13-19 Temmuz Haftalık Burç Yorumu

(Yorumlarımı yükselen burcunuzu da dikkate alarak okumanızı tavsiye ediyorum.)

Koç Burcu ve Yükselen Koç Burcu
Bu hafta aşk, ilişkiler ve çocukları ilgilendiren konularda dengesiz durumlar oluşabilir. Özellikle harcamalardan sebep daha fazla gerilim yaşayabilirsiniz. Evde ailenizle olan ilişkilerinize bunu fazla yansıtmamaya çalışın. Gayrimenkul alım satımı veya kiralama gibi işleri düşünüyorsanız aceleci karar vermenizi tavsiye etmem. Evinizde, aile yaşantınız içerisinde kırıcı sözler sarf etmeyin. Sırf kendi isteğinizin olması için tartışmalara girip gerilim yaratmayın. Aşk hayatınız ve para kazandıracak konularla ilgili özellikle haftanın ilk günleri yeni fırsatlar olabilir. Ancak bunları hayata geçirmeniz hem biraz zaman alabilir, hem de sizi biraz fazla yorabilir.

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa Burcu
Evinizde ailenizle veya aile ile olan ilişkilerinizde fikir birliğine varmakta bu hafta biraz zorlanabilirsiniz. Ev alım satımı, kiralama, tamir, dekorasyon gibi konularla ilgili adımlar atmayı düşünüyorsanız sizin için bu hafta pek uygun görünmüyor. Yakın çevrenizle olan iletişiminizde sonradan pişman olacağınız sözler söylemeyin. Bu hafta arkadaş çevrenize karşı daha hassas ve anlayışlı davranacaksınız. İhtiyacı olan bir yakınınıza maddi anlamda destek verebilir ya da bir yakınınızdan destek görebilirsiniz. Alacağınız kararlarda aceleci davranmadan işleri enine boyuna tartarak karar verin.

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler Burcu
İş yerinizde ve çalışmıyorsanız günlük yaşantınızla ilgili yürümeyen, yolunda gitmeyen durumlar olabilir. Bu hafta gündelik yaşantınızda çevrenize karşı daha hassas ve anlayışlı olacaksınız. Çok aceleci olmayın, özellikle eşinizi / ortağınızı sözlerinizle hırpalar davranmayın. Söylemek istediklerinizi söylerken dengeyi kurmaya çalışın. Parasal konular bir süredir fazlaca üzerinize geliyor olabilir. Yeni şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Maddi konularla ilgili yeni girişimlerde bulunmak için Perşembe günü oluşacak yeni aydan sonraki günleri tercih ederseniz daha rahat sonuç elde edebilirsiniz.

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç Burcu
Özellikle haftanın ilk günlerinde iş/meslek yaşantınızla ilgili kendinizi ortaya koymak için biraz sabırsız davranabilirsiniz. İşler sizin istediğiniz gibi gitmese de sakin olmaya çalışın. Özel hayatınızda eş veya sevgilinize karşı sakin ve anlayışlı davranmalısınız. Şayet evlilikle ilgili bazı kararlar almak istiyorsanız, bu hafta da dengeler oldukça hassas. Kelimelerinizi düşünmeden sarf etmeyin. Özellikle ilişkilerle ilgili kararlar alırken üzerinde düşünerek harekete geçin. Perşembe günü burcunuzda oluşacak yeni ay sonrasında yeni adımlar atabilirsiniz.

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan Burcu
Ev ve aile büyükleri, taşınma, mülk edinme ile alakalı konularda sizi zorlayan, değişen durumlar olabilir. Bu hafta özellikle bu konularda bir takım fırsatlar önünüze gelse de bunları gerçekleştirmeye çalışmak sizi biraz strese sokabilir. Aklınızda olan, planladığınız, başlatmayı düşündüğünüz konular için hala biraz zaman var. Hatta bu hafta fazladan çalışmanız da gerekecek. İç dünyanız yoğun, rüyalarınız çok zengin. Manevi konulara eğilin. Aklınızdaki, içinizdeki fazlalıkları atın. Perşembe günü oluşacak yeni ay sizi yeni planlamalar yapmaya itebilir.

Başak Burcu ve Yükselen Başak Burcu
Maddi konularla ilgili yakın çevrenizden, yurtdışı bağlantılı işlerden beklediğiniz paralarınız varsa bu hafta sizi biraz zorlayabilir. Arkadaş çevrenizde ani çıkışlar yapmayın. Sözlerinizde kırıcı olmamaya özen göstermelisiniz. Evlilik ve ikili ilişkilerle ilgili bu hafta daha fazla anlayışlı ve fedakâr davranacaksınız. Ancak fazla hayalperest bir tutum içine de girmeyin. Perşembe günü oluşacak yeni ay sonrasında yeni çevrelere girebilir ve aklınızdaki bazı fikirleri artık başkalarıyla paylaşabilirsiniz.

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi Burcu
İş yaşantınız ve evliliğiniz bu aralar biraz fazla karışık. Bu hafta bu alanlarda biraz daha sabırlı davranmalısınız. Düşündüğünüzü direk söylemek yerine biraz daha ölçüp tartarak konuşmak daha yerinde olur. Ev ve işyeriniz arasında denge kurmak konusunda zorlanabilirsiniz. Fazla mesai yapmanız gerekebilir. Geleceğe yönelik yaptığınız planlarınızla ilgili maddi kaynaklı bir takım zorluklar söz konusu olabilir. Astlarınıza karşı oldukça özverili davranacaksınız. Ancak bu durumu abartırsanız hayal kırıklıklarına da açık hale gelebilirsiniz. Dengeyi iyi koruyun.

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep Burcu
Bazı konular tekrar tekrar önünüze çıkıyor. Bu hafta hem ev hem de iş hayatınızda işler istediğiniz hızda ilerlemeyebilir. Bir takım yeni koşullar söz konusu olsa da bunları hayata geçirme konusunda biraz zorlanabilirsiniz. İlişkinizle ilgili bir takım gecikme ve aksaklıklar da söz konusu olabilir. Eğitim ile ilgili konularda zorluk ve engellemeler olabilir. İşler istediğiniz gibi gitmese de sabırlı olmak, aceleci karar vermemek size uzun vadede kazandıracaktır. Aşk hayatınızla ilgili belirsiz durumlar olabilir. Hayal kırıklığı hissedebilirsiniz.

Yay Burcu ve Yükselen Yay Burcu
Bu hafta gündemde kredi, borç ve diğer ödemeler yine ön planda. Ev almak, kiralama gibi konularda şartların çok ideal olmasını beklemek yerine eldeki koşulları değerlendirin. Ailenize maddi anlamda destek olabilir veya onlardan destek görebilirsiniz. Perşembe günü oluşacak yeni ay ödemelerle ilgili toparlanmanız için yeni bir sayfa açabilir. Eğitim hayatınız varsa bazı fırsatlar söz konusu olsa da hayata geçirme konusu sizi biraz zorlayabilir. Aşk hayatınızla ilgili beklenmedik bazı durumlar söz konusu olabilir.

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak Burcu
İş yerinizden bazı maddi beklentileriniz var. Özellikle kredi, borç gibi ödemeleriniz için kullanmak isteyebilirsiniz. Bu konularda bir takım fırsatlar söz konusu olsa da arkadaş çevrenizden biri veya birileri tarafından engelleniyor olabilirsiniz. Evlilik, ilişkiler ve ortak projelerinizle ilgili zaman zaman fevri çıkışlar yapabilirsiniz. Daha sabırlı davranmalısınız. Şayet yalnızsanız Perşembe günü oluşacak yeni ay sonrasında yeni bir ilişkiye başlayabilir ya da evlilikle ilgili bazı yeni kararlar verebilirsiniz.

Kova Burcu ve Yükselen Kova Burcu
Günlük yaşantınızda ve iş yerinizde oldukça fazla iş yüklenmiş durumdasınız. Bu da sizde biraz stres yaratmış olabilir. Biraz dinlenmeye ihtiyacınız var. Evlilik, ilişkiler ve ortak yönettiğiniz projelerle ilgili fikirlerinizi gerçek hayata geçirme konusunda biraz zorlanabilirsiniz. Çalışanlarınıza karşı sabırsız ve aceleci davranmayıp daha toleranslı olmalısınız. Varsa rahatsızlıklarınız üzerine çok kafa yoruyorsunuz ancak zihinsel olarak kendinizi rahatlatmakta bir nevi terapi gibi gelecektir. Perşembe günü oluşacak yeni ay iş yaşantınızla ilgili yeni başlangıçlara işaret ediyor.

Balık Burcu ve Yükselen Balık Burcu
Yurtdışı ve eğitim hayatınızla ilgili konularda bazı gelişmeler olabilir. Ancak gündelik hayatınızda bazı engellere takılabilirsiniz. Bu hafta biraz düşüncelisiniz. Arkadaşlarınıza karşı sakin kalmaya, diyaloglarınızda kelimeleri özenle seçmeye dikkat edin. Perşembe günü oluşacak yeni ay aşk hayatınızda yeni bir sayfa açmanız için size destek verebilir. Şayet bir hobi edinmeyi düşünüyorsanız bu yeni ayı değerlendirebilirsiniz. Geleceğe yönelik planlarınızla ilgili karar verirken fevri davranmayın.

İyi Haftalar

Astrolog Seda Efe

Kelimeler: Haftalık Burç Yorumları, Mart ayı Burç Yorumları