10-16 Kasım Haftalık Burç Yorumu

(Yükselen Burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.)

Koç Burcu ve Yükselen Koç Burcu:

Ev ve aile hayatınız, ebeveynlerle iletişiminiz ön plana çıkıyor. Evinizle ilgili bir takım değişiklik ve düzenlemeler gündeme gelebilir ancak engellerle karşılaşabilirsiniz. Ayrıca çalışan koçlar iş hayatında ve varsa ortak yürütülen projelerle ilgili beklenmedik zorlanmalarla karşılaşabilir. Hafta sonu gelecek planlarınız ve hayallerinizle ilgili ev ve aileniz kaynaklı zorlanmalar olabilir, dikkat...

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa Burcu:

Yakın çevre kardeşler ve ilişkiler gibi konular hafta ortasına kadar gündeminizi meşgul ediyor. Hassas ve özverili bir tutum sergileyeceksiniz. Ancak eğitim/öğretim ve seyahatler gibi konularda hesapta olmayan güçlükler oluşabilir. Bu konuları Pazar günü tekrar gözden geçirmekte fayda var.

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler Burcu:

Hafta ortasına kadar maddi konular gündeminizde olacak. Ailenizden destek görebilirsiniz. Salı günü kariyer planlarınız ve idealleriniz ile ilgili gelişmeler oluşabilir. Perşembe günü ortak yürüttüğünüz projeler veya ortak gelirleriniz ile ilgili problem yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü eviniz, aile hayatınız ve işiniz arasında kalabilirsiniz.

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç Burcu:

İkili ilişkileriniz, aileniz ve eşiniz ile ilgili zorlanma ve gerginlikler oluşabilir. Salı günü kariyer ya da çocuklar kaynaklı baskı hissedebilirsiniz. Bekar yengeçlerin aşk hayatı oldukça çalkantılı olabilir...

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan Burcu:

Hafta ortasına kadar içinize kapanmak isteyebilirsiniz. Salı günü ev ve aile hayatı ile ilgili planlarınız sizin için önemli olacak. İş yerinizde ya da günlük hayatınızda yurt dışı bağlantılı konular, eğitim veya hukuksal konularla ilgili bazı zorluklar yaşayabilirsiniz.

Başak Burcu ve Yükselen Başak Burcu:

Hafta ortasına kadar gelirleriniz, gelecek planlarınız öne çıkacak. Arkadaş çevreniz veya gruplar içerisinde olmaktan, ikili ilişkilerinizden ve sohbetlerinizden keyif alacaksınız. Eğer disiplinli ve organize bir şekilde dengeyi sağlayabilirseniz güzel gelişmeler elde edebilirsiniz. Özellikle hafta sonuna doğru ortak yürüttüğünüz projelerle ilgili hesaba katmadığınız engellerle karşılaşabilirsiniz. Arkanızı kollamak ve uyanık olmakta fayda var...

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi Burcu:

Çarşamba gününe kadar maddi konular, günlük hayatınız, iş yeriniz ve kariyeriniz ön planda olacak. Aile hayatınız, ebeveynleriniz ve evinizle ilgili konularda zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Disiplinli ve dengeli davranabilirseniz güzel gelişmeler yakalayabilirsiniz. Özellikle Cuma günü ikili ilişkilerde dikkatli davranmakta fayda var. Beklenmedik duygusal çıkışlara dikkat!

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep Burcu:

Eğitim, yurt dışı ile ilgili konular ve eşinizle iletişiminiz hafta ortasına kadar oldukça önemli görünüyor. Oluşabilecek değişiklikler, günlük rutininize ve iş yerinizdeki durumunuza etki edebilir. Hafta sonuna doğru kariyerinizle ilgili değişebilecek şartlar sizi zorlayabilir. Pazar günü yakın çevrenizle vakit geçirmek isteklerinizi net olarak ifade etmek için uygun görünüyor.

Yay Burcu ve Yükselen Yay Burcu:

Bir süredir kendinizi kapatmış ya da bezgin, bıkkın hissediyor olabilirsiniz. Bu hafta da gelir-gider dengenizle ilgili oldukça gergin ve baskı altında hissedebilirsiniz. Bir süredir dengenizi bulmaya çalışıyorsunuz, ancak biraz zaman alacak gibi görünüyor. Hafta sonuna doğru beklenmedik gelişmeler oluşabilir...

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak Burcu:

Hafta ortasına kadar ikili ilişkiler, ortaklıklar sizin için önem kazanıyor. Cuma günü ortak gelirler ve projelerle ilgili iletişim kaynaklı gerginlikler oluşabilir. Ani tepki vermemek ve fazla abartılı davranmamakta fayda var. Pazar günü yurt dışı bağlantılı işler, eğitim ve hukuksal konularla ilgili isteklerinizi net bir şekilde ifade edebilirsiniz. Ancak gergin etkilerin de olduğunu unutmadan davranmak yerinde olacaktır.

Kova Burcu ve Yükselen Kova Burcu:

Hafta ortasına kadar maddi konular, işiniz veya günlük rutininiz ön planda olacak. Salı günü karşılaşabileceğiniz zorluklarda ani çıkışlar yapmaktansa ılımlı davranmakta fayda var. Hafta sonuna doğru eş ve/veya ikili ilişkilerdeki tutumunuzu aşırıya kaçırma riski var. Davranışlarınızı abartmamak, kendi gelişiminiz ve karşımızdakinin gururunu kırmamak adına daha iyi sonuç verecektir.

Balık Burcu ve Yükselen Balık Burcu:

Çocuklu balıklar için çocuklar ve onların eğitimi ile ilgili gelişmeler oluşabilir. Arkadaş çevreniz ve gelecek planlarınızla ilgili zorlanma ve engellemeler yaşayabilirsiniz. Hafta sonuna doğru günlük rutininiz veya iş hayatınızda ani/beklenmedik gelişmeler olabilir.

Seda Efe ruyalarx.com için yorumladı.

 

Kelimeler: Haftalık Burç Yorumları, Kasım ayı Burç Yorumları