20-26 Temmuz Haftalık Burç Yorumu

(Yorumlarımı yükselen burcunuzu da dikkate alarak okumanızı tavsiye ediyorum.)

Koç Burcu
Bu hafta sorumluklarınızın oldukça farkında olacaksınız. Ev ve ailenizle ilgili daha evvel alamadığınız sorumluluklar yüzünden yarım kalan işleriniz veya ters giden durumlar olduysa bunları toparlamak için çok güzel bir hafta. Ancak bir yandan geçmişte sizi yaralayan konular ve sözler olmuş olabilir. Bunları artık bırakmanın zamanı gelmişe benziyor. Sözlerinizle başkalarının canını yakmaya çalışmayın.
Perşembe günü Güneş ve Merkür’ün Aslan burcuna geçişiyle beraber önümüzdeki yaklaşık bir ay boyunca kendinizi daha fazla fark ettirmek isteyeceksiniz. Aşk hayatınıza hareket gelecek. İş yerinden birisiyle bir aşk ilişkisi söz konusu olabilir.

Boğa Burcu
Evlilik, ilişkiler ve ortaklıklar ile ilgili konularda daha evvel alamadığınız sorumluluklar yüzünden yarım kalan işleriniz veya ters giden durumlar olduysa bunları toparlamak için çok güzel bir hafta.
Yakın çevrenizden ve kardeşleriniz tarafından da oldukça destekleneceksiniz. Ortak yapmadığı planladığınız projeleriniz varsa sistemli ve güzel bir başlangıç yapmak için bu haftayı tercih edebilirsiniz. Özellikle hafta sonuna doğru henüz tamamlanmamış işler sizi biraz üzebilir. Ancak şartların olgunlaşmamış olabileceği ihtimalini unutmayın. Perşembe günü Güneş ve Merkür’ün Aslan burcuna geçişiyle beraber önümüzdeki yaklaşık bir ay boyunca ev, aile, mülk edinme, kiralama gibi konular öne çıkıyor.

İkizler Burcu
İş yerinizde tekrar tekrar önünüze gelen bir takım problemler varsa bunları halletmek için bu hafta biraz daha gönüllü olabilirsiniz.
Günlük hayatınızda halledemediğiniz erteleyip durduğunuz sorunları çözüme ulaştırmak için çok güzel bir hafta. Arkadaşlarınızla özellikle parasal sebeplerden dolayı gereksiz gerginliklere karşı dikkat. Bir süredir ilgilenemediğiniz ufak tefek rahatsızlıklarınızla ilgilenebilir ve çözüme varabilirsiniz. Perşembe günü Güneş ve Merkür’ün Aslan burcuna geçişiyle beraber önümüzdeki yaklaşık bir ay boyunca seyahatler, kardeşler, yazışmalar önemli olacak.

Yengeç Burcu
Varsa çocuklarınızla ilgili konularda bir süredir devam eden problemlerinizi veya bir türlü karar veremediğiniz şeyleri netleştirmek için bu haftanın enerjisinden yaralanabilirsiniz.
Kendinizi ifade etme anlamında oldukça net ve rahat davranacaksınız.
Şayet bir hobi edinmek istiyorsanız ya da spora başlamak istiyor bir türlü başlayamıyorsanız bu hafta karar verip yapabilirsiniz. Bu haftanın bir tarafta zorlayıcı etkilerini de unutmayın. Biraz özgür kalmak isteyebilirsiniz. Özellikle işte ve evde sert çıkışlar yapmayın. Perşembe günü Güneş ve Merkür’ün Aslan burcuna geçişiyle beraber önümüzdeki yaklaşık bir ay boyunca finansal konular sizin için oldukça önemli olacak. Acele karar vermektense şartları iyi değerlendirmeye çalışın.

Aslan Burcu
Bu hafta ev ve aile hayatınızla ilgili uzun zamandır tekrar eden aklınızı kurcalayan bazı konular, karar veremediğiniz durumlar ile ilgili sağlam adımlar atmak için güzel etkiler alıyoruz. Ev almak, taşınmak, kiralamak gibi konularda net kararlara varabilir fikirlerinizi somutlaştırabilirsiniz. Kendi evini kurmak isteyen aslanlar için bu hafta güzel etkiler var. Ancak evden ayrılmayı düşünüyorsanız özgür tarafınız bu hafta ağır basacağından sonradan telafi edilemeyecek sözler sarf etmeyin. Destekleneceksiniz. Perşembe günü Güneş ve Merkür’ün burcunuza geçişiyle beraber önümüzdeki yaklaşık bir ay boyunca oldukça aktif olacaksınız. Başkaları üzerinde istediğiniz etkiyi bırakma ve bir süredir hazırlığını yaptığınız işleri artık göz önüne çıkartacaksınız.

Başak Burcu
Yakın çevrenizle ilgili uzun zamandan beri halledemediğiniz bir takım problemler var. Bu hafta bunların üstesinden gelmek için oldukça uygun. Ancak diğer taraftan bu haftanın sert etkileri olduğunu unutmayın. İsyankâr ve sert çıkışlar yaparak kalp kırmayın. Ayrıca bu hafta bir türlü sorumluluğunu alamadığınız erteleyip durduğunuz işler için karar verebilirsiniz. Bir süredir aklınızdaki seyahati artık planlamanın zamanı geldiğini fark edip rezervasyonlara başlayabilirsiniz. Perşembe günü Güneş ve Merkür’ün Aslan burcuna geçişiyle beraber önümüzdeki yaklaşık bir ay boyunca biraz geri planda durmak ve başlamayı düşündüğünüz işler için hazırlık yapmak isteyeceksiniz.

Terazi Burcu
Parasal konularda tekrarlayan sorunlar olabilir. Bu hafta özellikle iş yeri kaynaklı problemlerde daha net kararlar almak için uygun görünüyor. Evlilik, aile hayatı ile ilgili olarak gerekli sorumlulukları almaktan çekinmeyeceğiniz bir hafta. Size kazanç sağlayacak fikirleri hayata geçirmek içinde kullanabilirsiniz. Ancak ani çıkışlar yapıp, acele kararlar almak bu haftanın bir nevi yan etkisi. Dengeyi bulmak gerekiyor. Perşembe günü Güneş ve Merkür’ün Aslan burcuna geçişiyle beraber önümüzdeki yaklaşık bir ay boyunca sosyal gruplar ve arkadaş çevreniz arasında oldukça popüler olacaksınız. Şayet girmeyi düşündüğünüz sosyal gruplar varsa bu bir ay içinde katılmak sizin için uygun görünüyor.

Akrep Burcu
Hayatınızda ters giden sürekli tekrarlayan ve sizi zora sokan konularda daha emin ve doğru kararlar alabilirsiniz. Aklınızdan geçenleri hayata geçirme konusunda oldukça kararlı olacaksınız. Aksi takdirde içinde bulunduğunuz çıkmaz siz daha zora sokabilir. Ama bu haftanın biraz gerilimli bir tarafı olduğunu da hatırlatmadan geçmeyelim. Geleceğe odaklanmak ve bu yönde iyi, kötü hayatın sorumluluğunu almak daha sağlıklı. Perşembe günü Güneş ve Merkür’ün Aslan burcuna geçişiyle beraber önümüzdeki yaklaşık bir ay boyunca işiniz, evliliğiniz veya ev yaşantınızda kendinizi göstermek isteğiniz daha fazla olacak. İstediğiniz şeyleri elde etmek için daha fazla çaba harcamaktan yılmayacaksınız. Sadece acele karar vermeyin.

Yay Burcu
Bir türlü hayata geçirmediğiniz işler, projelerle ilgili de destekleneceksiniz. Kredi, borç, alacak tahsilatı gibi konularda daha sağlam ve doğru kararlar vereceksiniz. Geçmiş hatalarınızı göz önünde bulundurup hazırlıklarınızı ona göre yaparsanız belki de kısa süre içinde toparlama şansı bulabilirsiniz. Perşembe günü Güneş ve Merkür’ün Aslan burcuna geçişiyle beraber önümüzdeki yaklaşık bir ay boyunca yurt dışı ile ilgili işler, seyahatleriniz ve eğitim hayatınızla ilgili konular ön planda olacak. Yeni kültürlere karşı her zamankinden daha fazla ilgi duyacaksınız. Aradığınız biraz da uzaklaşmak olabilir.

Oğlak Burcu
Geleceğe yönelik planladığınız işlerde eşiniz, iş ortağınız, arkadaşlarınız tarafından oldukça destekleneceksiniz. Evlilik ile ilgili karar aşamasındaysanız bu hafta ayağı yere basan kararlar verebilirsiniz. Ancak unutmayın ki bu haftanın ani gerilimlere açık olan bir tarafı da var. Geçmişi bırakıp geleceğe bakarak daha emin adımlar atabiliriz. Perşembe günü Güneş ve Merkür’ün Aslan burcuna geçişiyle beraber önümüzdeki yaklaşık bir ay boyunca ödemelerle ilgilenmeniz gerekecek. Banka, kredi, alacak tahsilatı konuları söz konusu olacak. Bu dönemde başaklarına ait finansal kaynaklara yönelmek isteyeceksiniz. Başkalarının parasını idare etme konusuna eğilebilirsiniz.

Kova Burcu
İş yaşantınız, evliliğiniz veya ailenizdeki rolünüz ile ilgili bu hafta sorumluluklar almak sizin için oldukça kolay. Daha anlayışlı olduğunuz ve ayağınızı yere daha sağlam basacağınız bir hafta.
Çevreniz tarafından da destek göreceksiniz. Ancak bir taraftan da sizi gerilim yaşatan bazı şeyler olabilir. Geçmiş defterleri pek açmamanız sinir sisteminizi açısından da oldukça iyi olur. Perşembe günü Güneş ve Merkür’ün Aslan burcuna geçişiyle beraber önümüzdeki yaklaşık bir ay boyunca evliliğiniz, ilişkini ve varsa ortak projeleriniz ile ilgili gelişmeler yaşanabilir. Şayet ortak projelere yönelmek istiyorsanız bu dönem uygun görünüyor. Evlilik hakkında düşünebilirsiniz. Bir ilişkiyi ciddi boyuta taşımak isteyebilirsiniz.
Sadece çok acele karar vermeyin.

Balık Burcu
Eğitim, yurt dışı ile ilgili işler ve hukuki konularda bu hafta sağlam adımlar atabilirsiniz. Düşündüğünüz ama bir türlü yapamadığınız işlere başlamak için bu haftayı kullanabilirsiniz. Fakat diğer taraftan bu hafta sizi maddi anlamda zorlayan, engelleyen şeyler de olabilir. Bu yüzden biraz stres yaşayabilirsiniz. Ortak işlere yönelmek size kazanç getirebilir. Perşembe günü Güneş ve Merkür’ün Aslan burcuna geçişiyle beraber önümüzdeki yaklaşık bir ay boyunca iş yeriniz ve gündelik yaşantınızda uğraştığınız işler önem kazanacak. Kendinizi fark ettirmek için uğraşacak ve daha fazla çalışacaksınız. Spor ve diyete bu dönemde başlayabilirsiniz.
İyi Haftalar

Astrolog Seda Efe

Kelimeler: Haftalık Burç Yorumları, Mart ayı Burç Yorumları