2015 Burç Yorumu

Koç ve Yükselen Koç

Sizin için sürprizlere açık bir yıl. Hiç beklemediğiniz, aklınıza bile gelmeyecek konularda değişimler yaşayabilirsiniz. Yay burcunda seyahatine başlayan Satürn tüm bir yıl boyunca etkili olacak. Eğitim, yayıncılık, medya, internet, hukuksal konular, seyahatleriniz, felsefe, anlam arayışı, fikirler ve hayat görüşünüz öne çıkıyor. Bu konularla ilgili olarak yeni bir yapılanma dönemi içerisinde olabilirsiniz. Bu konuları toparlamak için oldukça güzel bir yıl. Haziran ve Eylül ayları içerisinde banka, kredi, vergi ödemeleriniz ya da ortak gelirlerinizle ilgili olarak daha evvel halletmiş olduğunuz konularla ilgili bir gündem oluşabilir. 11 Ağustos itibariyle Jüpiter Başak burcunda yolculuğa başlayacak. Yılın ikinci yarısını sağlık, günlük aktivitelerinizde, işiniz ile ilgili konularında daha hareketli ve daha şanslı geçireceksiniz. Aile, gayrimenkul, yayıncılık, hukuksal konular ya da yurtdışı kaynaklı fırsatlar oluşabilir. Aşk hayatınızla ilgili olarak kalıcı bir takım girişimlerde bulunmak için kasım ayı oldukça uygun görünüyor.

Boğa ve Yükselen Boğa

Yay burcunda seyahatine başlayan Satürn tüm bir yıl boyunca etkili olacak. Ortaklaşa kaynaklar, vergi, krediler, miras, bankalar gibi konular ile ilgili olarak yeni bir yapılanma dönemine giriyorsunuz. Şimdiye kadar bu konuları ihmal etmiş olabilirsiniz. Bu yıl bunları bir düzene oturtmak için girişimlerde bulunabilirsiniz. Haziran ve Eylül ayları arasında evliliğiniz, ikili ilişkileriniz, varsa ortaklıklarınız ile ilgili olarak daha evvel çözmüş olduğunuz konular kısa bir süreliğine yeniden gündeme gelebilir. Ev, aile hayatınız, gayrimenkul alım-satım, ev değişiklikleri, tamirat, tadilat gibi konularda beklenmedik olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendi evinizi, yuvanızı kurabilirsiniz, evlenebilirsiniz. 11 Ağustos itibariyle Jüpiter Başak burcunda yolculuğuna başlayacak. Yılın ikinci yarısında varsa çocuklarınız ve onlarla ilgili konular, hobileriniz, borsa gibi risk içeren konular, gezme tozma, eğlence hayatınız ile ilgili konular hareket kazanacak. Ve yalnız Boğalar aşk hayatınız oldukça hareketli ve şanslı olacağa benziyor. Özellikle yılın son ayında ilişkinizde kalıcı adımlar atmak isteyebilirsiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler

Yay burcunda seyahatine başlayan Satürn tüm bir yıl boyunca etkili olacak. Evliliğiniz, partneriniz, ilişkileriniz ve ortaklıklarınız ile ilgili olarak yeni bir yapılanma dönemine giriyorsunuz. Okul, dernekler, cemiyetler gibi gruplar içerinde içerisinde oldukça aktif ve olumlu gelişmeler kaydedebilirsiniz. Aklınızda bile olmayan değişiklikler gündeme gelebilir. Yakın çevrenizden destek görebilirsiniz. Maaşınıza beklentinizden daha fazla zam alabilirsiniz. Sürpriz bir terfi alabilirsiniz. Yakın yerlere seyahate çıkabilirsiniz. Haziran ve Eylül ayları arasında işiniz, varsa ufak tefek rahatsızlıklarınız, evcil hayvanlarınız ve günlük aktivitelerinizle ilgili daha önce çözdüğünüz konular yeniden gündeminize gelebilir. 11 Ağustos itibariyle Jüpiter Başak burcunda yolculuğuna başlayacak. Yılın ikinci yarısında ev, aile hayatınız, aile büyüklerinizden destek göreceksiniz. Uzun zamandan beri yapmak istediğiniz ev değişikliği, tadilat, dekorasyon gibi konular için şanslı bir dönem olacak. Yalnızsanız evlilik konusunu bu tarihten sonra düşünmeye başlayabilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bu yılın özellikle ilk yarısında kariyer hayatınız, sosyal statünüz evliliğiniz, maddi konularla ile ilgili olarak beklenmedik olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendiniz ile ilgili olarak hiç hesapta olmayan bir takım eğitimler almak isteyebilirsiniz. Haziran ve Eylül ayları arasında çocuklarınız, hobileriniz, sanatsal aktiviteleriniz ve aşk hayatınızla ilgili tamamlayamadığınız girişimler kısa süreliğine yeniden gündeme gelebilir. Yay burcunda seyahatine başlayan Satürn tüm bir yıl boyunca etkili olacak. İşiniz, üzerinde yoğun çalışma gerektiren konular, varsa astlarınız, çalışanlarınız ile ilgili konularda yeni bir yapılanma dönemine giriyorsunuz. Bu yıl bu konuda aksayan noktaları düzeltmek yapılandırmak için oldukça uygun. Kendinize, sağlığınız ile ilgili konulara eğilerek düzenlemeler yapmak isteyebilirsiniz. 11 Ağustos itibariyle Jüpiter Başak burcunda yolculuğuna başlayacak. Yılın ikinci yarısında yakın çevrenizden oldukça destek alacaksınız. Yayıncılıkla ilgili bir takım düşünceleriniz varsa bu ikinci dönemi rahatlıkla değerlendirebilirsiniz.

Aslan ve yükselen Aslan

Bu yılın özellikle ilk yarısında eğitim, yayıncılık, medya, internet, hukuksal konular, seyahatleriniz, felsefe, anlam arayışı, fikirler ve hayat görüşünüz ile ilgili konularda beklenmedik olumlu yönde gelişmeler olabilir. Haziran ve Eylül ayları arasında ev, aile hayatınız, gayrimenkul alım-satım, ev değişiklikleri, tamirat, tadilat gibi konular gündeminize gelebilir. 11 Ağustos itibariyle Jüpiter Başak burcunda yolculuğuna başlayacak. Yılın ikinci yarısında maddi konularda oldukça güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ancak bununla beraber harcamalarınızı kontrol altına almanızda da fayda var. Yine yılın ikinci yarısında kendiniz ile ilgili bir takım eğitimler almak isteyebilirsiniz. Yay burcunda seyahatine başlayan Satürn tüm bir yıl boyunca etkili olacak. Varsa çocuklarınız, aşk hayatınız, hobileriniz, kendinizi ifade etme şekliniz ile ilgili olarak yeni bir yapılanma dönemine giriyorsunuz. Eğer evlilik gibi bir düşünceniz varsa yılın ilk ayında ciddi adım atmak isteyebilirsiniz.

Başak ve yükselen Başak

Yay burcunda seyahatine başlayan Satürn tüm bir yıl boyunca etkili olacak. Eviniz ile ilgili konular, aile büyükleriniz, gayrimenkulleriniz, özel hayatınız ile ilgili olarak yeni bir yapılanma dönemine giriyorsunuz. Eğer bekârsanız evlilik düşünebilirsiniz. Yılın ilk yarısı sizin için oldukça şanslı görünüyor. Beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Gizli kalmış, fark etmediğiniz ya da bilmediğiniz bir takım konular gündeminizi meşgul edebilir. İç dünyanız oldukça zenginleşebilir. Haziran ve Eylül ayları arasında yakın çevreniz, kardeşleriniz ve onlarla olan iletişiminizle ilgili konular gündem oluşturabilir. Yakın çevre gezilerine, ertelediğiniz iş seyahatlerine çıkmanız gerekebilir. 11 Ağustos itibariyle Jüpiter Başak burcunda yolculuğuna başlayacak. Yılın ikinci yarısında oldukça güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Gelişime açık olacağınız bir dönem olacak. Eğer bir birlikteliğiniz varsa Şubat ayında ciddi bir noktaya taşımak isteyebilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi

Yılın ilk yarısında eşinizden, ortağınızdan, arkadaşlarınız ve bağlı olduğunuz diğer gruplardan hiç hesapta olmayan fırsatlar elde edebilirsiniz. Yay burcunda seyahatine başlayan Satürn tüm bir yıl boyunca etkili olacak. Fikirleriniz, kardeşleriniz, yakın çevre ilişkileriniz, seyahatler, eğitim gibi konularda yeni bir yapılanma dönemine giriyorsunuz. Sık seyahat etmeniz gerekebilir. Kardeşleriniz ve yakın çevrenizle daha fazla iletişim kurmanız gerekebilir. Haziran ve Eylül ayları arasında maddi konular ile ilgili olarak hareketlilik yaşayabilirsiniz. Yarım bıraktığınız bazı konular, sorumluluklar yeniden gündeminize gelebilir. 11 Ağustos itibariyle Jüpiter Başak burcunda yolculuğuna başlayacak. Yılın ikinci yarısında iç dünyanıza daha fazla önem vererek manevi gelişiminize yönelmek isteyebilirsiniz. Ve bu konuda gökyüzü tarafından oldukça destekleneceksiniz. Şubat ve mart ayları aşk hayatınız açısından şanslı görünüyor.

Akrep ve Yükselen Akrep

Yay burcunda seyahatine başlayan Satürn tüm bir yıl boyunca etkili olacak. Maddi konular, çocukların durumu, varsa sanatsal aktivitelerden elde ettiğiniz gelirler ile ilgili olarak yeni bir yapılanma dönemi içerisinde olacaksınız. Özellikle yılın ilk yarısında kariyeriniz, evliliğiniz ve sosyal sorumluluklarınızla ilgili olarak oldukça güzel fırsatlar elde edeceksiniz. Hesapta olmayan konular gündeminize gelecek. Haziran ve Eylül ayları arasında cesaret göstererek hayatınızda yapmaya karar verdiğiniz değişikliklerinizle ilgili konular tekrar gündeminize gelebilir. 11 Ağustos itibariyle Jüpiter Başak burcunda yolculuğuna başlayacak. Yılın ikinci yarısında arkadaş gruplarınız içerisinde yer alacak ve ihtiyaç duyduğunuz konularda onların desteğini alabileceksiniz. Gelecek planlamalarınız ile ilgili güzel gelişmeler ve fırsatlarla karşılaşacaksınız. Mart ve Nisan ayları ilişkiler açısından oldukça güzel fırsatlara açık olacaksınız. Var olan bir ilişkiniz varsa ciddi düşünmeye başlayabilirsiniz.

Yay ve Yükselen Yay

Yay burcunda seyahatine başlayan Satürn tüm bir yıl boyunca etkili olacak. Kendinizi neredeyse yeniden yapılandıracaksınız. Hayatınız ile ilgili değiştirmek isteyip bir türlü el atamadığınız her türlü konuyu toparlamak için oldukça güzel bir yıl sizi bekliyor. Özgür ruhunuz biraz kısıtlanmış gibi gelse de uzun vadede kazanacaksınız Yay’lar. Yine bu yıl ev, aile hayatınız, yakın çevreniz, arkadaşlarınız, aile büyükleriniz ile ilgili konularda gündeminizde olacaktır. Kariyeriniz, sosyal statünüz ve evliliğinizle ilgili olarak beklenmedik gelişmeler, güzel sürprizler ve fırsatlar oluşabilir. Hele 11 Ağustos itibariyle Jüpiter Başak burcunda yolculuğuna başlamasıyla birlikte kariyer alanınızı iyice aydınlatacak. Bu yıl şans sizden yana olacağa benziyor. Şubat ayında aşk hayatınız hareketli olabilir. Ciddiyete dökmeyi düşündüğünüz bir ilişkiniz varsa Nisan ayı uygun gibi görünüyor.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Yay burcunda seyahatine başlayan Satürn tüm bir yıl boyunca etkili olacak. Hayatınızla ilgili farkında olmadığınız gizli kalmış bir takım konular artık su yüzüne çıkacak. Arkanızdan dönen bir takım dolaplar olduğunu düşünüyorsanız ortaya çıkacak endişe etmeyin. Kendinize, iç aleminize yönelmek ve manevi yönünüzü güçlendirmek isteyebilirsiniz. Haziran ve Eylül ayları arasında arkadaş gruplarınız ve kariyer gelirinizle ilgili bazı konular yeniden gündeminize gelebilir. Üyesi bulunduğunuz dernek, kulüp vs. varsa buralara maddi olarak yardımda bulunmanız gerekebilir. Ya da paranızı buralara harcayabilirsiniz. Özellikle yılın ilk yarısında ev ile ilgili konular, tamirat, tadilat, gayrimenkul alımı, evlilik gibi konularda beklenmedik güzel gelişme ve fırsatlar oluşabilir. 11 Ağustos itibariyle Jüpiter Başak burcunda yolculuğuna başlamasıyla birlikte eğitim, yayıncılık, medya, internet, hukuksal konular, seyahatleriniz, felsefe, anlam arayışı, fikirler ve hayat görüşünüz öne çıkıyor. Bu konularda gelişim ve fırsatlara açıksınız. Aşk hayatınıza gelince Mart ve Mayıs ayları hareketli olacağa benziyor.

Kova ve yükselen Kova

Yay burcunda seyahatine başlayan Satürn tüm bir yıl boyunca etkili olacak. Sosyal çevrenizde bir takım değişiklikler, bağlı bulunduğunuz dernek, cemiyet varsa bunlarla ilgili ve gelecek planlarınızla ilgili olarak yapılandırma sürecine girebilirsiniz. Yılın ilk yarısında yakın çevreniz ve ilişkileriniz ile ilgili güzel fırsatlar ve gelişmeler yakalayabilirsiniz. Haziran ve Eylül ayları arasında kariyeriniz, evliliğiniz ve sosyal statünüz ile ilgili olarak geçtiğimiz yıllarda toparlamaya çalıştığınız konularla ilgili olarak kısa süreliğine yeni bir gündem oluşabilir. Eksik kalmış noktalar varsa onları gözden geçirip tamamlamak için uygun bir zaman aralığı. 11 Ağustos itibariyle Jüpiter Başak burcunda yolculuğuna başlamasıyla birlikte ortak gelirleriniz, varsa beklediğiniz miras gibi konularda fırsatlar oluşabilir. Eğer yalnızsanız yaz aylarında aşk hayatınız ile ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Balık ve Yükselen Balık

Yay burcunda seyahatine başlayan Satürn tüm bir yıl boyunca etkili olacak. İş hayatınız, sosyal statünüz ile ilgili konularda yapılanma sürecine giriyorsunuz. Yılın ilk yarısında maddi konularda hiç hesapta olmayan güzel gelişmeler oluşabilir. Haziran ve Eylül ayları arasında eğitim, yayıncılık, medya, internet, hukuksal konular, seyahatleriniz, felsefe, anlam arayışı, fikirler ve hayat görüşünüz ile ilgili olarak daha evvel sizi meşgul eden konular kısa süreliğine yeniden gündeminize gelebilir. Eksik kalan noktaları tamamlamak için güzel bir zaman dilimi olabilir. 11 Ağustos itibariyle Jüpiter Başak burcunda yolculuğuna başlamasıyla birlikte ikili ilişkiler ve ortaklıklar konusunda oldukça olumlu etkiler alacağınız güzel bir döneme gireceksiniz. Bu dönemde var olan bir ilişkiyi ciddi bir boyuta taşıyabilirsiniz. Ya da ciddi bir ilişkinin temellerini atabilirsiniz./p>

Seda Efe ruyalarx.com için yorumladı. 

 

Kelimeler: Haftalık Burç Yorumları, Eylül ayı Burç Yorumları