15-21 Eylül Haftalık Burç Yorumu

Koç Burcu ve Yükselen Koç Burcu:

Bu hafta özellikle ikili ilişkiler konusunda fikir çatışmaları yaşayabilirsiniz. Yaşadığınız problemleri üçüncü kişilere aktarma konusunda dikkatli olmanızda fayda var. Salı akşam saatlerinden itibaren bir takım belirsizlikler yaşanabilir. Belirsizlik yaşadığınız konuyla ilgili nelerin eksik olduğunu saptamaya çalışmak yerinde olacaktır.

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa Burcu:

Pazartesi günü gelir/gider dengenizde değişiklikler olabilir. Özellikle ortak gelirler konusunda anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Çalışan boğalar işyerinde fikir uyuşmazlıkları yaşayabilir. Bu durumu kendi kendinize büyütmemeye dikkat etmeniz konunun uzamamasını sağlayacaktır, aman dikkat!

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler Burcu:

Pazartesi günü biraz fazla meraklı davranabilirsiniz. Salı akşam saatlerinden itibaren ortaklıklarınızdan gelir elde etme düşüncesi ağır basabilir. İstekleriniz karşınızdaki kişiye fazla gelebilir. Çatışma yaşamamak adına taleplerinizi daha dikkatli iletmekte fayda var.

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç Burcu:

Aile ortamında ve özellikle çalışan yengeçler için işyerinde fikir uyuşmazlıkları yaşanabilir. Bu çatışma sizin kendi iç dünyanıza daha da fazla çekilmenize yol açabilir. Hafta sonuna doğru finansal anlamda iyi gelişmeler olabilir.

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan Burcu:

Yaşadığınız belirsizlikler sizin gruplar içerisinde daha meraklı davranmanıza neden olabilir. Sakin kalmakta fayda var. Çarşamba günü ortak gelirler konusundaki beklentileriniz boşa çıkabilir. Perşembe günü sizin için oldukça hareketli bir gün olmakla birlikte kendinizi dinleme ihtiyacını hissedebilirsiniz. Hafta sonu göz önünde olmak isteyeceksiniz.

Başak Burcu ve Yükselen Başak Burcu:

Bu hafta sizin için yoğun etkiler barındırıyor. Hesapta olmayan bir takım ödemeler çıkabilir. Kariyer konuları ile ilgili belirsizliklerden ötürü başkalarına danışma ihtiyacı duyabilirsiniz. Önümüzdeki dönemde daha cesaretli olacaksınız.

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi Burcu:

İkili ilişkilerde fikir çatışması yaşayabilirsiniz. İşinizle ilgili kafa karışıklığı yaratan durumlarda cesur söylemlerde bulunmanız olası. Hafta sonuna doğru arkadaş çevrenizle ilgili bazı ani değişiklikler olabilir.

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep Burcu:

Gelir – gider dengenizle ilgili bazı değişiklikler söz konusu olabilir. Çalışan akrepler için başkalarına bağlı olduğunuz konularla ilgili hesapta olmayan ani değişiklikler olabilir. Hafta sonuna doğru kariyer alanında farklı imkanlar olabilir.

Yay Burcu ve Yükselen Yay Burcu:

Bu hafta, göz önünde olmak isteyeceksiniz. Cesur söylemleriniz kimileri için oldukça farklı görünüyor olabilir. Kariyer alanında oldukça hareketli bir dönem olacak. Hafta sonuna doğru yurtdışı ile ilgili gelişmeler olabilir.

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak Burcu:

İşyerinde ve aile içinde bazı gerginlikler yaşanabilir. Olayları büyütmemekte fayda var. İkili ilişkilerde duygusal tavrınız yüzünden gerginlik yaşayabilirsiniz. Hafta sonuna doğru işyerindeki ortağınız veya eşinizle bir iletişim problemi yaşanabilir, dikkat!

Kova Burcu ve Yükselen Kova Burcu:

Bu hafta içinde olduğunuz gruplarda aktif ve cesur olmak isteyebilirsiniz. Ancak bazı engellere takılmanız olası. Çarşamba günü hayatınızdaki otoriter kişiliklerle ilgili zorlanalar olabilir.

Balık Burcu ve Yükselen Balık Burcu:

Kariyerinizde cesaretle hareket edebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Dağılma yaşamamaya, odaklanmaya dikkat edin. Çocuklarla gereğinden fazla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Bu hafta ev – iş arasında zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Hafta sonuna doğru iş yerinizde bazı belirsizlikler oluşabilir.

Seda Efe ruyalarx.com için yorumladı. 

 

Kelimeler: Haftalık Burç Yorumları, Eylül ayı Burç Yorumları