1-7 Eylül Haftalık Burç Yorumu

 

Koç Burcu ve Yükselen Koç Burcu:
Pazartesi akşam saatlerinden itibaren eğitim, yabancı kültürler vb. konularda bazı gelişmeler ve değişiklikler ve zorlanmalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Ayrıca ikili ilişkilerin sizin için önem kazanacağı bir hafta olacak. Kariyer alanında gelişim fırsatları yakalayabilirsiniz.

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa Burcu:
Eş/sevgili konularında ailenizle gerginlik yaşayabilirsiniz. Ancak şartlarınız beklenmedik bir şekilde değişebilir. Yalnız boğalar için aşk hayatında önemli gelişmeler olabilir.

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler Burcu:
Bu hafta kariyer alanınızda belirsizlikler yaşayabilirsiniz. Aile ve kardeşlerle olan ilişkiler ön plana çıkacak. Arkadaş grupları ile ilgili ani gelişmeler olabilir. Çocuk sahibi olanlar hafta sonuna doğru çocukları ile ilgili bazı konularda fazla akıl yoracak gibi görünüyor.

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç Burcu:
Maddi konularda ani değişiklikler ve olumlu gelişmeler olabilir. Ancak yine de fazla para harcamamaya dikkat! Çalışan yengeçler kariyerleri ile ilgili beklenmedik sürprizler yaşayabilir. İkili ilişkilerinizde otorite figürleri ile ( eş/baba/patron vb. )çekişmemeye dikkat! Farkına varamadığınız / göremediğiniz başka durumlar söz konusu olabilir.

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan Burcu:
Bu hafta işinizle/Kariyerinizle ilgili gelişme / büyüme fırsatları konusunda uyanık olmakta fayda var. Maddi konularda hesaplı davranmaya bu hafta da devam etmek gerekiyor. Hafta sonuna doğru kariyer/iş konularında para gelebilir. Fırsatları değerlendirin.

Başak Burcu ve Yükselen Başak Burcu:
Özellikle yurtdışı ve eğitim alanlarında uzun zamandır ertelediğiniz konularla ilgilenmek için çok güzel bir hafta. Kendinizde uzun uzun düşünerek karar verebilecek enerjiyi bulacaksınız. İkili ilişkilerde akıl karışıklıkları ve belirsizlikler hissedebilirsiniz, iletişimle ilgili konulara dikkat!

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi Burcu:
Bu hafta arkadaş gruplarınızla vakit geçirmek için iyi bir zaman, oldukça keyif alabilir, eğlenebilirsiniz. Yalnız teraziler için bu hafta katılacağı bir davet/toplantıda yeni ve ani bir aşk doğabilir. Ancak yine de harcamalarınıza bir süre daha dikkat etmenizde fayda var.

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep Burcu:
Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir hafta. Çalışan akrepler iş yerinde ön plana çıkabileceği ve keyif alacağı durumlarla karşılaşabilir. Yöneticinizin sizden istediği detayları atlamamaya çalışın. Bu hafta fırsatlara oldukça açıksınız.

Yay Burcu ve Yükselen Yay Burcu:
Bu hafta kariyer alanında göz önündesiniz. Ancak özellikle maddi konularda bazı belirsizlikler yaşayabilirsiniz. Çocuk sahibi Yay burçları çocuklarının eğitimi ile ilgili sürpriz fırsatlarla karşılaşabilir. Bütçenizin dengesini dikkate almakta, fazla açılmamakta fayda var.

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak Burcu:
Bu hafta çalışan oğlaklar için iş ilişkileri oldukça önem kazanacak. Yurtdışı veya eğitim ile ilgili bir beklentiniz varsa detaylar üzerinde daha dikkatli çalışmalısınız. Aile ve kardeşlerinizle olan iletişiminizde kafa karışıklığı yaratan durumlar oluşabilir.

Kova Burcu ve Yükselen Kova Burcu:
Bu hafta arkadaş grupları içerisinde ön plana çıkmak için uygun bir zaman. Ticaretle uğraşan oğlaklar ortak gelirler konusunda beklediğinden daha azını elde edebilir. Bu hafta muğlak görünüyor, etrafınızdaki gelişmeleri ayırt etmekte güçlük çekebilirsiniz.

Balık Burcu ve Yükselen Balık Burcu:
Bu hafta çalışan balıklar için iş yerinde terfi ve yeni kazanç fırsatları görünüyor. Eğitim ile ilgili kısıtları olan balıklar için bu hafta bu açıklarını farklı özellikleri ile kapatarak ön plana çıkmak için mükemmel fırsatlar oluşabilir. İkili ilişkileriniz sizi ön plana çıkaracaktır. Ticaretle uğraşan balıklar için yurtdışı ve ekstra kazanç fırsatları oluşabilir.

Seda Efe ruyalarx.com için yorumladı. 

 

Kelimeler: Haftalık Burç Yorumları, Eylül ayı Burç Yorumları