15-21 Haziran Haftalık Burç Yorumu

(Yorumlarımı yükselen burcunuzu da dikkate alarak okumanızı tavsiye ediyorum.)

Koç Burcu
Satürn’ün Akrep burcuna dönüşüyle vergi, kredi, nafaka, alacaklar yeniden gündeme gelecek. Bunlar geçmiş olayların tortuları olabilir. Şayet geçtiğimiz yıllarda evlilik, ilişkiler, ortaklıklar, rakipleriniz ile ilgili konularda hallolmamış konular varsa bunların üstesinden gelmek için güzel bir fırsat olarak kullanabilirsiniz bu dönemi. Salı günü İkizler burcunda bir yeni ay meydana gelecek. Bu yeni ay yakın çevreniz ile olan ilişkilerinizde ilgili konulara işaret ediyor. İsteklerinizi rahat bir şekilde dilediğinizce söylemekten çekinmeyeceksiniz. Ancak bu yeni ayın gerilimli bir tarafı da olduğu için kelimeleri dikkatli seçmelisiniz. Çocuklar, hobiler, eğitim, yayıncılık, internet gibi ve kendinizi göstermeye çalıştığınız alanlarda bu aralar güzel fırsatlar oluşabilir. Aşk hayatınız için de sürpriz gelişmeler olabilir. Geri plandaki bazı konular gündeme gelebilir. Abartılı, sert ve kibirli tepkiler bu hafta gökyüzünün bir nevi yan tesiri. Bunlara karşı tedbirli ve uyanık olmalıyız.

Boğa Burcu
Satürn’ün Akrep burcuna dönüşüyle ikili ilişkileriniz ile ilgili geçmiş sorunlar yeniden gündeme gelebilir. Şayet geçtiğimiz yıllarda evlilik, ilişkiler, ortaklıklar, rakipleriniz ile ilgili konularda hallolmamış konular varsa bunların üstesinden gelmek için güzel bir fırsat olarak kullanabilirsiniz bu dönemi. Salı günü İkizler burcunda bir yeni ay meydana gelecek. Bu yeni ay sizi en çok finansal anlamda etkileyeceğe benziyor. Evlilik, ortak gelirler, çocuklar ve onların eğitim hayatıyla alakalı konularda taleplerinizi cesaretle dile getirebilirsiniz. Yine iletişim, medya, internet, yayıncılık ile ilgili konularda kendinize gelir elde etmek üzere yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bir süredir aklınızda olan ancak bir türlü harekete geçmek için doğru zamanı beklediğiniz konu veya konular varsa belki birazda risk alarak bir cesaret bu işe kalkışabilirsiniz. Yakın çevreniz ve bağlı olduğunuz sosyal gruplardan destek göreceksiniz.

İkizler Burcu
Satürn’ün Akrep burcuna dönüşüyle iş hayatınız, çalışma arkadaşlarınız, size bağlı çalışan kişiler ve gündelik hayatınızda uğraştığınız işler ile alakalı geçmiş yıllarda yaşadığınız sorunlar yeniden gündeme gelebilir. Eylül’ e kadar olan bu zaman dilimini bu sorunların üstesinden gelmek için son bir fırsat olarak düşünüp değerlendirebilirsiniz. Salı günü İkizler burcunda bir yeni ay meydana gelecek. Bu yeni ay burcunuzda olacağı için sizin için daha da önemli. Özellikle yükselen İkizler burcu olanlar daha da fazla etkileniyor. Sosyal ortamlara katılmak için ya da değişen arkadaş gruplarında kendinizi göstermek için güzel bir zaman. Ancak bu yeni ayın hem biraz agresif hem de hafiften abartılı bir tarafı var. Ortamlarda, ilişkilerde bu duruma özellikle dikkat etmenizde fayda var. Finansal anlamda fazladan harcamalar olabilir. Kredi, vergi gibi alanlara kaynak ayırmanız gerekebilir. İşyerinizde de sizi direk ilgilendiren bazı konulara dahil olabilirsiniz.

Yengeç Burcu
Satürn’ün Akrep burcuna dönüşüyle çocuklarınız, sportif aktiviteler, hobi gibi kendinizi ifade ettiğiniz konularda geçmiş yıllarda yaşadığınız sorunlar yeniden gündeme gelebilir. Eylül’ e kadar olan bu zaman dilimini bu sorunların üstesinden gelmek için son bir fırsat olarak düşünüp değerlendirebilirsiniz. Salı günü İkizler burcunda bir yeni ay meydana gelecek. Bu yeni ay başlamayı planladığınız konular varsa bunları hayata geçirmeniz için son bir fırsat niteliğinde. Çocuklar, hobiler, kendinizi fark ettirmek için dolunaya kadar olan iki haftalık süre zarfında son hazırlıklarınızı yapabilirsiniz. Geri planda kalmış bazı durum ve kişiler ortaya çıkabilir. Rüyalar, sezgileriniz size daha fazla şey anlatabilir. İş, evlilik alanında şanslısınız.

Aslan Burcu
Satürn’ün Akrep burcuna dönüşüyle ev, aile hayatınız, taşınma, yer değişiklikleri gibi konularda geçmiş yıllarda yaşadığınız sorunlar yeniden gündeme gelebilir. Eylül’ e kadar olan bu zaman dilimini bu sorunların üstesinden gelmek için son bir fırsat olarak düşünüp değerlendirebilirsiniz. Salı günü İkizler burcunda bir yeni ay meydana gelecek. Bu yeni Ay’da geleceğe yönelik planlarınız ile ilgili cesur girişimlerde bulunabilirsiniz. Ancak yurt dışı, eğitim ve resmi konularda şansınızı fazla zorlamayın. Abartılı, sert ve kibirli tepkiler bu hafta gökyüzünün bir nevi yan tesiri. Bunlara karşı tedbirli ve uyanık olmalıyız.

Başak Burcu
Satürn’ün Akrep burcuna dönüşüyle yakın çevreniz ile olan iletişiminiz, anlaşmalar, yazışmalar ve sözleşmeler ile ilgili konularda geçtiğimiz yıllarda yaşadığınız sorunlar tekrarlayabilir. Sorunlarınızı bu dönemde çözmeyi deneyin. Eylül’ e kadar olan bu zaman dilimini bu sorunların üstesinden gelmek için son bir fırsat olarak düşünüp değerlendirebilirsiniz. Salı günü İkizler burcunda bir yeni ay meydana gelecek. Bu yeni ay evlilik, meslek yaşantınız ve öğrencilik hayatınız gibi alanlarda yeni başlangıçlar için gereken cesareti kendinizde bulabilirsiniz. Ancak yakın çevreniz tarafından bir takım engellerle karşılaşabilirsiniz. Değişen şartlara adapte olmak için gereken bazı riskler alabilirisiniz.

Terazi Burcu
Satürn’ün Akrep burcuna dönüşüyle finansal kaynaklarınızı gözden geçirmeniz gerekebilir. Geçmiş problemler tekrarlayabilir. Kredi, borç vs gibi konuları artık toparlamalısınız. Eylül’ e kadar olan bu zaman dilimini bu sorunların üstesinden gelmek için son bir fırsat olarak düşünüp değerlendirebilirsiniz. Salı günü İkizler burcunda bir yeni ay meydana gelecek. Bu yeni ay arkadaş çevrenizden, eğitim yurt dışı, medya, internet ve resmi konularla alakalı yapmayı düşündüğünüz başlangıçlar olabilir. Ancak uzun zamandır halledemediğiniz bazı maddi engellere takılıp kalabilirsiniz. Yaz aylarında bu problemlerinizi muhakkak halletmelisiniz. Arkadaş çevrenizden biri veya birileriyle ortak bir projeye karar verebilirsiniz.

Akrep Burcu
Satürn’ün Akrep burcuna dönüşüyle beraber geçtiğimiz iki yıl boyunca yaşadığınız bazı sorunlar tekrarlayabilir. Eylül’ e kadar olan bu zaman dilimini bu sorunların üstesinden gelmek için son bir fırsat olarak düşünüp değerlendirebilirsiniz. Salı günü İkizler burcunda bir yeni ay meydana gelecek. Bu yeni ay süreci gelir gider dengeniz ile alakalı değişiklikler yapabilmeniz adına size güzel fırsatlar sunuyor. İş yerinizde de bazı riskler alarak hayalini kurduğunuz şeyleri gerçekleştirmek adına girişimlerde bulunabilirsiniz. Çevrenizdekiler tarafından destek te göreceksiniz. Ortak projelere yönelmek isteyebilirsiniz. Abartılı, sert ve kibirli tepkiler bu hafta gökyüzünün bir nevi yan tesiri. Bunlara karşı tedbirli ve uyanık olmalıyız.

Yay Burcu
Satürn’ün Akrep burcuna dönüşüyle beraber geçtiğimiz iki yıl boyunca yaşadığınız bazı sorunlar tekrarlayabilir. Ancak bu dönemi bir tamamlanma gibi düşünerek eksik kalan konuları tamamlayabilirsiniz. Sizin için psikolojik bir süreç olabilir. Geri planda durmanız gerekebilir. 18 Ekim’de burcunuzda düz hareketine tam gaz başlamasıyla hayatınızda yepyeni bir döneme merhaba diyebilirsiniz. Salı günü İkizler burcunda bir yeni ay meydana gelecek. Bu yeni ay sizi en çok ilişkiler ile ilgilendiriyor. Cesaretle, belki birazda gözü karartıp bir takım girişimler yapabilirsiniz. Bazı engeller olabilir. Bu engellemeleri tam olarak anlamada zorluk yaşayabilirsiniz. Perde arkasında kalmış konular olabilir ya da çözdüğünüzü sandığınız şeyler tekrarlayabilir. Biraz zamana ihtiyacınız olabilir.

Oğlak Burcu
Satürn’ün Akrep burcuna dönüşüyle beraber geçtiğimiz iki yıl boyunca yaşadığınız bazı sorunlar tekrarlayabilir. Ancak bu dönemi bir tamamlanma gibi düşünerek eksik kalan konuları tamamlayabilirsiniz. Sosyal çevrenizde yapamadığınız değişiklikler için bu dönemi bir fırsat gibi düşünerek değerlendirin. Salı günü İkizler burcunda bir yeni ay meydana gelecek. Bu yeni ay yoğunluğunuzu artırabilir. Gündelik yaşantınızla ilgilenmek isteyebilir ya da değişen şartlara adapte olmak için karar alabilirsiniz. Sinir sisteminize dikkat etmekte fayda var. Ev aile konularıyla ilgili güzel gelişmeler gündeme gelebilir. Ya da ev ile ilgili konulara para ayırmanız da gerekebilir. Abartılı, sert ve kibirli tepkiler bu hafta gökyüzünün bir nevi yan tesiri. Bunlara karşı tedbirli ve uyanık olmalıyız.

Kova Burcu
Satürn’ün Akrep burcuna dönüşüyle beraber geçtiğimiz iki yıl boyunca yaşadığınız bazı sorunlar tekrarlayabilir. Ancak bu dönemi bir tamamlanma gibi düşünerek hayatınızda eksik kalan konuları tamamlayabilirsiniz. Özellikle finansal konularla ilgilenerek düzenlemeler yapmanız gerekebilir. Salı günü İkizler burcunda bir yeni ay meydana gelecek. Bu yeni ayda aşk hayatınız ön plana çıkıyor. Cesaretiniz yerinde ama fazla abartıp kaş yapayım derken göz çıkarmayın. Varsa çocuklarınız ile ilgili konularda fazladan ilgi vermeniz gerekebilir. İş ve evlilik yaşantınızda ihtiyaçlarınızı açık ve net bir dille ifade etmek isteyebilirsiniz. Ancak bazı konu veya kişiler mani olmak isteyebilir.

Balık Burcu
Satürn’ün Akrep burcuna dönüşüyle beraber geçtiğimiz iki yıl boyunca yaşadığınız bazı sorunlar tekrarlayabilir. Ancak bu dönemi bir tamamlanma süreci gibi düşünerek özellikle eğitim, yurt dışı ile ilgili ve hukuksal konularla ilgili eksik kalan konuları toparlayabilirsiniz. Salı günü İkizler burcunda bir yeni ay meydana gelecek. Bu yeni ay ev aile ile ilgili konularda bir türlü başlatamadığınız, tam olarak karar veremediğiniz taşınma, tadilat, dekorasyon gibi işlerde karar verebilirsiniz. Ancak bazı engel ve zorlanmalar olabilir. Finansal konularda küçük te olsa fırsatlar yakalayabilirsiniz. Abartılı, sert ve kibirli tepkiler bu hafta gökyüzünün bir nevi yan tesiri. Bunlara karşı tedbirli ve uyanık olmalıyız.

İyi Haftalar

Astrolog Seda Efe

Kelimeler: Haftalık Burç Yorumları, Mart ayı Burç Yorumları