25-31 Ocak Haftalık Burç Yorumu

KOÇ: Senin için oldukça yoğun bir hafta. Yurtdışı ile çeşitli bağlantılar kurmayı düşünebilirsin. Senin ya da çocukların eğitimi ile ilgili konular öne çıkıyor. Hayatında ani değişiklikler olabilir

BOĞA: Yeni şeyler öğrenmek bu hafta her zamankinden daha fazla dikkatini çekecek. Seyahate çıkmak istiyorsun. Ancak bu paraya bağlı.

İKİZLER: Maddi olanaklarını değiştirecek fikirler olabilir. Ancak bu hafta yalnız başına karar vermek senin için biraz güç.

YENGEÇ: İletişim senin için bu hafta her zamankinden daha önemli. Geçtiğimiz haftalarda yaşanan gecikmeler yavaş yavaş düzeliyor. Çalışan yengeçler iş yerinde biraz zorlanabilir.

ASLAN: Bu aralar detaylar seni biraz fazla zorladı. Hafta ortasından itibaren daha rahatlamış hissedebilirsin. Sevgilini kıskançlık krizleriyle boğmadan evvel iyi düşün.

BAŞAK: Kendini daha özgür hissetmek isteyeceğin bir hafta ancak ev seni biraz zorlayabilir. Ani harcamalara dikkat.

TERAZİ: Ailevi konular bu ara aklını fazla kurcalıyor. Ters giden işler beklenmedik değişikliklere uğrayarak şekil değiştirebilir. Kardeşlerin öne çıkıyor.

AKREP: Bu hafta merak ettiğin bazı soruların cevabını bulabilirsin. İletişim trağinizde aksayan durumları yavaş yavaş çözeceksiniz.

YAY: Maddi konularda beklenmedik değişiklikler olabilir. Özellikle keyfi harcamalar konusunda daha dikkatli olmalısınız.

OĞLAK: Bu hafta iletişim trafiğiniz oldukça hareketli Geçtiğimiz haftalarda yaşanan aksaklıklar normale dönüyor.

KOVA: Çevre tarafından kabul edilmeyeceğini düşünerek gerçek fikirlerini saklıyorsunuz. Arkadaş çevreniz sizi zorluyor.

BALIK: Geçtiğimiz haftalarda bazı ters durumlar yaşamış olabilirsin. Halledemediysen bu hafta tekrar gündeme gelebilir. Daha dikkatli ve çözüm odaklı davranmalısın.

Seda Efe ruyalarx.com için yorumladı. 

 

Kelimeler: Haftalık Burç Yorumları, Ağustos Burç Yorumları