26 Ocak - 1 Şubat Haftalık Burç Yorumu

(Yorumlarımı yükselen burcunuzu da dikkate alarak okumanızı tavsiye ediyorum.)

Koç

Etrafınızdakilere anlayışlı ve duyarlı davranabileceğiniz bir hafta. Özellikle arkadaş grupları içerisinde özgün fikirlerinizle kendinizi fark ettireceksiniz. Ancak zaman zaman gerek arkadaş grupları içerisinde gerekse gelecek planlamalarınızla ilgili olarak akıl karışıklığı yaşamanız normal. Hafta sonundan itibaren bu etki azalacaktır. Hafta sonuna doğru ise kendi iç dünyanıza çekilerek, içsel muhasebe yapmak isteyebilirsiniz. Bu hafta yaratıcı enerjilere açık. Sanatsal aktivitelerle ilgileniyorsanız özellikle şiir, yazı gibi bu haftanın enerjisini kaçırmayın derim.

Boğa

Özellikle arkadaşlarınıza karşı duyarlı ve hassas davranacağınız bir hafta. Yalnızsanız arkadaş grupları içerisinden birisi ile bir gönül ilişkisi yaşayabilirsiniz. Ancak zaman zaman mesafeli tutumunuz şartları biraz zorlayabilir. Kariyer gelirinizle ilgili olarak ortak yürüttüğünüz projeler kaynaklı ya da beklemediğiniz bir ödeme alabilirsiniz. Özellikle gruplar içerisinde anlayışlı ve duyarlı davranabileceğiniz bir hafta. Gelecek planlamalarınıza yoğunlaşabileceğiniz bir hafta.

İkizler

Özellikle hafta ortasından itibaren ikili ilişkiler ya da evliliğinizle ilgili soğuk ve mesafeli bir tutum sergilemek isteyebilirsiniz. Eğitim hayatınız varsa konsantrasyon konusunda zorlanmanız oldukça mümkün. İş hayatınız ve evliliğinizle ilgili olarak oldukça anlayışlı, hassas ve duyarlı davranma eğiliminde olabilirsiniz. Eğitim, hukuksal konular ve yayıncılıkla ilgili olarak fikirleriniz özgün ve yaratıcı bir şekilde ortaya koyma imkanı bulabilirsiniz. Enerjiniz geçen haftaya göre biraz daha yüksek olacağa benziyor.

Yengeç

İşinizde ve evliliğinizde kendinizi rahat bir şekilde ifade edebileceksiniz. Bir süredir kaybettiğiniz motivasyonunuzu özellikle hafta sonuna doğru yükseltme fırsatı bulacaksınız. Yurtdışı, yayıncılık, eğitim ve hukuksal konularla ilgili olarak güzel gelişmelere açıksınız. Fırsatları kaçırmamaya çalışın. Kariyer alanınızda yeni ve yaratıcı fikirler üretebilirsiniz. Üzerinde düşünmenizi tavsiye ederim. Gökyüzü tarafından destekleniyorsunuz.

Aslan

Günlük temponuz ve işinizle ilgili enerjinizi biraz daha yüksek hissedeceğiniz bir hafta. Ödemeler konusu zihniniz biraz meşgul edebilir. Ama şanslı bir döneme giriyorsunuz. Yurtdışı, yayıncılık, eğitim ve hukuksal konularla ilgili olarak beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sizi olumlu yönde etkileyecektir. Fırsatlara karşı biraz daha gayretli yaklaşırsanız umduğunuzdan daha önemli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Başak

İkili ilişkileriniz ve evliliğinizle ilgili kafa karışıklığı ya da motivasyon kaybı yaşamış olabilirsiniz. Bu hafta yükselen enerjinizle daha empatik ve anlayışlı bir hafta geçireceksiniz. Bu da dağılan zihninizi toparlamanız konusunda size yardımcı olacaktır. Günlük rutininiz ve işinizle ilgili olarak güzel ve dengeli bir hafta geçireceksiniz. Biraz gayret göstermeniz yeterli olacaktır.

Terazi

Sizi yoran artık uğraşmaktan sıkıldığınız konular var ise bu konularla ilgili biraz motivasyon kazanacağınız bir hafta. Ancak yakın çevre iletişiminizde mesafeli davranma ihtiyacında olabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili dalgınlıklara dikkat etmekte yarar var. İş hayatınız ve günlük hayatınızla ilgili enerjiniz daha yüksek olacak gibi görünüyor. İş yerinden birisiyle gönül ilişkisi gündeme gelebilir.

Akrep

Yalnız olan Akrepler aşk hayatınızla ilgili şanslı bir döneme giriyorsunuz. İşyerinizde ve günlük hayatınızda kendiniz rahat bir şekilde ifade etme fırsatı bulacaksınız. Özellikle işyerinizde düşünceleriniz rahatlıkla ifade ederek göz doldurabilirsiniz. Bu sebeple beklediğiniz terfi vs… varsa kendinizi bu duruma daha yakın hissedeceksiniz. Kendinizi ifade etiğiniz konularda özellikle ilgileniyorsanız sanatsal aktivitelerle ilgili olarak ilhama açık bir hafta. Yaratıcılığınızı daha yüksek hissedebilirsiniz. Fırsatı kaçırmayın.

Yay

Ailenize karşı oldukça duyarlı ve anlayışlı olacaksınız. Evinizle ilgili yapmak istediğiniz değişiklikler varsa şanslı bir dönemdesiniz. Tadilat, taşınma gibi düşünceleriniz varsa değerlendirebilirsiniz. Özellikle bu birkaç haftalık zaman zarfında evinizle ilgilenmek ve ailenize vakit ayırmak için hem uygun bir zaman hem de bundan oldukça keyif alacaksınız. Kendi iç dünyanızda hassas bir dönem olabilir. Dış dünyaya karşı biraz mesafeli davranabilirsiniz. Bu sebepten zihniniz daha dağınık olabilir. Bu etkiler hafta sonundan itibaren hafifleyerek kaybolacaktır.

Oğlak

Yakın çevrenizle olan iletişiminiz önem kazanıyor. Özellikle kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarınızla etkileşiminiz oldukça yüksek olabilir. Oldukça anlayışlı ve hassas davranacaksınız. İç motivasyonunuz geçen haftaya nazaran bu hafta daha yüksek olacak. Özellikle hafta ortasında maddi konularla ilgili olarak biraz zorlanıyor hissedebilirsiniz. Fazla keyif düşkünlüğü yapıyor olabileceğiniz düşüncesini göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim.

Kova

Maddi konularda şanslı bir döneme giriyorsunuz. Yeni yeni fırsatlarla karşılaşmanız olası. Hafta sonuna doğru özellikle gelecek planlarınızla ilgili endişeli bir tutum içinde olabilirsiniz. Özellikle yakın çevre iletişiminiz ve evliliğinizle ilgili olarak güzel bir hafta . Evinizle ilgili konularda hafta ortasında gerilim olsa da hafta sonuna doğru etkiler hafifleyerek geçecek ve yoluna girecektir.

Balık

Şanslı bir döneme giriyorsunuz. Çevrenize karşı duyarlı ve anlayışlı davranacaksınız. Kariyer hayatınızla ilgili girdiğiniz yeni yapılandırma sürecinizde bu hafta biraz endişeli hissedebilirsiniz. Ancak onun dışında kişisel motivasyonunuz daha yüksek olacaktır. Özellikle gelecek planlarınızla ilgili enerjinizi yükselteceksiniz. Venüs’ün burcunuza geçişiyle birlikte estetik, güzellik, sevgi, romantizm, anlayış gibi konulara daha fazla önem vermek isteyebilirsiniz.

İyi Haftalar

Astrolog Seda Efe

Kelimeler: Haftalık Burç Yorumları, Aralık ayı Burç Yorumları