11-17 Mayıs Haftalık Burç Yorumu

(Yorumlarımı yükselen burcunuzu da dikkate alarak okumanızı tavsiye ediyorum.)

 

Koç Burcu

Salı günü sabahın erken saatlerinde Mars’ın İkizler burcuna geçişiyle beraber yakın çevrenizle ilgilenirken yazışma, sözleşme trafiğinizle de ilgilenmeniz gerekiyor. Mars 24 Hazirana kadar burada kalacak. Özellikle daha evvel çözümleyemediğiniz konular hakkında zorluk ve engellenmeler olabilir. Varsa bu hafta çocuklarınızla ilgilenmek için de oldukça güzel. Ev ve aile ilgili konular ön planda olacak. Kendinizi anlamak, dinlemek için çok uygun bir hafta. Özellikle hafta sonunda kendinize vakit ayırın. Su kenarı sakin yerlere giderek zihninizi ve bedeninizi dinlendirin. Bu size her zaman olduğundan daha iyi gelecektir.

Boğa Burcu

Salı günü sabahın erken saatlerinde Mars’ın İkizler burcuna geçişiyle beraber finansal konular hayatınızda daha fazla yer tutacak. Eşinizden, ortak projelerden ya da geri planda duran bazı kimse veya kimselerden gelişmeler elde edebilirsiniz. Mars 24 Haziran’ a kadar burada hareketine devam edecek. Ancak özellikle bu hafta zorlanmalar, engellenmeler yaşamanız mümkün. Geçmişten gelen vergi, kredi gibi ödemeler olabilir. Evinize, ailenize kaynak aktarmanız gerekebilir. Dekorasyon, taşınma veya tadilat düşünebilirsiniz. Arkadaş gruplarınız içerisinde ya da üyesi olduğunuz yerlerde fikirlerinizi ortaya koymak isteyebilirsiniz. Geleceğe yönelik planlar için yakın çevrenizle fikir alışverişi yapabilirsiniz.

İkizler Burcu

Salı günü sabahın erken saatlerinde Mars’ın İkizler burcuna geçişiyle beraber kendinizi ortaya koymak için mücadele edeceksiniz. Fark edilmek isteyeceksiniz. Mars 24 Haziran’a kadar burada olacak. Ancak özellikle bu hafta kişisel konularda zorluklar, engellerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Eşiniz, ikili ilişkileriniz ve ortak projelerinizde de zorluklar yaşanabilir. Rekabete açık olduğunuz bu dönemde kendinize rakip olarak gördüğünüz kimseler sizi zorlayabilir. Ancak cesaretiniz kırmayıp var olan güçlü yönlerinizi ortaya koymaktan çekinmeyin. Özellikle hafta ortasına kadar olan dönemde parasal konularda şanslısınız. Güzel sanatlar, yaratıcılık gerektiren uğraşlarla ilgileniyorsanız paraya dönüştürebilirsiniz. Şayet mümkün olmadığını düşünüyorsanız önünüzdeki engeli doğru tayin edin. Belki de sadece sizin fikirlerinizdir.

Yengeç Burcu

Salı günü sabahın erken saatlerinde Mars’ın İkizler burcuna geçişiyle beraber çevreniz tarafından oldukça ilgi çekici bulunacaksınız. Ancak siz geri planda kalmak isteyeceksiniz. Kendinizi ortaya koyma konusunda şimdi zamanı değil biraz daha beklemeliyim diye düşünerek geri planda kalmak isteyebilirsiniz. Mars 24 Haziran’a kadar burada olacak. Bu zaman dilimini bir hazırlık aşaması gibi düşünerek değerlendirebilirsiniz. Bu hafta günlük sorumluluklar, ufak tefek şikayetleriniz varsa onlarla ilgilenebilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren işlerde şanslısınız. Bazı teklifler gelebilir. Yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa onlarla ilgili girişimlere bulunmak için güzel bir hafta. Eğitim hayatınızla ilgili gelişmeler olabilir.

Aslan Burcu

Salı günü sabahın erken saatlerinde Mars’ın İkizler burcuna geçişiyle beraber arkadaş gruplarınız ve bağlı bulunduğunuz dernek, kulüp gibi yerlerde aktif olacaksınız. Cesur girişimlerde bulunarak inisiyatif alacağınız bir dönem. Mars 24 Haziran’a kadar burada olacak. Ancak özellikle bu hafta bu konularda çeşitli zorluk ve engellerle karşılaşmanız olası. Günlük işlerin yoğunluğu veya ikili ilişkiler, eşiniz veya kendinize rakip gördüğünüz kimseler sizi zorlayabilir. Bu hafta iç dünyanız oldukça zengin. Metafizik ile ilgili konular ilginizi çekebilir. Geri planda kalmış ya da sizin özellikle geri planda tuttuğunuz birisinden destek görebilirsiniz. Bilinçaltı sorunlarınızı anlama konusunda rüyalarınızdan faydalanabilirsiniz.

Başak Burcu

Salı günü sabahın erken saatlerinde Mars’ın İkizler burcuna geçişiyle beraber meslek yaşantınız ve sosyal statünüzle ilgili alanda mücadele edip yeni girişimlerde bulunacağınız bir döneme giriyorsunuz. Mars 24 Haziran’ a kadar burada hareketine devam edecek. Yine bu dönemde gerek yakın çevrenizle olan iletişiminiz gerekse sözleşmeler, yazışmalar, mail trafiğinizde artış olabilir. Ancak özellikle bu hafta tüm bu konularda zorluk ve engellenmelerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Eviniz ve aile büyüklerinizle ilgili engel ve zorluklar yaşayabilirsiniz. Bunlar geçmiş sorunların tekrarı da olabilir. Arkadaş grupları içinde, bazı organizasyonlar içinde yer almak size keyifli gelecek. Eşiniz veya ortağınız ile ilgili bazı ortamlara da girebilirsiniz.

Terazi Burcu

Evlilik hayatınız, meslek yaşantınız veya öğrencilik hayatınız ile ilgili şanslı bir hafta. Özellikle hafta ortasına kadar güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Grup aktivitelerinde fikirlerinizi ifade etme konusunda oldukça rahatsınız ancak umursamaz davranma hatasına düşmeyin. Bunun yerine biraz gayret, yeri geldiğinde ise inisiyatif alarak fikirleriniz ifade etmeye çalışın. Salı günü sabahın erken saatlerinde Mars’ın İkizler burcuna geçişiyle beraber eğitim hayatınız, yabancı kültürlerden olan kimseler ile alakalı daha cesur girişimlerde bulunacaksınız. Varsa web sitesi, blog gibi internet ve yine basın, yayın işleri ile ilgili özellikle bu hafta zorluk ve engellerle karşılaşabilirsiniz. Bu konular geçmiş sorunların tekrarı da olabilir. Bu vesileyle eksiklerinizi telafi etmeniz konusunda ikinci bir şans oluşabilir. Mars 24 Haziran’ a kadar burada hareketine devam edecek.

Akrep Burcu

Bu hafta özellikle finansal konularda zorluk ve engellerle karşılaşabilirsiniz. Ev, aile, yakın çevrenizle iletişiminizde ve sözleşme, anlaşma ve yazışmalarınıza dikkat. Geçmiş sorunlar tekrarlayabilir. Varsa çocuklarınız ve onların eğitimiyle ilgili konularda oldukça güzel destekler alıyorsunuz. Giderleriniz sizi sıksa da yine de girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Şayet yaratıcılığınızı kullandığınız işler yapıyorsanız veya hobiniz varsa bu konularda gelişmeler ve eğitim fırsatları oluşabilir. Bunlar yurtdışı kaynaklı olabileceği gibi internet veya yazılı basında kendinize yer bulmak da olabilir. Salı günü sabahın erken saatlerinde Mars’ın İkizler burcuna geçişiyle beraber varsa ortak yürüttüğünüz projeler, ortak kazançlarınız gibi konularda aktif, girişimci ve inisiyatif alabilir bir tutum sergileyeceksiniz. Var olan konuları çok fazla araştırmak, derinine inmek isteyebilirsiniz. Mars 24 Haziran’ a kadar burada hareketine devam edecek.

Yay Burcu

Salı günü sabahın erken saatlerinde Mars’ın İkizler burcuna geçişiyle beraber oldukça rekabetçi bir dönemde olacaksınız. 24 Hazirana kadar olan süreçte ortak projelerde yer almak, evlilik, ilişkiler konularınızla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Ancak özellikle bu konularda zorluklar, engellerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Evlilik ve ilişkilerle ilgili fevri kararlar verebilirsiniz. Bir aşk ilişkisiniz ani bir karara bağlayarak evliliğe çevirmek isteyebilirsiniz. Ancak bu konuda da engeller oluşabilir. Yine bu hafta hayattaki anlam arayışınızla alakalı olarak aradığınız bazı soruların cevaplarını sürpriz bir şekilde bulabilirsiniz.

Oğlak Burcu

Salı günü sabahın erken saatlerinde Mars’ın İkizler burcuna geçişiyle beraber gündelik hayatınızda oldukça hareketli ve mücadeleci davranacaksınız. Çalışma arzunuz sayesinde her zamankinden daha zor işlere kalkışmak isteyebilirsiniz. Mars burada 24 Haziran tarihine kadar hareketine devam edecek. Ancak özellikle bu hafta bu konularda zorluk ve engellenmeler olması mümkün. Bazı konuları hayata geçirme konusunda zorlanabilirsiniz. Gerek en yakınızdaki kimseler gerekse günlük hayatta temasta olduğunuz kimselerle uyum içerisinde olacağınız, bazı ortak projelere yönelmek isteyebilirsiniz. Ortak olduğunuz kaynakları idare etme konusunda başarılı olabileceğiniz bir hafta. Ancak abartılı düşüncelere kapılmayın.

Kova Burcu

Salı günü sabahın erken saatlerinde Mars’ın İkizler burcuna geçişiyle beraber kendiniz ifade etme, bireysel olarak göz önünde oluğunuz alanlarda her zamankinden daha cesur davranacaksınız. Zaman zaman biraz da risk almaktan çekinmeyeceğiniz bir dönem. Mars burada 24 Hazirana kadar kalacak. Ancak özelikle bu hafta bu konularda engeller, zorlanmalar mümkün. Dikkatli olmanızda yarar var. Aşk hayatınız da hareketleniyor. Zaman zaman düşüncelerinizi sert bir dille ifade edebilirsiniz ya da ani çıkışlar yapabilirisiniz. Yine bu hafta fevri bir kararla yakın çevrenizden biriyle aşk yaşamaya başlayabilirsiniz. Gerek sizin gerekse ev ve aile ile ilgili konularda finansal olarak ufak zorlanmalar olabilir. Fakat günlük hayatınızda her şeyi tam da istediğiniz gibi halledebilmek sizi memnun edecektir.

Balık Burcu

Salı günü sabahın erken saatlerinde Mars’ın İkizler burcuna geçişiyle beraber ev, aile ilgili konularda hareketli bir döneme giriyorsunuz. Haziran ortasına kadar sürecek olan bu süreçte finansal kaynaklarınızı bu yönde kullanmanız gerekebilir. Acele kararlar almak isteyebilirsiniz. Kendi iç dünyanızda bir takım zorluklar yaşamanız mümkün. Özellikle bu hafta ev, iş ,aile ile ilgili engeller, zorlanmalar olabilir. Tekrarlayan bazı sorunlar yaşıyorsanız belki de hata veya eksiklerinizi telafi etmeniz için ikinci bir şans olabilir. Bu durumu fırsata çevirmek sizin elinizde Varsa çocuklarınız ile ilgili keyifli bir hafta. Aşk hayatınızda çok mutlu olabilirsiniz. Ancak kendinize yok yere dert edinip sıkıntıya girmeyin. Hobiniz varsa veya yaratıcılık gerektiren işlerle uğraşıyorsanız bu hafta verim alabilirsiniz. Özellikle bir türlü tamamlayamadığınız işleri bitirmek için kullanabilirsiniz bu haftayı.

İyi Haftalar

Astrolog Seda Efe

Kelimeler: Haftalık Burç Yorumları, Mart ayı Burç Yorumları