23 Şubat - 1 Mart Haftalık Burç Yorumu

(Yorumlarımı yükselen burcunuzu da dikkate alarak okumanızı tavsiye ediyorum.)

Koç

Yönetici gezegeninizin burcunuzda başladığı seyriyle birlikte oldukça aktif bir döneme girdiniz. Hem kendinizle ilgili olarak hem de ilişkilerinizle ilgili olarak şanslı ve enerjik davranacaksınız. Haftanın ilk günlerinde maddi kaynaklarınız ve gelir gider dengenizle ilgilenmeniz gerekebilir. Özellikle ev ve aile ilgili konulara para ayırmanız gerekebilir. Ailenizden beklediğiniz bir para varsa ya da gayrimenkül işleriniz oradan para alma durumunuz oluşabilir.

Boğa

Gruplar içinde oldukça uyumlu bir tavır içerisinde davranacak ve kendiniz fark ettireceksiniz. Ailenizle ilgili iletişim problemleri olabilir. Farkına varamadığınız durumlar olabilir. Detayların üzerinden geçerek sorunları daha rahat çözüme ulaştırabilirsiniz. Ortak projeleriniz ya da ortak kazanımlarınızla ilgili bazı duygusal gerilimlere olabilir. Hafta sonuna doğru üstesinden rahatlıkla geleceksiniz.

İkizler

Haftaya biraz içine kapanık bir enerjiyle başlıyorsunuz. Buna ihtiyacınız var gibi. Mars ve Venüs’ün Koç burcunda hareketine başlamasıyla birlikte enerjinizi gruplar, dernekler, hayır işleri ve gelecek planlarınıza harcamak isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizle olan iletişiminizde yaşadığınız problemlerin üstesinden gelebilmek için ödeme dengenizi incelemeniz yararlı olabilir.

Yengeç

Kariyeriniz, sosyal statünüz ve geleceğinizle ilgili konularda hem şanslı bir döneme giriniz hem de oldukça aktif olacaksınız. Özellikle hafta başında arkadaş gruplarınız içerisinde oldukça dengeli bir tutum sergileyeceksiniz. Evlilik ya da ortaklıklarınızla ilgili gerginliklere açık olabilirsiniz. Yurtdışı, yabancılar, eğitim ve hukukla ilgili konularda zorlanmalar olabilir. Ancak kontrollü davranarak durumu kolayca yönetebilirsiniz.

Aslan

Bu hafta sizin için gündem oldukça yoğun olabilir. Özellikle hafta başında evliliğiniz ya da ilişkilerinizle ilgili aşırı duygusal tepkiler vermemeye dikkat edin. Günlük temponuzun yoğunluğundan ötürü gerilim yaşayabilirsiniz. Hafta sonuna doğru oluşabilecek iletişim problemlerine oldukça kontrollü ve mantıklı çözümler getireceksiniz.

Başak

Ev ve evle ilgili konular, tadilat, taşınma, değişiklik, aile büyüklerinizle ilgili konularda olayları net göremediğinizden ötürü gerilim olabilir. Hafta ortasından itibaren kariyer hayatınız ve evliliğinizle ilgili konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Mars ve Venüs’ün Koç burcunda hareketine başlamasıyla birlikte ödemeler, ortak gelirlerinizle ilgili alana hareket geliyor. Aynı zamanda şanslı bir döneme giriyorsunuz.

Terazi

Özellikle hafta ortasından itibaren eğitim, seyahat, hukuksal konular ve kariyeriniz ile ilgili konularda hareketlilik yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda ve günlük hayatınızda bira kafa karışıklıkları olabilir. Özellikle yakın çevre iletişiminize yansıyabilir. Bu da gerilim yaşamanıza sebebiyet verebilir. Dikkatli ve özenli olmakta fayda var. Evliliğiniz, ikili ilişkileriniz ve varsa ortak projelerinizde şanslı bir döneme giriyorsunuz. Aktif olarak yer almak isteyebilirsiniz.

Akrep

Özellikle hafta başında evliliğiniz, ikili ilişkileriniz ve varsa ortak projelerinizle ilgili aktif olacaksınız. İş yerinizde ve günlük hayatınızda yakın çevre iletişiminizde dikkatli davranmakta yarar var. Ev, aile ve iş arasında kalabilirsiniz. Yoğun çalışma ve uğraş vermeniz gereken konularla ilgili gelişmeler söz konusu olabilir.

Yay

Yalnız Yay’lar sürpriz aşk ilişkileri kapıda olabilir. Mars ve Venüs’ün Koç burcunda harekete başlamasıyla birlikte kendinizi aktif bir şekilde ortaya koymak isteyebilirsiniz. Hafta başında günlük temponuz oldukça yoğun olacak gibi. Hafta sonuna doğru ikili ilişkilerinizle ilgili alana hareketlenmeler söz konusu olacağa benziyor.

Oğlak

Koç burcunda hareketine başlayan Venüs ve Mars eviniz ve ailenizle ilgili konularda oldukça aktif olacağınızı işaret ediyor. Yalnız fazladan gerginlikler oluşabilir. Aşırı tepki vermeden sükûnetinizi korumanız gerekiyor. Şayet maddi konularla ilgili olumsuzluklar yaşıyorsunuz benim senin çekişmesine girmeden makul olmakta yarar var.

Kova

Yakın çevrenizle olan iletişiminizdeki anlaşmazlıklar kabuğunuza çekilmenize ve içsel gerginlik yaşamanıza sebep olabilir. Evli ya da ciddi bir ilişkisiniz varsa fikir uyuşmazlığı oluşabilir. Ne çok fazla ben ne de çok fazla sen demeden orta yolu bulup bir dengeye oturtmak gerekebilir. Hafta sonuna doğru varsa çocuklarınız ve onların ihtiyaçlarıyla ilgilenmek için vakit harcayabilirsiniz.

Balık

Güneşin burcunuzda hareketine başlamasıyla birlikte hareketli bir döneme girdiniz. Kafanız karışık olabilir, ya da zihinsel dağınıklık yaşıyor olabilirsiniz. Ancak dikkatinizi toparlarsanız kendinizle ilgili çok güzel gelişmeler elde edebilirsiniz. Maddi konularda enerjinizi yoğunlaştırabilirseniz şanslı bir döneme girdiğinizi söyleyebilirim .Özellikle hafta sonunu oldukça rahatlamış geçirebilirsiniz.

İyi Haftalar

Astrolog Seda Efe

Kelimeler: Haftalık Burç Yorumları, Aralık ayı Burç Yorumları