22-28 Aralık Haftalık Burç Yorumu

(Yorumlarımı yükselen burcunuzu da dikkate alarak okumanızı tavsiye ediyorum.)

Koç

Pazartesi günü oğlak burcunda oluşan yeni ayın etkisiyle önümüzdeki bir aylık süre zarfında iş hayatınız, sosyal statünüz ile ilgili konular gündeminizi meşgul edecek. İşiniz ile ilgili yeni ve yaratıcı fikirler üretmek için değerlendirebileceğiniz bir hafta. Salı günü Satürn’ün yay burcuna geçişiyle birlikte 20 Aralık 2017 tarihine kadar eğitim, yayıncılık, medya, internet, hukuksal konular, seyahatleriniz, felsefe, anlam arayışı, fikirler ve hayat görüşünüzle ilgili olarak yeni bir yapılanma dönemine giriyorsunuz.

Boğa

Pazartesi günü oğlak burcunda oluşan yeni ay oluşacak. Bu yeni ayın etkisiyle önümüzdeki bir aylık süre zarfında eğitim, yayıncılık, medya, internet, hukuksal konular, seyahatleriniz, felsefe, anlam arayışı, fikirler ve hayat görüşünüzle ilgili olarak oldukça aktif olacaksınız. Gelecek planlarınız ile ilgili olarak yeni ve yaratıcı fikirler üretebilirsiniz. Ayrıca gruplar içerisinde fedakar ve sorumluluk sahibi bir tutum sergileyeceksiniz. Salı günü Satürn’ün yay burcuna geçişiyle birlikte 20 Aralık 2017 tarihine kadar ortaklaşa kaynaklar, vergi, krediler, miras, bankalar gibi konular ile ilgili olarak yeni bir yapılanma dönemine giriyorsunuz.

İkizler

Pazartesi günü oğlak burcunda oluşan yeni ayın etkisiyle önümüzdeki bir aylık süre zarfında ortaklaşa kaynaklar, vergi, krediler, miras, bankalar gibi konular gündeminizi meşgul edecek. Özellikle bu hafta bu konularda kariyerinizle ilgili olarak yeni ve yaratıcı fikirler ortaya koyabilirsiniz. Değerlendirin. Salı günü Satürn’ün yay burcuna geçişiyle birlikte 20 Aralık 2017 tarihine kadar evliliğiniz, partneriniz, ilişkileriniz ve ortaklıklarınız ile ilgili olarak yeni bir yapılanma dönemine giriyorsunuz.

Yengeç

Pazartesi günü oğlak burcunda oluşan yeni ayın etkisiyle önümüzdeki bir aylık süre zarfında varsa ortak yürüttüğünüz projeler, ilişkileriniz ve evliliğiniz ile ilgili konular gündeminizi meşgul edecek. Özellikle bu hafta ilişkilerinizde oldukça anlayışlı bir tutum sergileyeceksiniz. Eğitim, yayıncılık, felsefi ve manevi konularda yeni ve yaratıcı fikirler yaratabilirsiniz. Salı günü Satürn’ün yay burcuna geçişiyle birlikte 20 Aralık 2017 tarihine kadar işiniz, üzerinde yoğun çalışma gerektiren konular, varsa astlarınız, çalışanlarınız ile ilgili konularda yeni bir yapılanma dönemine giriyorsunuz.

Aslan

Pazartesi günü oğlak burcunda oluşan yeni ayın etkisiyle önümüzdeki bir aylık süre zarfında üzerinde yoğun çalışma gerektiren konular, varsa astlarınız, çalışanlarınız ile ilgili konular gündeminizi meşgul edecek. Özellikle bu hafta ortak gelirleriniz ve ödemelerinizle ilgili yeni ve yaratıcı fikirlere açık olacaksınız. Salı günü Satürn’ün yay burcuna geçişiyle birlikte 20 Aralık 2017 tarihine kadar varsa çocuklarınız, aşk hayatınız, hobileriniz, kendinizi ifade etme şekliniz ile ilgili olarak yeni bir yapılanma dönemine giriyorsunuz.

Başak

Pazartesi günü oğlak burcunda oluşan yeni ayın etkisiyle önümüzdeki bir aylık süre zarfında hobiler, güzel sanatlarla ilgili konular, ek işleriniz, çocuklar çalışanlarınız ile ilgili konular gündeminizi meşgul edecek. Özellikle bu hafta ilişkilerinizde oldukça anlayışlı bir tutum sergileyeceksiniz. Yaratıcılık, esin gerektiren konularla uğraşıyorsanız bu haftanın enerjisini değerlendirin. Salı günü Satürn’ün yay burcuna geçişiyle birlikte 20 Aralık 2017 tarihine kadar eviniz ile ilgili konular, aile büyükleriniz, gayrimenkulleriniz, özel hayatınız şekliniz ile ilgili olarak yeni bir yapılanma dönemine giriyorsunuz.

Terazi

Pazartesi günü oğlak burcunda oluşan yeni ayın etkisiyle önümüzdeki bir aylık süre boyunca ev ve aile ilgili konular gündeminizi meşgul edecek. Özellikle bu hafta üzerinde detaylı çalıştığınız konularınız varsa yeni ve yaratıcı fikirlere açık olacaksınız. Salı günü Satürn’ün yay burcuna geçişiyle birlikte 20 Aralık 2017 tarihine kadar fikirleriniz, kardeşleriniz, yakın çevre ilişkileriniz, seyahatler, eğitim gibi konularda yeni bir yapılanma dönemine giriyorsunuz.

Akrep

Pazartesi günü oğlak burcunda oluşan yeni ayın etkisiyle önümüzdeki bir aylık süre boyunca eğitim, yakın çevre gezileri, yazma konuları, akrabalar, yakın arkadaşlar ve onlarla iletişiminiz ön planda. Özellikle bu hafta bu konularda yeni ve yaratıcı fikirlere açıksınız. Salı günü Satürn’ün yay burcuna geçişiyle birlikte 20 Aralık 2017 tarihine kadar maddi konular, çocukların durumu, varsa sanatsal aktivitelerden elde ettiğiniz gelirler ile ilgili olarak yeni bir yapılanma dönemine giriyorsunuz.

Yay

Pazartesi günü oğlak burcunda oluşan yeni ayın etkisiyle önümüzdeki bir aylık süre boyunca maddi konular, gelir gider dengeniz ile ilgili konular öne çıkıyor. Özellikle bu hafta bu konularda yeni ve yaratıcı fikirlere açık olacaksınız. Ailenize ve aile büyüklerinize karşı hassas ve anlayışlı bir tutum sergileyeceksiniz. Salı günü Satürn’ün yay burcuna geçişiyle birlikte 20 Aralık 2017 tarihine kadar kendiniz nerdeyse yeniden yapılandıracaksınız. Ev, aile hayatınız ve aile büyükleriniz ile ilgili konularda gündeminizde olacaktır.

Oğlak

Pazartesi günü oğlak burcunda oluşan yeni ayın etkisiyle önümüzdeki bir aylık süre boyunca kendinizle ilgilenmek isteyeceksiniz. Gerek fiziksel gerekse ruhsal olarak bir yapılanma dönemi olarak kullanabilirsiniz bu bir aylık zaman dilimini. Özellikle bu hafta yakın çevrenize karşı hassas bir tutum içerisinde olacaksınız. Salı günü Satürn’ün yay burcuna geçişiyle birlikte 20 Aralık 2017 tarihine kadar hayatınızla ilgili farkında olmadığınız gizli kalmış bir takım konular artık su yüzüne çıkacak. Kendinizi iç dünyanızı yeniden yapılandırma sürecine girebilirsiniz.

Kova

Pazartesi günü oğlak burcunda oluşan yeni ayın etkisiyle önümüzdeki bir aylık süre boyunca iç dünyanızı biraz karışık hissedebilirsiniz. Ancak kendinizde aksayan tarafları görerek düzenlemeler yapmak için bu bir ayı değerlendirebilirsiniz. Özellikle bu hafta sizin için maddi konularda yeni ve yaratıcı fikirler için güzel enerjiler var. Salı günü Satürn’ün yay burcuna geçişiyle birlikte 20 Aralık 2017 tarihine kadar sosyal çevrenizde bir takım değişiklikler, bağlı bulunduğunuz dernek, cemiyet varsa bunlarla ilgili ve gelecek planlarınızla ilgili olarak yapılandırma sürecine girebilirsiniz.

Balık

Pazartesi günü oğlak burcunda oluşan yeni ayın etkisiyle önümüzdeki bir aylık süre boyunca gelecek hedefleriniz, umutlarınız, gruplar, dernekler içerisinde aktif olarak yer alacaksınız. Özellikle bu hafta bu konularda hassas, anlayışlı ve yeni fikirlere oldukça açık bir tutum sergileyeceksiniz. Yeni fikirler üretmek konusunda gökyüzü oldukça bonkör davranacağa benziyor. Salı günü Satürn’ün yay burcuna geçişiyle birlikte 20 Aralık 2017 tarihine kadar iş hayatınız, sosyal statünüz ile ilgili konularda yapılanma sürecine giriyorsunuz.

İyi Haftalar

Astrolog Seda Efe

Kelimeler: Haftalık Burç Yorumları, Aralık ayı Burç Yorumları