24 - 30 Ağustos Haftalık Burç Yorumu

(Yorumlarımı yükselen burcunuzu da dikkate alarak okumanızı tavsiye ediyorum.)

Koç

Güneş’in Başak burcuna geçmesiyle beraber bir aylık süre boyunca günlük trafiğiniz hareket kazanıyor. Gündelik hayatınızda ve çalışma hayatı olan Koçlar ise iş yerlerinde yoğun olacaklar. İşleri gözünüzde aşırı derecede büyütmeyin. Ya da tam tersi aşırı bir rehavete kapılıp her şeyi ertelemeyin. Merkür Terazi burcuna geçiş yapmasıyla evlilik, ilişkiler, ortaklıklar ile daha fazla ilgileneceksiniz. Uzlaşmacı ve anlayışlı tavrınızla öne çıkacaksınız. Cumartesi günü Balık burcunda oluşacak dolunayla beraber zihninizde zaten var olan fikirler artık görünür hale gelecek ve çevrenizle paylaşacaksınız. Hayatınızda geri planda duran ya da farkında olmadığınız kimse ve olaylar da artık görünür hale gelebilir.

Boğa

Başak burcunda hareketine başlayan Güneş sizin çocuklarla ilgili alanınıza aydınlık getiriyor. Önümüzdeki bir ay boyunca onlarla ilgili konular gündeminizi meşgul edecek. Şayet yalnızsanız aşk hayatınızda bazı durumları netleştirmek isteyebilirsiniz. Ama haftanın etkisiyle abartılara biraz açığız. Ne ciddiye alma konusunu ne de rahatlığınızı abartmayın. Merkür Terazi burcuna geçiş yapmasıyla günlük işleriniz, iş hayatınız, evcil hayvanlarınız ve sağlığınız ile daha fazla ilgilenmeye başlayacaksınız. Cumartesi günü Balık burcunda oluşacak dolunayla beraber arkadaş grupları ve üyesi olduğunuz sosyal gruplar ile ilgili konuları bir dengeye oturmanız gerekecek. Sizi sıkan şeyleri bırakma eğiliminde olabilirsiniz. Değerlendirmenizi doğru yapmaya dikkat edin.

İkizler

Başak burcundaki Güneş’in etkisiyle önümüzdeki bir ay boyunca ev ve aile ile ilgili konularla ilgili alanınıza hareket geliyor. Evde olmak ev ile ilgili konulara yoğunlaşmak isteyebilirsiniz. Ev ile ilgilenmek, ailenizle vakit geçirmek konusundaki tutumunuzu
abartmayın. Harcamalara dikkat. Merkür Terazi burcuna geçiş
yapmasıyla aşk hayatınız, çocuklar ve onların durumları ve varsa ilgilendiğiniz sanatsal çalışmalar, hobiler ile daha fazla ilgilenmek isteyeceksiniz. Cumartesi günü Balık burcunda oluşacak dolunayla beraber uzunca bir süredir belirsizlik yaşadığınız olaylar ile bu dolunayda yüzleşme fırsatı bulabilirsiniz.

Yengeç

Güneş’in Başak burcundaki hareketine başlamasıyla beraber önümüzdeki bir aylık önem sizin için yakınlarınızla ilgili konulardaki kararsız durumları netleştirmeniz için iyi bir fırsat olabilir. Şayet çalışıyorsanız bu hafta yazışma trafiğiniz bir hayli yoğun olsa bile siz biraz rahat davranmak isteyebilirsiniz. Merkür Terazi burcuna geçiş yapmasıyla beraber ev alım, satım, kiralama, tamirat, taşınma gibi konular sizi daha fazla ilgilendirmeye başlayacak. Ev değişikliği yapmayı, gayrimenkul satın almayı ya da evin dekorasyonuyla uğraşmayı isteyebilirsiniz. Cumartesi günü Balık burcunda oluşacak dolunayla beraber eğitim hayatınız, resmi konular ve dış ülkelerle ilgili dengesizlikler olabilir. Plan programınızı doğru yapın. Gerektiği yerde pes etmeyi, gerektiği yerde ise sonuna kadar savaşabilmeyi seçin.

Aslan

Güneş’in Başak burcunda seyrine başlamasıyla beraber önümüzdeki bir ay boyunca maddi konular ön plana çıkıyor. Ancak özellikle bu hafta harcama konusunda biraz daha dengeli ve dikkatli davranmanız gerekebilir. Aşırı harcamalara karşı dikkat. Merkür Terazi burcuna geçiş yapmasıyla günlük yoğunluğunuz da artış olacaktır. Çeşitli seyahatlere çıkabilir yakınlarınızla ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. Dedikodulara karşı dikkat. Cumartesi günü Balık burcunda oluşacak dolunayla beraber kredi, borç, alacak dengenizi kurmanız için adeta bir işaret niteliğinde. Duygular ve mantık arasında tercih yapmanız gerekebilir. Şartları iyi değerlendirmelisiniz.

Başak

Merkür Terazi burcuna geçiş yapmasıyla para kaynaklarınızı, kazancınızı daha fazla düşüneceksiniz. Kazancınızı artırmak için pratik fikirler üretebilirsiniz. Kazancınızda artışlar olabilir.
Güneş’in Başak burcunda hareketine başlamasıyla birlikte önümüzdeki bir ay boyunca kendinizle ilgilenmek yaşantınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Ancak bu haftanın etkisiyle bu hafta biraz rehavet aşırı bir rahatlık hissetmeniz de mümkün. Ortayı bulmak size bağlı.
Cumartesi günü Balık burcunda oluşacak dolunayla beraber evlilik ve ortak projeler ile ilgili konularda orta yolu bulmanız gerekir.
Ortaklık teklifi alabilirsiniz.

Terazi

Güneş’in Başak burcuna geçmesiyle beraber bir aylık süre boyunca geri planda durmak, biraz kendinizi dinlemek size daha iyi gelebilir. İçsel anlamda oldukça zengin ve maneviyatınızı güçlü hissedebilirsiniz. Geri plandaki olaylar gün yüzüne çıkabilir. Merkür Terazi burcuna geçiş yapmasıyla beraber odağınızı kendinize çevireceksiniz. Oldukça planlı ve iletişim yönünden aktif olacaksınız. Yurt dışı ile iletişim sağlamak isteyebilirsiniz. Cumartesi günü Balık burcunda oluşacak dolunayla beraber iş hayatınız ve gündelik uğraşlarınız ile ilgili alanda oluyor. Özellikle erkek figürleriyle karşı karşıya gelme durumunuz söz konusu olabilir.

Akrep

Güneş’in Başak burcuna geçmesiyle beraber bir aylık süre boyunca sosyal çevreniz, arkadaşlarınızla ilgili oldukça aktif olmak isteyebilirsiniz. Hatta bu haftanın etkisiyle bu durumu biraz da uçlarda yaşayabilir mesela eve girmek istemeyebilirsiniz. Ayrıca geleceğe yönelik düşünceleriniz de bazı fikirleriniz netliğe kavuşturabilirsiniz. Merkür Terazi burcuna geçiş yapmasıyla zihniniz fazla meşgul olabilir. İşleri biraz oluruna bırakmanız gerekebilir.
Dedikodu olabilir. Fazla kulak asmayın. Cumartesi günü Balık burcunda oluşacak dolunayla beraber aşk hayatınız ve çocuklarınız ile gelecek planlarınızı toparlamanız gerekebilir.

Yay

Merkür Terazi burcuna geçiş yapmasıyla arkadaş edinmek, sosyal çevrelere girmek isteyebilirsiniz. Arkadaş gruplarınızdan kulağınıza fazlaca laf, söz, dedikodu gelebilir. Topluluklara hitap etmek için güzel bir zaman. Güneş’in Başak burcuna geçmesiyle beraber bir aylık süre boyunca iş, evlilik, öğrencilik hayatınızla ilgili alana hareket geliyor. Bu konularda oldukça yoğun olmanıza işleri ağırdan almak isteyebilirsiniz. Cumartesi günü Balık burcunda oluşacak dolunayla beraber aile hayatınızla ilgili konularda netlik kazanmak açısından uygun olabilir. Ailenizle zıtlaşma, kopma durumuna gelebilirsiniz.
Dengeli olmalısınız. Evinizi kurmak, mülk edinmek, taşınmak isteyebilirsiniz.

Oğlak

Güneş’in Başak burcuna geçmesiyle beraber bir aylık süre boyunca yurt dışı bağlantılı konular, eğitim hayatınız ve varsa resmi meselelerle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Bu konularda güzel gelişme ve fırsatlarda söz konusu olabilir. Merkür Terazi burcuna geçiş yapmasıyla beraber iş, evlilik, öğrencilik hayatınız ile daha fazla ilgileneceksiniz.
Kendinizi geliştirmek için çeşitli eğitimler almak isteyebilirsiniz.
Konuşmalarınızda daha orta yolu bulan ama mantığı da elden bırakmayan bir ruh halinde olacaksınız. Cumartesi günü Balık burcunda oluşacak dolunayla beraber sizi yakın çevreniz ve iletişimle ilgili konularda etkileyecek. Beklediğiniz bir seyahate çıkabilirsiniz.

Kova

Güneş’in Başak burcuna geçmesiyle beraber bir aylık süre boyunca vergi, kredi, nafaka, tahsilatlar gibi konular önemli olacak.
Yapamadığınız bazı tahsilatlarınız varsa belki bu dönemde bir takım gelişmeler, fırsatlar elde edebilirsiniz. Tabi gerekli düzenlemeleri yapmış olmanız şartıyla. Merkür Terazi burcuna geçiş yapmasıyla yabancı kültürlere olan ilginiz artabilir. Yurt dışı bağlantılı işler hayatınızda daha fazla yer kaplayabilir. Yurt dışında eğitim almak isteyebilir ya da bol bol seyahat edebilirsiniz. Cumartesi günü Balık burcunda oluşacak dolunayla beraber finansal konularla ilgili çabalarınızın sonuçlarını görmeye başlayabilirsiniz. Kadınlardan destek görebilirsiniz.

Balık

Güneş’in Başak burcuna geçmesiyle beraber bir aylık süre boyunca evlilik, ilişkiler, ortak projeler sizin için önem kazanıyor. Şayet ortak işler yapmayı düşünüyorsanız bu hafta güzel fırsatlar oluşabilir. Rakipleriniz ortaya çıkabilir. Herhangi bir konuda danışmanlık almayı düşünüyorsanız aradığınız gibi birini bulabilirsiniz. Merkür Terazi burcuna geçiş yapmasıyla beraber kredi, alacak tahsilatı gibi konularla daha fazla ilgileneceksiniz. Nasıl ortak gelir elde edebileceğiniz konusuna eğilebilirsiniz. Üstü kapalı kalmış, gizemli konulara karşı ilgi duyabilirsiniz. Araştırmacı tarafınız öne çıkabilir. Cumartesi günü Balık burcunda oluşacak dolunayla beraber hayatınızla ilgili belirsizlik yaşadığınız bazı durumları bir dengeye oturtmanız için bir fırsat olabilir.
İyi Haftalar

Astrolog Seda Efe

Kelimeler: Haftalık Burç Yorumları, Mart ayı Burç Yorumları