1-7 Şubat Haftalık Burç Yorumu

KOÇ: Bu hafta ilişkilere dikkat! Ani gelişmeler olabilir. ALacak verecek hususunda daha uyanık olmalısın.

BOĞA: Bu hafta içsel anlamda seni zorlayabilir. İsyankar tarafın mı taşı çatlatan sabrın mı galip gelecek göreceğiz.

İKİZLER: Farklı arkadaş gruplarıyla takılıp yeni şeyler denemek istiyorsun. Ama gel gör ki hayaller ve gerçekler arasında bazen uçurumlar olabiliyor. Ortaklaşa işlerde değişiklikler olabilir.

YENGEÇ: Çocuklar bu hafta senin için adeta bir sabır sınavı. Uzlaşmak zor gibi ama imkansız değil. İlişkine gelince kıskançlık krizleriyle yok yere ağzının tadını bozma.

ASLAN: Evinle ilgili oldukça hareketli ve dolambaçlı bir süreçten geçiyorsun. Bu hafta olaylar seni ekstra zorlayabilir. Sivri dilli ve ani çıkışlar yapma. İş yerinde de gündemin yoğun.

BAŞAK: Aşk hayatında çarpıcı değişiklikler olabilir. Eski sevgilinin geri dönüş isteğiyle boğuşmak seni yorabilir. Bu hafta risk almak sana daha cazip gelebilir.

TERAZİ: İlişkinde bazı şeyleri değiştirmek istiyorsun. Geçmişte kaçırdığın bazı fırsatlar tekrar gündeme gelebilir. Karalarında yakın çevrene tabi olabilirsin.

AKREP: Akrepler için hem yoğun hem de oldukça zor bir hafta. Yazışmalar, toplantı, seminerler oldukça yoğun. Geleceğe dönük fırsatlar olabilir. Yakınlarınızla gerilmeyin.

YAY: Maddi anlamda beklenmedik değişimler yaşayabilirsin. Keyfi harcamaları düşünmeden abartma. İş ile ilgili eski konular gündemde.

OĞLAK: Evde sürpriz gelişmeler var. Karşınızdakini doğru dinleyip anladığınızdan emin olun. Ani çıkışlar yapmayın. Yurt dışı, ticaret ve eğitim ile ilgili gelişmeler olabilir.

KOVA: Kendini göstermek için uygun bir hafta. Seni bundan alı koyan sadece kendin olabilir misin? Gizli kapaklı işler seni strese sokabilir.

BALIK: Çevren seni oldukça zorluyor. Kendine yenilme. Maddi imkanların sarsıcı değişime uğramaya devam ediyor. Bu hafta güzel fırsatlar elde etmek için iletişimde kal.

Seda Efe ruyalarx.com için yorumladı. 

Kelimeler: Haftalık Burç Yorumları, Şubat Burç Yorumları