20 Ekim - 26 Ekim Haftalık Burç Yorumu

 Koç ve Yükselen Koç:

Bu hafta ilişkilerinizde oldukça ılımlı ve uzlaşmacı bir tavır içerisinde olacaksınız. Kendinize, arkadaşlarınıza ve varsa hobinize vakit ayırabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ödeme dengenizde değişiklikler, kariyer ile ilgili zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Ufak bir seyahat size iyi gelebilir.

Boğa ve Yükselen Boğa:

Günlük hayatınız ve çalışıyorsanız işiniz ile ilgili değişen konularda çözüm odaklı davranabilirsiniz. Ailenizle ilgili konularda zorlanmalar olabilir. Hafta sonuna doğru ikili ilişkilerde gelecek planlarınızla ilgili beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler:

Bu hafta kendinizi oldukça rahat ifade etme imkanı bulabilirsiniz. İlişkinizde romantik bir ruh haline bürünebilirsiniz. Hafta sonuna doğru iş hayatınız önem kazanacak. Uzun zamandır beklediğiniz bir takım gelişmeler gerçekleşmiş olabilir. Fırsatları kaçırmayın.

Yengeç ve yükselen Yengeç:

Gerek aileniz ile gerekse kendi iç dünyanızda dengeli bir tutum sergileyeceksiniz. Maddi olarak olumlu gelişmeler kaydediyorsunuz. Yalnız olan yengeçler için aşk hayatında bir takım güzel sürprizler olabilir.

Aslan ve Yükselen Aslan:

Özellikle iş ve ikili ilişkiler ile ilgili kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Kardeşlerinizle ve yakınlarınızla olan diyaloğunuz hala ön planda. Hafta sonuna doğru aileniz ile ilgili gelişmeler yaşanabilir. Çalışan aslanlar için iş yerinde fikir ayrılıkları söz konusu olabilir.

Başak ve Yükselen Başak:

Maddi konularla ilgili güzel gelişmelere açıksınız. Çok ta fazla idealist davranmazsanız sizin faydanıza olacak gibi görünüyor. Hafta sonuna doğru özellikle kardeşlerinizle iletişiminiz öne çıkıyor. Farklı görüşler ortaya koyabilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi:

Rahat ve uzlaşmacı bir tavır takınıyorsunuz. Arkadaş grupları içerisinde olmaktan keyif alacaksınız. Hafta sonuna doğru maddi konularla ilgili gelişmeler olacak gibi görünüyor. Gelecek planlarınızla ilgili zorlanmalar yaşadığınızı düşünebilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep:

İç dünyanızı oldukça karışık hissedebilirsiniz. Maddi konularda zorlanmalar olsa da özellikle hafta sonu oldukça güzel etkiler alabilirsiniz. Hafta sonuna doğru beklenmedik romantik bir teklif alabilirsiniz.

Yay ve Yükselen Yay:

Arkadaş çevreniz ve varsa üyesi olduğunuz gruplar içerisinde oldukça aktifsiniz. Küçük bir seyahat planlamış olabilirsiniz ancak maddi olarak baskı altında hissedebilirsiniz. Hafta sonuna doğru kendiniz net ifade etme fırsatı bulacaksınız.

Oğlak ve Yükselen Oğlak:

Kariyer alanında zorlanmalar yaşıyor olabilirsiniz. Planlarınızda aksaklıklar yaşanabilir. Giderlerinizle ilgili zorlanmalar gündeme gelebilir. Hafta sonuna doğru topluluklar içerisinde önemli bir rol alabilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kova:

İlişkilerde güzel gelişmeler yaşanabilir. Eğitim ve yurtdışı ile bağlantılı konularda bir takım değişiklikler gündeme gelebilir. İş ve kariyer konularıyla ilgili üstleriniz kaynaklı değişiklikler olabilir.

Balık ve Yükselen Balık:

Ödeme dengenizi ayarlıyor gibisiniz. Yine de beklenmedik bir takım giderler olabilir. Dikkatli davranırsanız sizin için güzel gelişmeler olacak. Hafta sonuna doğru sizin için eğitim, yurtdışı ve yabancı şirketler ile ilgili konularda ani gelişmeler olabilir. Fırsatları kaçırmayın.

Seda Efe ruyalarx.com için yorumladı. 

 

Kelimeler: Haftalık Burç Yorumları, Eylül ayı Burç Yorumları