22-28 Eylül Haftalık Burç Yorumu

Koç Burcu ve Yükselen Koç Burcu:

Yurtdışı ile ilgili aşina olmadığınız konularda büyüme fırsatları elde edebilirsiniz. Ancak konuyla ilgili yanılgıya kapılmamak için üzerinde fazlaca düşünmeniz gerekebilir. Hafta ortasından itibaren ikili ilişkiler önemli olacak. Karşı taraftan gerçekçi taleplerde bulunursanız hayal kırıklığı yaşamazsınız.

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa Burcu:

Bu dönem, ön planda olmak isteyeceksiniz. İş yerinizdeki ilişkilerinizde iş arkadaşlarınıza daha çok önem vermeniz, onu dinlemeniz gerekebilir. Başkalarına bağlı olduğunuz için kısıtlandığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Anlayışlı ve adaletli davranmak ve hatta konulara farklı açılardan bakmakta fayda olabilir. Hafta sonuna doğru ön planda olmanızı gerektirecek ani gelişmeler olabilir.

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler Burcu:

İş yerinizde bir takım anlaşmazlıklar yüzünden tartışma yaşayabilirsiniz. Bu anlaşmazlıklar yakın çevrenizden kaynaklanıyor olabilir. Gruplar arasından sıyrılıp daha bireysel düşünmeyi deneyebilirsiniz. Gerçekçi istekleriniz ve hayalleriniz arasındaki dengeyi iyi kurmalısınız.

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç Burcu:

İş hayatı ve günlük yaşamınızdaki ödeme dengenize dikkat etmeniz gerekiyor. Ailenizle ilgili adaletli davranmaya özen gösterin. Hafta sonuna doğru maddi konularda beklenmeyen fırsatlara açıksınız.

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan Burcu:

Sizin için eğitim ile ilgili konuların ön plana çıkacağı bir hafta. Gelir gider dengenizde bir takım belirsizlikler olabilir. Hafta sonuna doğru göz önünde olacağınız beklenmedik gelişme fırsatları yakalayabilirsiniz.

Başak Burcu ve Yükselen Başak Burcu:

İkili ilişkilerde fazla idealist tutumunuzdan dolayı çatışmalar yaşıyor olabilirsiniz. Özellikle maddi konularla ilgili beklentilerinizi net olarak ifade ederseniz çatışma riski azalacaktır.

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi Burcu:

Uyum, adalet ve ikili ilişkilerin önem kazanacağı bir hafta. İşyerinizdeki belirsizlikler yüzünden çatışma yaşayabilirsiniz. Gruplar içerisinde beklenmedik fırsatlar elde edebilirsiniz. Ancak otorite figürlerine takılabilirsiniz.

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep Burcu:

Son dönemdeki disiplinli tutumunuz işlerinize yansıyabilir. Ancak çok ta hayalci olmamakta fayda var. İş yerinde alıştığınız metotları kullanarak beklenmedik fırsatlar elde edebilirsiniz. Ama buna rağmen aklınız yenilikte olabilir.

Yay Burcu ve Yükselen Yay Burcu:

Bu hafta oldukça aktif görünüyorsunuz. Özellikle eğitim, yayıncılık ve yurtdışı gibi konularda bazı fırsatlar oluşabilir. Önümüzdeki hafta gruplar içinde olmak sizin için oldukça önem kazanacak.

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak Burcu:

İletişimle ilgili yanlış anlaşmalar kendi içinizde çekişme yaşamanıza neden olabilir. Ortak gelirler ve ödeme dengenizle ilgili net davranmakta fayda var. Bu hafta ev ve iş sizin için çok önemli olacak.

Kova Burcu ve Yükselen Kova Burcu:

İş yerinde ikili ilişkilere dikkat etmekte fayda var. Yöneticilerinizle beklenmedik bir konuşma olabilir. Yurt dışı bağlantılı bir iş ya da gelirinizle ilgili yanılgılar ya da mevcut durumu olduğu gibi algılayamama söz konusu olabilir.

Balık Burcu ve Yükselen Balık Burcu:

Bu hafta kariyerinizle ilgili aldanma ya da hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Gelir gider dengelerini iyi ayarlamakta fayda var. Başkalarına bağlı olduğunuz şartlar sizin için önemli olacak. Gerçekçi olup şartları net görmeye çalışmakta fayda var.

Seda Efe ruyalarx.com için yorumladı. 

 

Kelimeler: Haftalık Burç Yorumları, Eylül ayı Burç Yorumları