25-31 Ağustos Haftalık Burç Yorumu

 

KOÇ: Sizin için süprizlere açık bir hafta. Hesapta olmayan ödemeler, vergiler, faturalar gibi ekstra masraflarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Ani olarak bir yerlere gitmeniz gerekebilir. Ya da hızlı başlayan bir aşk ilişkisi mümkün olabilir. Zihinsel olarak ta aktif bir hafta sizi bekliyor.

BOĞA: İkili ilişkiler konusunda zorlayıcı bir hafta olacağa benziyor. Özellikle eş / sevgili ve aileniz ile ilgili konularda öngöremediğiniz çekişmeler yaşayabilirsiniz. Geleceğe dair beklentilerinzde bir takım kafa karışıklıkları yaşayabilirsiniz.

İKİZLER: İletişimin ön plana çıkacağı bir hafta. İşyerinde özellikle gruplar içerisinde ani bir takım olaylar yaşayabilirsiniz. Dİkkatli olmakta fayda var. Kariyerinizle ilgili aldatıcı bazı gelişmeler, olaylar olabilir. Ev aile ile ilgili konulara da kafa yormanız gerekebilir.

YENGEÇ: Bu hafta sizin için finansal konular ön plana çıkıyor. Para konularında ani bir takım gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili bir takım zorlanmalarla karşı karşıya kalabilirisniz.

ASLAN: Maddi konular üzerinde düşünmeniz, hesap kitap yapmanız gerekebilir. Ortak gelirler ve ödemeler konusunda yanılgılara açık bir haftadasınız. Dikkatli olmak, dengeleri iyi ayarlamakta fayda var.

BAŞAK: Bu hafta iletişimle ilgili bir takım problemler yaşayabilirsiniz, özellikle ikili ilişkiler konusunda. Söylemlerinizde dikkatli olmakta fayda var. Beklenmedik bir takım ödemelerle karşılaşabilirsiniz.

TERAZİ: Bu hafta beklenmedik maddi kayıplar yaşayabilirsiniz. Özellikle de aile ve risk içeren konularda. İşinizle ilgili ya da hastalıklarınızla ilgili yanıltıcı durumlar olabilir. Tedbiri elden bırakmamakta fayda var.

AKREP: İşinizle ilgili beklenmedik gelişmeler olabilir. Zorlayıcı ancak güzel gelişmeler yaşamanız olası. Sağlıkla ilgili konularda gündeminizde olabilir. Çocuklar ve gelecek hedefleri ile ilgili konularda yanılabilirsiniz. Dikkat!

YAY: Kariyer ile ilgili zihinsel aktivitelerin öne çıkacağı bir haftadasınız. Ancak arkadan dönen bir takım dolaplara karşı uyanık olmakta fayda var. Ev ve işiniz arasında kalabilirsiniz. Çocuklar ve risk içeren konularla ilgili hayatınızda ani gelişmeler olabilir.

OĞLAK: Yurtdışı ve eğitim konularıyla ilgili bazı gelişmeler olabilir. Ancak anlaşmazlık yaşamamak için karşımızdakini dikkatli dinleyip düşünmekte fayda var. Aile ilişkilerinde bir takım ani gelişmeler olabilir. Gelecek planları ve hedeflerinizle ilgili zorlanabilirisinz.

KOVA: Kariyer ve ikili ilişkiler alanında iletişimle ilgili ani gelişmelerde zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Ortak mallar, ortak gelirler, krediler, ödemeler konularında sizi yanıltacak durumlar olabilir. Dikkatli düşünmekte fayda var. Aşk hayatınızda umulmadık değişikliklerde yaşayabilirsiniz.

BALIK: Yurtdışı ve eğitim konularında bazı güçlüklerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Ayrıca ani kazançlar elde edebileceğiniz bir haftadasınız. İş arkadaşlarınızla özellikle gemç kadınlarla ilgili umulmadık gelişmeler olabilir. Aşk ilişkinizin üzerinde düşüneceksiniz. Aman dikkat! Yanıltıcı durumlara karşı uyanık olmakta fayda var.

Seda Efe ruyalarx.com için yorumladı. 

 

Kelimeler: Haftalık Burç Yorumları, Ağustos Burç Yorumları