin. Merkür’ün İkizler burcuna geçmesiyle beraber fikirlerinizi paylaşma konusunda biraz içe kapalı davranabilirsiniz. Sezgileriniz ise her zamankinden daha güçlü olacağa benziyor. Onları dinleyin. Günlük hayatınızda biraz zorlanma yaşayabilirsiniz. Özellikle geçmişte yaşamış olduğunuz ya da belki de bir türlü üstesinden gelemediğiniz konular sizi engelliyor olabilir.

Aslan

Haftaya iş veya evlilik hayatınızda yaşayacağınız gerginliklerle başlayabilirsiniz. Hafta ortası günler ise finansal konular önem kazanacağa benziyor. Merkür İkizler burcu geçişiyle beraber arkadaşlarınızla vakit geçirmekten hoşlandığınız, gruplar içerisinde yer almaktan hoşlandığınız bir dönem olacak. Bazı çevrelere girmek isteyebilir ancak bir takım engel ve zorlanmalarla karşılaşabilirsiniz. Arkadaşlarınız içerisinden biri ya da birileriyle borç alacak konularında sıkıntılar olabilir. Dikkatli olmanızda yarar var.

Başak

Özellikle hafta içi günlerde beklenmedik sürpriz giderler sizi biraz bunaltabilir. Yönetici gezegeniniz Merkür’ün İkizler burcuna geçmesiyle beraber evlilik, iş hayatınız veya geleceğe yönelik planlarınızla alakalı yeni fikirler gündeme gelebilir. Ancak bu fikirlerinizi bir zemine oturtma konusunda zorlanabilir sık sık fikir değişikliği yaşayabilirsiniz. Organizasyon, plan beceriniz ve çok yönlülüğünüzle göz doldurabilirsiniz. Ancak zaman zaman engellerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Evlilik hayatınızda ise belki de daha evvel yaşadığınız sorunlar yeniden gündeminize gelebilir. Biraz zorlanabilirsiniz.

Terazi

Ödemelerle ilgilenmek zorunda kaldığınız için haftaya belki de biraz gerilimle başlayabilirsiniz. Merkür’ün İkizler burcuna geçmesiyle beraber yeni yerler tanımak, yeni şeyler öğrenme konusunda oldukça hevesli davranabilirsiniz. Eğitim hayatınız, yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa zorluklar çıkabilir. Kısıtlanmış, darda kalmış hissedebilirsiniz. Yine de biraz esnek düşünmeye çalışırsanız sonuca varma konusunda daha başarılı olabilirsiniz.

Akrep

Haftaya İş ve evlilikle ilgili alanlarda hareketli başlıyorsunuz. Merkür’ün İkizler burcuna geçişiyle beraber finansal konuları biraz daha önemseyeceğinizi işaret ediyor. Başkalarıyla ortaklaşa bir geliriniz varsa buna eğilebilir ya da ortak işler yapmak isteyebilirsiniz. Yeni yeni fikirler zihninizde peşi sıra uçuşabilir. Özellikle hafta sonuna doğru daha da aktif olacaksınız. Ancak para engeline takılabilir, kendinizi daha kısıtlı hissedilirsiniz. Hafta sonunu yalnız geçirmek isteyebilirsiniz.

Yay

Haftaya iş ve günlük hayatınızda parasal konularda güzel gelişmelerle başlıyorsunuz. Ancak para bu. Geldiği gibi de gidebilir. Dikkatli harcamanızda yarar var. İş, evlilik ya da öğrencilik hayatınız ile ilgili zorlanma ve engellenmeler sizi duygusal anlamada biraz hırpalayabilir. Kendinizi daha gergin hissedebilirsiniz. Merkür ikizler burcu geçişiyle beraber ilişkilerde iletişim sizin için oldukça önemli olacak. Fikir alışverişinde bulunmak sizi günlük hayatta da daha memnun edecek. İlişkiniz üzerinde düşünebilir bazı konuları netleştirmek isteyebilirsiniz.

Oğlak

Günlük işlerinizi daha da ince eleyip sık dokuyabilirsiniz. Ancak bu hafta sağlığınızla ilgili konulara daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Vücudunuzun verdiği mesajları dinlemeyip onu daha fazla yormasanız iyi edersiniz. Yüksek standartlarınızı kısa bir süreliğine de olsa beklemeye almayı deneyin. Belki de tek ihtiyacınız olan şey biraz dinlenmektir. Yakınlarınızla ya da varsa çocuklarınızla vakit geçirmek size bu hafta her zaman olduğundan daha iyi gelebilir.

Kova

Haftaya arkadaş grupları içerisinde duygusal olarak gerilimle başlayabilirsiniz. Arkadaş çevreniz tarafından engellerle karşılaşabilirsiniz. Ancak kara bulutlar çabucak dağılıyor. Evliliğiniz ve diğer sosyal ilişkilerinizle ilgili olarak iç dünyanızda abartılı gerilimlere açık gibisiniz. Belki de uzun zamandan beri yaşadığınız ancak bir türlü çözmeyi başaramadığınız sorunları tekrar tekrar yaşıyor olabilirsiniz. Merkür İkizler burcu geçişiyle beraber kendinizi her zaman olduğundan daha yaratıcı fikirlerle dolu bulabilirsiniz.

Balık

Haftaya yoğun bir tempoyla başlıyorsunuz. Haftanın ilerleyen günlerinde özellikle evlilik, ortak işler ve sosyal ilişkilerinizle ilgili konularda zaman zaman gerilimler yaşayabilirsiniz. Belki de geçmişte yaşamış olduğunuz ve çözemediğiniz problemler tekrar tekrar önünüze geliyor olabilir. Merkür’ün İkizler burcuna geçmesiyle beraber ev, taşınma, tadilat, aile büyükleri gibi konular gündeminizi daha fazla meşgul etmeye başlayacak.

İyi Haftalar

Astrolog Seda Efe

Kelimeler: Haftalık Burç Yorumları, Mart ayı Burç Yorumları