1-7 Aralık Haftalık Burç Yorumu

(Yükselen Burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.)

Koç Burcu ve Yükselen Koç Burcu:
Bu hafta eğitim, yurtdışı, hukuk, yayıncılık, medya, internet ile bağlantılı konularda aktif olabilir, yeni ve farklı fikirler ortaya koyabilirsiniz. Cumartesi günü oluşacak olan dolunayın etkisi daha önce bu konularda başlatmış olduğunuz girişimlerin neticelerini görmenizi sağlayacak. Cuma gününden itibaren arkadaş grupları, varsa üyesi olduğunuz dernekler, cemiyetler içerisinde oldukça aktif bir şekilde yer alabilirsiniz.

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa Burcu:
Bu hafta ortak kazanımlarınız, gelirleriniz ve harcamalarınız ile ilgili gelişmeler var. Cumartesi günü oluşacak olan dolunayla beraber bu etki daha da artıyor. Cuma gününden itibaren Ocak ayının ortalarına kadar dış dünyayla iletişiminizde ve varsa çalışma hayatınızda enerjiniz özgür bir biçimde ortaya koyabilirsiniz.

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler Burcu:
Bu hafta ikili ilişkilerinizde ve varsa evliliğinizde fikirlerinizi rahatça ortaya koymak isteyebilirsiniz. Cumartesi günü oluşacak dolunayın güçlendirici etkisiyle olayları abartmamakta fayda var. Cuma gününden itibaren Ocak ayının ortalarına kadar eğitim, yurtdışı, hukuk, yayıncılık, medya, internet ile bağlantılı konulara eğilmeniz gerekebilir.

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç Burcu:
Bu hafta günlük işlerinizle ve varsa kronik rahatsızlıklarınızlailgilenmeniz gerekebilir. Cumartesi günü oluşacak olan dolunayla beraber duygusal olarak biraz gergin hissedebilirsiniz. Cuma gününden itibaren Ocak ayının ortalarına kadar ortak kazanımlar, vergiler, harcamalar gibi konular önem kazanabilir.

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan Burcu:
Bu hafta aşk, romantizm, varsa hobileriniz ve çocuklarınız ile ilgili konular aktif olacak. Cumartesi günü oluşacak dolunayla beraber sizin ya da çocuklarınızın eğitimi ve geleceğinizle ilgili başlattığınız işlerin neticelerini görebileceksiniz. Cuma gününden Ocak ayının ortalarına kadar enerjinizi ikili ilişkiler ve varsa evliliğinize harcayabilirsiniz.

Başak Burcu ve Yükselen Başak Burcu:
Bu hafta ev, aile ilgili konular üzerinde daha fazla düşünebilirsiniz. Cumartesi günü oluşacak olan dolunayla beraber bu konularda başlattığınız girişimlerin sonuçlarını görmeye başlayacaksınız. Cuma gününden itibaren Ocak ayının ortalarına kadar enerjinizi günlük işlerinize odaklayabilirsiniz.

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi Burcu:
Bu hafta eğitim, yazışmalar ve özellikle yakın çevre ile iletişim konuları öne çıkıyor. Cumartesi günü oluşacak olan dolunayla beraber bu konularda başlatmış olduğunuz girişimlerin sonuçlarını görmeye başlayacaksınız. Cuma gününden itibaren Ocak ayının ortalarına kadar enerjinizi göz önünde olmaya ve varsa çocuklarınıza harcayabilirsiniz.

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep Burcu:
Bu hafta maddi konularla ilgili olumlu gelişmeler ve kazanç sağlayacak yeni fikirler oluşabilir. Cumartesi günü oluşacak dolunayın etkisiyle maddi konularda başlatmış olduğunuz girişimlerin sonuçlarını elde edebilirsiniz. Cuma gününden itibaren Ocak ayının ortalarına kadar enerjinizi daha çok ev aile hayatınız, gayrimenkul alım satımı gibi konulara vereceksiniz.

Yay Burcu ve Yükselen Yay Burcu:
Bu hafta yeni başlangıçlar yapmak için değişik fikirlere sahip olabilirsiniz. Cumartesi günü oluşacak olan dolunayla beraber ikili ilişkiler ve varsa evlilik gibi konularla ilgili girişimlerinizin sonuçlarını alacaksınız. Cuma gününden itibaren Ocak ayının ortalarına kadar enerjinizi eğitim, iletişim ve yakın çevrenize odaklayabilirsiniz.

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak Burcu:
Bu hafta farkında olamadığınız ya da ortaya çıkaramadığınız fikirlere odaklanabilirsiniz. Cumartesi günü oluşacak olan dolunayla beraber fikirler ve iletişim önem kazanıyor. Üzerinde çalışmak istemeyip kopma noktasına getirmeden dengeyi kurmak yerinde olur. Cuma gününden itibaren Ocak ayının ortalarına kadar enerjinizi maddi konulara harcamanız gerekebilir.

Kova Burcu ve Yükselen Kova Burcu:
Bu hafta arkadaşlar, arkadaş grupları, varsa üyesi olduğunuz dernekler içinde fikirlerinizle öne çıkabilirsiniz. Cumartesi günü oluşacak olan dolunayla birlikte emek verdiğiniz konular toplum önünde görünür hale geliyor. Cuma gününden itibaren Ocak ayının ortalarına kadar enerjinizi kendinize ve yeni başlangıçlara harcayabilirsiniz.

Balık Burcu ve Yükselen Balık Burcu:
Bu hafta toplum önündeki durumunuz ve varsa iş hayatınızda fikirlerinizle öne çıkabilirsiniz. Cumartesi günü oluşacak olan dolunayla beraber ev, aile hayatınız ve sosyal statünüz ile ilgili girişimlerinizin sonuçlarını görebilirisiniz. Cuma gününden itibaren Ocak ayının ortalarına kadar enerjinizi daha içe kapanık kalarak kullanmanız gerekebilir.

Seda Efe ruyalarx.com için yorumladı.

Kelimeler: Haftalık Burç Yorumları, Kasım ayı Burç Yorumları