16-22 Şubat Haftalık Burç Yorumu

(Yorumlarımı yükselen burcunuzu da dikkate alarak okumanızı tavsiye ediyorum.)

 

Koç ve Yükselen Koç

Yönetici gezegeniniz Mars’ın burcunuza geçişiyle birlikte önümüzdeki yaklaşık bir buçuk aylık süre size her zamankinden daha fazla cesaret, ataklık ve hareket getirebilir. Kendinizi her zamankinden daha canlı ve enerjik hissedebilirsiniz. Yine bu hafta Venüs’te Koç burcunda seyrine başlayacak. Sosyal ilişkilerinizde ve aşk hayatınızda hareketli bir ay olacak gibi görünüyor.

Boğa ve Yükselen Boğa

Güneş’in Balık burcuna geçişiyle birlikte önümüzdeki bir ay boyunca oldukça sosyal olmaktan hoşlanacaksınız gibi görünüyor. Grup çalışmalarında oldukça verim alabilirsiniz. Ancak Venüs ve Mars’ın burç değiştirerek Koç burcuna geçmesiyle birlikte biraz geri planda durma eğiliminde olabilirisiniz. Sessizlik ve yalnız kalmakta size keyif verebilir. Bu sizin için bir detoks süreci gibi de olabilir.

İkizler ve Yükselen İkizler

Güneş’in Balık burcuna geçişiyle beraber kariyer hayatınız ve sosyal statünüzle ilgili olarak bir takım hareketlilikler yaşayabilirsiniz. Kendinizi göstermekten hoşlanacağınız ve başarılı olabileceğiniz bir dönem. Mars ve Venüs gezegenleriniz burç değiştirmesiyle birlikte Gruplar içerisinde oldukça enerjik bir şekilde kendinizi göstermekten de keyif alacaksınız Ancak fazladan gerginlik yaratmaktan kaçınmakta fayda var.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Önümüzdeki bir buçuk aylık süre zarfında kariyeriniz, evlilik hayatınız ile ilgili olarak oldukça fazla enerji harcayabilirsiniz. Kariyeriniz ve geleceğiniz oldukça önem kazanacağı bu dönemde çalışmakta size oldukça keyif verecek. Güneş’in Balık burcuna geçişiyle birlikte seyahatler, eğitim, yayıncılık, internet, hukuksal konularla ilgili alana hareketlilik gelebilir.

Aslan ve Yükselen Aslan

Geçtiğimiz bir ay boyunca ikili ilişkiler ve evlilik hayatınız oldukça önem kazanmıştı. Bu bir aylık üre sizin için ödemeler alanınıza hareket getiriyor. Ödeme dengenizi ayarlayabilir, ortak projelerden beklediğiniz paralarınızı alabilirsiniz. Mars ve Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte seyahatler, eğitim, yayıncılık, internet, hukuksal konularla ilgili alana hareketlilik gelebilir.

Başak ve Yükselen Başak

Güneş’in Balık burcunda aylık hareketine başlamasıyla birlikte evliliğiniz, ortaklıklarınız ve ikili ilişkilerinize hareketlilik geliyor. Bu konularda şanslı bir dönem geçirdiniz. Önümüzdeki bir aylık süre yine bu konular hareketli olacağa benziyor. Gelir gider dengenizi ayarlayarak, bütçenizi oluşturmak, toparlamak isteyebileceğiniz bir ay. Eğer mana alemiyle ilgileniyorsanız bu dönem daha da ilginizi çekecek konular bulabilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi

Güneş Balık burcu geçişiyle beraber bu ay biraz çalışacak gibi görünüyorsunuz. Günlük hayatınız oldukça hareketli olabilir. Kendiniz ifade ettiğiniz konularda, hobi çalışmalarınızda e varsa çocuklarınızla ilgili olarak güzel bir dönem. .Bazı fikirleriniz somutlaştırma konusunda adımlar atılabilir. Mars ve Venüs’ün burç değiştirmesiyle beraber evlilik, ikili ilişki alanınızda canlılık olacak gibi. Genellikle olumlu gelişmeler olsa da gereksizi gerginlik yaratmamakta yarar var.

Akrep ve Yükselen Akrep

Kendiniz ifade ettiğiniz konularda, hobi çalışmalarınızda e varsa çocuklarınızla ilgili olarak hareketli bir döneme giriyorsunuz. Önümüzdeki bir buçuk aylık süre zarfında günlük işleriniz, iş hayatınızda oldukça aktif ve enerji dolu bir biçimde yer alabilirsiniz. Venüs’ünde koç burcuna geçmesiyle oldukça keyif alacak gibi görünüyorsunuz. Ve unutmamak gerekir iş hayatınızda da oldukça şanslı bir dönem olacağa benziyor.

Yay ve Yükselen Yay

Satürn’ün burcunuza geçişiyle birlikte sizin için zaten oldukça özel bir dönem başlamıştı. Bu hafta iletişiminiz, kendi fikir ve görüşlerinizle ilgili oldukça gerçekçi ve ayağı yere basan bir tutumda olabilirsiniz. Kova burcunda oluşacak olan yeni ay bu etkiyi biraz daha artırabilir. Ev, aile hayatınızla oldukça ilgilendiniz. Bu ay ise varsa çocuklarınız veya aşk hayatınızla ilgili alana hareket ve şans geleceğe benziyor Ancak fazla enerjik olabilriiniz. Agresyona karşı dikkatli olmakta da yarar var.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bu hafta maddi konularla ilgili gelişmeler olabilir. Bazı planlamalar yaparak somut adımlar atma yolunda bir şeyler yapabilirsiniz. Bu ay eviniz ve onunla ilgili konular, tamirat, tadilat, taşınma, aile büyükleri ile ilgili hareketlilik olabilir. Fazladan gerginlik yaratmamakta fayda var. Çünkü bu konularda aynı zamanda şanslı bir dönem olacağa benziyor.

Kova ve Yükselen Kova

Yakın çevre iletişiminiz, özellikle kardeşlerinizle olan, kendi görüş ve fikirlerinizle ilgili olarak oldukça hareketli, bir döneme giriyorsunuz. Yeni ve yaratıcı fikirler açısından da oldukça şanslı bir süreç. Yakınlarınızdan destekte görebilirsiniz. Güneş’in Balık burcu geçişiyle birlikte maddi konularla ilgili alana hareket ve enerji geliyor.

Balık ve Yükselen Balık

Geçtiğimiz ay manevi olarak güzel bir ay geçirdiniz. Bu ay da pek farkı olmayacağa benziyor. Bu fırsatları, güzel enerjileri kaçırmayın. Kariyer hayatınızla ilgili olarak bazı fikirlerinizi somut hale getirebilirsiniz. Üzerinde biraz düşündüğünüzde fırsatları daha rahat göreceksiniz. Koç ve Venüs’ün de burç değiştirmesiyle beraber Maddi konuklarla ilgili şanslı bir döneme giriyorsunuz gibi görünüyor.

İyi Haftalar

Astrolog Seda Efe

Kelimeler: Haftalık Burç Yorumları, Aralık ayı Burç Yorumları