13 Ekim - 19 Ekim Haftalık Burç Yorumu

Koç ve Yükselen Koç

Haftaya yoğun bir trafikle başlıyorsunuz. İletişiminiz oldukça hızlı olacak. Ev ve aile hayatınız ile ilgili olarak bir takım belirsizlikler yaşayabilirsiniz. Sizin için yeni konularda zorlanmalar söz konusu olabilir. Özellikle Cuma günü ve sonrasında kendinizi insanlara olduğunuzdan farklı bir şekilde göstermek isteyebilirsiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa

İş yerinde ve günlük hayatınızda yoğunluğunuz devam ediyor. Yaşanan olumsuzlukları büyütmemekte fayda var. Özellikle çarşamba günü öğleden sonra ve akşam saatlerine dikkat. Hafta sonuna doğru ev ve ailenizle ilgili beklenmedik değişiklikler gündeme gelebilir.

İkizler ve Yükselen İkizler

Haftaya oldukça ön planda ve hızlı başlıyorsunuz. Fazla meraklı davranabilirsiniz. Gruplar içerisinde kendinizi farklı özelliklerinizle fark ettirmek isteyebilirsiniz. Gelecek planlarınızla ilgili konular, hesapta olmayan zorlanmalar ve değişiklikler söz konusu olabilir. Adaletli davranmak ve iletişimde aşırıya kaçmamakta fayda var.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Ev ve aile hayatınız oldukça zamanınızı alıyor. Aile hayatınızda geçmiş konular gündeme gelebilir. Duygusal olarak zorlanma yaşayabilirsiniz. Aile hayatı ve kariyer arasında kalabilirsiniz. Ne yapmak istediğinizi tam olarak ifade etmekte yarar var.

Aslan ve Yükselen Aslan

Yakın çevre, kardeşler ve arkadaşlar bu dönem sizin için oldukça önemli olacak. İş yerinizde veya günlük hayatınızda otorite figürlerine dikkat. Fazla duygusal davranıyor olabilirsiniz. Hafta sonuna doğru kendinizi rahatlamış ve özgür hissedeceksiniz.

Başak ve Yükselen Başak

Bu hafta başaklar için de oldukça hızlı başlıyor. Şanslı bir dönemdesiniz ama gelen fırsatları göremiyor ya da ıskalıyor olabilirsiniz. İş yerinizde ve günlük hayatınızda insanlarla ilişkilerinizde biraz daha sorgulayıcı ve ilgili davranarak fırsatları belki daha rahat görebilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi

İlişkiler ve ilişkilerde kutuplaşma yaşayabilirsiniz. Özgürlük ihtiyacınız hala oldukça yüksek. Haklı olabilirsiniz ancak yine de dengeyi sağlamakta fayda var. Eğitim hayatınız, yurtdışı veya yabancı şirketler ile ilgili konular gündeme gelebilir. Değişiklikler söz konusu olabilir.

Akrep ve Yükselen Akrep

Gelir gider dengeniz ile ilgili konular ön planda. .Özellikle ödeme konusunda sürekli kayıp yaşıyor olabilirsiniz. Bunu da iş yerinize ve günlük hayatınıza yansıtmanız olası. Özellikle hafta sonuna doğru kariyerinizle ilgili olarak bir takım değişiklikler yaşanabilir. Çalışmayan akrepler ise aile hayatıyla ilgili bir takım değişiklikler yaşayabilirler.

Yay ve Yükselen Yay

Farkına varamadığınız bir takım gelişmeler oluyor olabilir. Özellikle yakın çevreniz ve akrabalarınız arasında maddi konular ile ilgili. Ailenizdeki bir takım yine belirsizliklerden dolayı gelecek planlarınızla ilgili aksaklıklar yaşayabilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

İş ve aile hayatınızdaki zorlanmalar devam ediyor gibi görünüyor. İnsanlarla iletişimde net davranmadığınız zamanlarda zorlanmalar yaşanıyor. Aileniz ve arkadaşlarınızla ilgili olarak kendi içinizde çekişme yaşayabilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kova

Yurtdışı, eğitim ve eşinizin kardeşleri ile ilgili konular öne çıkabilir. Hatta bunlarla ilgili hesapta olmayan gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş yeri ve gündelik hayatınızda aşırı duygusallığınız sebebiyle zorlanmalar olabilir. Hafta sonuna doğru ikili ilişkilerde fazla rahat davranabilirsiniz. Aile büyüklerine ölçülü davranmakta fayda var.

Balık ve Yükselen Balık

Gelir gider dengeniz ön planda. Özellikle ödemeler ve ortaklaşa gelirler ile ilgili konular gündeminizde olacak. Ailenizle ilgili bir takım ihtiyaçlar söz konusu olabilir. Karar verirken kendi iş hayatınızı göz önünde bulundurmalısınız. Bu aralar karar almanız biraz güçleşebilir. Biraz zamana bırakmak fayda sağlayabilir.

Seda Efe ruyalarx.com için yorumladı. 

 

Kelimeler: Haftalık Burç Yorumları, Eylül ayı Burç Yorumları