27 Ekim - 2 Kasım Haftalık Burç Yorumu

(Yükselen Burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.)

Koç Burcu ve Yükselen Koç Burcu:

Bu hafta farklı fikirleriniz olmasına rağmen oldukça anlayışlı ve fedakâr davranabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili sebatla ve kararlı bir şekilde çalışmaya başlıyorsunuz.

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa Burcu:

Eğitim veya yurtdışı ile ilgili konularda bu hafta sizin için oldukça hareketli olabilir. Hafta sonuna doğru beklenmedik zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Bununla birlikte, ne istediğinizin farkında olarak engelleri aşabilirsiniz.

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler Burcu:

Ortak gelirler bu hafta sizin için oldukça önemli olacak. Beklenmedik engellerle karşılaşabilirsiniz, konuşarak çözmeyi deneyin.

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç Burcu:

Bu hafta ilişkilerinizle ilgili sorumluluklarınız artıyor. Bu yüzden kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Bu baskıyı azaltmak için sorumluluklarınızı paylaşmayı deneyebilirsiniz, sizi bir nebze de olsa rahatlatacaktır.

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan Burcu:

İş hayatınızı ve günlük rutininizi yoluna koymak için çaba sarf edeceksiniz. Değişen şartları lehinize çevirebilmek için karşınıza çıkabilecek fırsatları görmeye ve iyi değerlendirmeye çalışın.

Başak Burcu ve Yükselen Başak Burcu:

Kendinizi daha iyi ifade edebilmek için çaba harcıyorsunuz. Bunu sağlamak için fazla fedakâr davranıyor olabilirsiniz, dikkat… Hafta sonuna doğru iş hayatınızla ilgili zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Size yabancı veya alışılmadık gibi görünse de yeni fırsatları iyi değerlendirin.

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi Burcu:

Önümüzdeki dönem aileniz ve ailenizin içerisindeki sorumluluklarınız önem kazanıyor. Anlayışlı ve özverili davranacaksınız. Gelecek hayallerinizle ilgili zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Konuşarak, derdinizi paylaşarak rahatlayabilirsiniz.

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep Burcu:

Haftaya çok güzel enerjilerle başlıyorsunuz. Maddi konularda ani ve güzel gelişmeler olabilir. Önümüzdeki süreçte özellikle kardeşlerinizle iletişiminiz ön plana çıkıyor. Sizin yardımınıza ihtiyaç duyabilirler.

Yay Burcu ve Yükselen Yay Burcu:

Maddi sorumluluklarınız ve para kazanma ihtiyacınız artıyor. Özellikle hafta ortasında kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Ailenizden yardım görebilirsiniz.

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak Burcu:

Bu hafta kendinizi oldukça enerjik hissedeceksiniz. Efor gerektiren işler için bu dönem oldukça uygun. İlişkilerde sert çıkışlar yapmamaya özen göstermekte fayda var.

Kova Burcu ve Yükselen Kova Burcu:

İç dünyanızda zorlanmalar yaşayabilirsiniz, ani çıkışlar yapmamaya dikkat. Maddi konularda güzel fırsatlar oluşabilir.

Balık Burcu ve Yükselen Balık Burcu:

Arkadaş gruplarında oldukça aktif yer alacağınız bir dönem. Kazancınızı artırabilirsiniz. Özellikle Cuma günü maddi gelişim fırsatları oluşabilir.

Seda Efe ruyalarx.com için yorumladı. 

 

Kelimeler: Haftalık Burç Yorumları, Kasım ayı Burç Yorumları